• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Červenec 2016 | 11. 7. 2016 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Červencová Prosperita se opět vrací k soutěži MANAŽER ROKU, a to titulkovým rozhovorem s jednou z oceněných osobností - Ottou Daňkem ze společnosti ATAS elektromotory Náchod. Upozorňuje rovněž na význam vašeho hlasování v soutěži Ekologický oskar, který vyhlašuje již tradičně společnost E.ON. Jak se zdravě stravovat, zkoušejí ve společnosti Fortuna. V jakých souvislostech lze chápat prvky světové udržitelnosti, o tom je článek nazvaný Prostor pro vize, myšlenky, nápady, systémová řešení i drobné činy v praxi. Česká společnost pro jakost seznamuje s personální certifikací v oblasti ICT. Co nového přinese letošní Mezinárodní veletrh v Brně? Bude největší od roku 2009.


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business stáhnout pdf stáhnout pdf

Červencové vydání Prosperity Madam Business zamířilo titulní stránkou a rozhovorem měsíce k bylinkám a do tajů výroby i podnikání Jarmily Podhorné. Její životní příběh je o pomoci spoustě lidem prostřednictvím unikátní kombinace účinků rostlin, například výtažků z pupenů. Odstartoval další ročník soutěže Ocenění českých podnikatelek, kterou založila Helena Kohoutová především proto, aby ženy ještě lépe dokázaly rozpoznat svůj potenciál. Jana Novotná stojí včele týmu, který vede Mlékárnu Valašské Meziříčí, jež boduje nejen před samotnými spotřebiteli, ale také v nejrozmanitějších soutěžích, proslula zejména Valašskou kyškou a jogurty. O trvale udržitelném myšlení je rozhovor s Martinou Horkou z dm drogerie markt, firma svůj úspěch zakládá na vynalézavosti v komunikaci se zákazníky i na stále se rozšiřujícím sortimentu zboží. O domácím násilí v návaznosti i na život podnikatelek či manažerek se zmiňuje člen vedení ROSY, společnosti, jež pomáhá ženám, Jiří Vavroň.

Prosperita Fresh Time

Prosperita Fresh Time stáhnout pdf stáhnout pdf

Červencové číslo Prosperity Fresh Time otevřela ikona českého potravinářství, řeznictví i rodinného podnikání, František Dolejší z firmy Řeznictví a uzenářství U Dolejších z Davle. Jeho slova patří kvalitě uzenin, chuti i tradici. Jiří Halbrštát ze společnosti ManpowerGroup ČR představil unikátní průzkum mezi mileniány – ti si myslí, že pracovat budou až do konce života. Miloš Škrdlík, jednatel sítě Brněnka, je osobností českého maloobchodu, a z rozhovoru s ním je znát, jak si váží poctivé práce, která lidem přináší užitek. Jan Urban není jen spoluvlastník poradenské firmy Consilium Group, Management Consultants, ale také spisovatel, který ve svých publikacích radí, jak vyzrát na nedostatek času a stres. Milan Škoda založil značku FotoŠkoda, jejíž prodejnu a provozovnu unikátních služeb pro milovníky fotografie najdete ve Vodičkově ulici v Praze, letos slaví jeho podnik již 25. narozeniny. Jan Tykvart vede mlékárnu Kromilk v Kroměříži a prostřednictvím obchodní společnosti Alimpex zásobuje český trh vynikajícími sýry.


Archív