• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Červen 2017 | 6. 6. 2017 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Červnovou Prosperitu otvírá rozhovor s Janem Wiesnerem, prezidentem Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR, který tvrdí, že by vláda měla plnit to, co slíbila. Připomínáme, že naše příloha Prosperita Madam Business získala ocenění v soutěži Marketér roku, Růžového delfína, za neobvyklé pojetí prosincového vydání 2016, kdy jsme pátrali po vztahu k literatuře a poezii mezi osobnostmi českého businessu. RENOMIA se potřetí stala Pojišťovacím makléřem roku a její zakladatelka Jiřina Nepalová obdržela titul Osobnost pojistného trhu. Na 9. červen připadá Světový den akreditace, jak o tom hovoří Igor Tyleček, náměstek ředitele Českého instutu pro akreditaci. Jiří Kopáček, předseda Českomoravského svazu mlékárenského, představil nový projekt na podporu zdravé výživy. Centrum excelence při České společnosti pro jakost přiblížila Klára Fousková, která za jeho činnost zodpovídá. O kvalitu řízení na stále větší úrovni usiluje Český dům Moskva, který je významnou platformou pro business v rámci Českých center, o tom je rozhovor s Jiřím Podholou, jeho ředitelem.rn


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business   stáhnout pdf stáhnout pdf

Martina Děvěrová je ředitelkou Magistrátu hlavního města Prahy a letos získala za svou inspirativní manažerskou práci ocenění v soutěži MANAŽER ROKU 2016, stala se manažerkou odvětví Veřejná správa – představitelé. Tvrdí, že ve veřejné správě jsou ženy výjimečné a že je potřeba, aby se o jejich schopnostech dobře vědělo. Ředitelkou komunikace je v České spořitelně Marta Ťok. Myslí si, že komunikace je o vytváření dobrých vztahů mezi lidmi a naznačuje, že se v bance snaží vidět klienta jako osobnost. Petra Kolínská je náměstkyní primátorky hlavního města Prahy, které vadí byrokracie a nadměrné množství razítek, což je nedůstojné dnešní společnosti. Ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Itálii je Ivana Třosková a má opravdu velký přehled o tom, co dělá business businessem. Otázky pro Marii Zemanovou, generální ředitelku ČSOB Penzijní společnosti, mířily i tentokrát k možnostem spoření a plnění ženských snů i v důchodovém věku. Marcela Syrovátková vede marketing ve společnosti ROSSMANN a má velké cíle i nároky. Jana Hubálková reprezentuje značku Kores, která nás provází od dětských let a letos slaví 130. výročí na trhu. rn

Prosperita Fresh Time

Prosperita Fresh Time   stáhnout pdf stáhnout pdf

Milan Baxa je jedním z oceněných v soutěži MANAŽER ROLKU 2016 v kategorii Vývoj a výroba smart technologií. Firma APPLYCON, již vede, je špičkou smysluplnosti podnikání, dokáže vyrobit sedáky do lavic v kostele, aby nestudily, vyhrát tendr v mezinárodním konkurenci nebo nadčasově obléci hasiče či záchranáře. Generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová upozorňuje na podvody na trhu ojetých aut. Muzikantem byl Miroslav Dvořák, generální ředitel MOTOR JIKOV Group odmalička, dnes je kromě jiného kapelníkem nejlepší české dechovky Jižani. Děčínský zámek je ideálním místem pro firemní akce a právě k jejich uspořádání v atraktivním prostředí zve ředitelka Iveta Krupičková. A do světa fantazie a srdečnosti pod jménem Mirakulum si můžete zajet do Milovic nedaleko Prahy, kde podnikatel Jiří Antoš vybudoval něco, nad čím užasnete. Pavel Smítal, ředitel společnosti Johann Malle Production, zase hovoří o tom, jak důležité je vybrat správnou postel. Zaměstnanci a benefity, to je téma pro Zbyňka Vystrčila z firmy Edenred CZ.\r\n


Archív