• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Duben 2017 | 12. 4. 2017 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Posunout se od teoretizování k praktickému využití znalostního potenciálu, tak se jmenuje rozhovor s prof. Růženou Petříkovou, odborným garantem letitých konferencí KVALITA – QUALITY, jež se konají v květnu v Ostravě a prostor dávají bohaté diskuzi nad aktivitami, které ke kvalitě v podnikání i běžném životě vedou. Přečtěte si, jak firma GASCONTROL zahájila unikátní rekonstrukci plynovodu na Karvinsku. Informace, které se hodí exportérům, sděluje Oksana Antonenko, vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade v Kyjevě: Ukrajina jako lákavý evropský trh. Jak dnes vidí firmy marketing? Na to odpovídá v článku Běla Jašková, jednatelka firmy BEMARK. Titulek Pracující důchodci jsou pro ekonomiku v současné době stále důležitější avizuje materiál, který napovídá, že pohled zaměstnavatelů se bude muset změnit. Společenskou odpovědnost dnes chápeme jako průnik významných hodnot – tak zní článek z nedávné konference SYMA, již v Praze uspořádala již po dvacáté Česká společnost pro jakost. Pozornost věnujte rozhovoru pod titulkem Inovace z Izraele pro onkologické pacienty. Bohatí chtějí investovat bezpečně, vybírají si fondy a nemovitosti, to je název analýzy, kterou najdete na straně 16.


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business   stáhnout pdf stáhnout pdf

Hasičská vzájemná pojišťovna má bohatou a obdivuhodnou historii a letos slaví 25 let svých novodobých dějin. Nejen však o tom hovoří předsedkyně představenstva Vladimíra Ondráková, ale zmiňuje také, že je HVP ryze českým subjektem, jehož produktů mohou využít velmi dobře například firmy. Andrea Trčková reprezentuje na českém a slovenském trhu francouzskou kosmetickou značku GERnétic a letos se intenzivně zabývá tím, jak podpořit podnikavost kosmetiček. O společenské odpovědnosti je rozhovor s Marií Jírů, která loni jako majitelka rodinné firmy Centrum andragogiky převzala na pražském Hradě významné ocenění. Cibulák nejen při stolování nezná hranic a hodí se k jakékoli příležitosti, i to připomíná v novém katalogu Vladimír Feix, generální ředitel Českého porcelánu. Kristýna Báčová má na starost provozovnu Světa zdraví v pražských Dejvicích. Se svým týmem už pomohla spoustě lidem zhubnout a nastartovat zdravější životní styl.

Prosperita Fresh Time

Prosperita Fresh Time   stáhnout pdf stáhnout pdf

Střechy nebudou červené, ale modré, řekl Jaromír Řehák, ředitel a jednatel firem SOLARTEC HOLDING a Solartec MED a vysvětlil, že energie ze Slunce bude pro lidi stále užitečnější a její používání nezbytné. Obhájil mladý obor fotovoltaiku jako perspektivní, což dokazují i úspěchy jmenovaných firem v zahraničí. Zajímavými argumenty tak otevřel dubnové vydání Fresh Time. Jak se podniká na venkově a proč odsud mladší lidé odcházejí do měst? Na to částečně odpovídá rozhovor s Tomášem Kantorem, poradcem prezidentky Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR pod titulkem Život a podnikání na venkově – budou? Pro výrobce uzenin je příchod jara velkým povzbuzením, tvrdí Jiří Souček, obchodní ředitel firmy Uzeniny BETA. Jan Mühlfeit, známý kouč a někdejší prezident Microsoftu pro Evropu se zabývá odemykáním lidského potenciálu, o tom je i jeho publikace Pozitivní leader, kterou právě vydalo nakladatelství Albatros Media. Sazka v Praze otevřela první Kavárnu štěstí a vstoupila jako první ve svém oboru i do gastronomie. Co je cílem, o tom Robert Chvátal, generální ředitel. Rozhovor s Martinem Kinclem, marketingovým ředitelem společnosti ALIMPEX FOOD, je o cukrařině, dortech i příbězích.


Archív