• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Srpen 2016 | 10. 8. 2016 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Srpnová Prosperita přinesla obsáhlý rozhovor o tom, jak odborníci nahlíží na mléko v naší výživě, i o tom, čím se zabývá Českomoravský svaz mlékárenský, prostřednictvím jeho předsedy představenstva Jiřího Kopáčka. O problematice tabákového průmyslu hovořil Kamil Provazník, jednatel společnosti Imperial Tobacco ČR. Na trh vstoupila nová značka kvality Komfortní obuv, která přispěje k jasnější orientaci spotřebitele. Elektronická evidence tržeb je jedním z důležitých témat Asociace tradičního českého obchodu. RWE v Česku mění tvář, o tom v rozhovoru Tomáš Varcop, šéf obchodu RWE v ČR. Výsledky Asociace českých pojišťovacích makléřů jsou rok od roku lepší. Firma GASCONTROL postavila na Karvinsku jedinečnou bioplynovou stanici. Zahájili jsme další seriál na str. 12: Česká kvalita – Jak sdělit zákazníkům, že jste dobří. Podniky mají zájem o nové formy spolupráce, o tom je analýza EY Barometru investiční důvěry.


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business stáhnout pdf stáhnout pdf

Srpnové vydání Prosperity Madam Business zavítalo titulní stranou a rozhovorem měsíce k Monice Nebeské, předsedkyni představenstva Zemědělského družstva Všestary, která se letos v dubnu dostala mezi nejlepší manažery roku 2015 prostřednictvím soutěže MANAŽER ROKU. Dověděli jsme se, že do stáje se může chodit i v lodičkách. O elektronické evidenci tržeb nám řekla mnoho zasvěcených slov Zuzana Pšeničková, místopředsedkyně Komory certifikovaných účetních. A jak je to se štěstím v partnerských vztazích, o tom hovořila majitelka seznamky Náhoda Veronika Vinterová. Co všechno dokáží s naším životním stylem, především v oblékání, barvy, to rozkryla Dagmar Gabulová, první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR. S manažerem závodu Tour de Feminin Jiřím Víchem jsme si povídali o cyklistice pro ženy.


Archív