• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Únor 2017 | 8. 2. 2017 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Únorová Prosperita dala titulkovým rozhovorem nahlédnout ústy Martina Ludvíka do starostí a práce Ovocnářské unie ČR, jak se ukázalo, Češi stále milují jablka. Česká podnikatelská pojišťovna nabídla významný produkt, pojistí podnikatele a veřejnou správu proti terorizmu a násilným činům. Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR poukázal na významné téma, kterým je sdílená ekonomika. Lubomír Ondroušek, první místopředseda Společenství autodopravců Čech a Moravy upozornil, že obor u nás čelí patrně diktátu některých zemí pod hlavičkou EU. Kyberútoky se stávají samozřejmostí všedního dne, pozor na ně, každý třetí je úspěšný a naruší bezpečnost dotčené firmy, čtěte na straně 6. Pojišťovna Atradius se spojila s Crédito y Caución, o tom na straně 9. Možná jste nevěděli, že Češi jsou největšími vývozci kaprů v Evropě, více na straně 10. Průzkum naznačil, jak vnímáme společensky odpovědné chování firem, článek najdete na straně 16.


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business   stáhnout pdf stáhnout pdf

Kvalita psaná ženským srdcem, tak se jmenuje v Madam Business rozhovor měsíce s Klárou Fouskovou, ředitelkou Sdružení pro oceňování kvality. Její slova napovídají, že kvalita může být pro mnohé nekonečnou inspirací k tomu, jak se dívat kolem sebe. Lenka Kaška zastává ve společnosti Pfizer pozici Corporate Affairs Director, její náplní práce jsou projekty týkající se společenské odpovědnosti nebo firemní kultury. Autorkou knihy Život s vysokou inteligencí je Monika Stehlíková, publikací i rozhovorem v Madam Business otevřela téma, které je vysoce aktuální. Jak vnímají zaměstnavatelé zdravotní pojišťovny a jak se starají o své zaměstnance, na to odpovídá Šárka Goldbachová ze Škoda Auto a Pavla Havlíčková z České spořitelny. Resort financí a kontrolingu společnosti dm drogerie markt vede Veronika Skusilová, svůj tým oceňuje zejména pro přemýšlivost, iniciativu a zvídavost.

Prosperita Fresh Time

Prosperita Fresh Time   stáhnout pdf stáhnout pdf

Spektrum představovaných oborů ve Fresh Time prostřednictvím osobností, které dané odvětví lidské činnosti reprezentují, je široké i nekonečné. Tentokrát můžete se známým šéfkuchařem Martinem Kortusem zavítat do Bageterie Boulevard a okusit z jeho názorů na stravování. O tom, jaké má postavení na trhu ryze česká Hasičská vzájemná pojišťovna, se dovíte z rozhovoru s Josefem Moravcem, ředitelem odboru tvorby pojistných produktů, atraktivní je pojištění pro podnikatele Fortel. Miroslav Culka, obchodní ředitel společnosti DAFE-PLAST Jihlava předal cenné rady těm, kteří uvažují o stavbě zimní zahrady, ta může být krásnou relaxační zónou i ve firmách. Jaroslava Rezlerová z pozice generální ředitelky společnosti ManpowerGroup se domnívá, že robotizace a digitalizace lidské práce znásobí potenciál tvořivosti. Petr Paksi, výkonný ředitel firmy J.A.P. z Přerova, přiblížil, jak lze chápat schodiště v interiéru, je to živý prostor, který nabízí rozmanitá pojetí designu i využití. Jan Gonda v roli jednatele firmy REDUCCIA zodpovídá za značku známé franchisy NATURHOUSE, její síť roste a lidí, kteří ztrácí kila, přibývá. Osobní a užitkové automobily Peugeot se loni hodně prodávaly, tento úspěch rekapituluje ředitel značky v ČR Marco Venturini.


Archív