• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Listopad 2016 | 8. 11. 2016 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Listopadová Prosperita zavítala úvodní stranou do Penny Market, který se zavázal ještě více podporovat české výrobce a dodavatele potravin. Na naše otázky odpovídal Martin Peffek, jednatel. Významnou roli v akreditačních službách hraje Český institut pro akreditaci, který je Evropskou komisí notifikován jako jediný národní akreditační orgán ČR. Pavel Ráliš, obchodní ředitel spořitelního družstva Artesa, hovoří o efektivnosti svého týmu a také významu korektnosti a profesionality. TOS VARNSDORF je jednou z prvních českých firem, kde začali využívat výhod 3D zobrazovacích metod, o tom v rozhovoru Tomáš Kozlok, vedoucí vývojových projektů a zkušebny. Článek pod titulkem Vietnam nabízí českým firmám mnoho příležitostí přináší cenné informace z CzechTradu. Inovátorská společnost GASCONTROL se zaměřuje nejen na využití CNG, ale nově i biometanu. Životní pojištění na trhu finančních produktů komentuje Ondřej Poul, ředitel úseku Pojištění osob v pojišťovně Kooperativa. Pokračuje seriál Česká kvalita – jak sdělit zákazníkům, že jste dobří. Česká republika v prodeji a nákupu firem předstihla Polsko i Turecko.


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business   stáhnout pdf stáhnout pdf

Listopadové číslo Prosperity Madam Business otvírá Marie Zemanová, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti, která se nevyjadřuje jen k tomu, jak se vyvíjí zájem o penzijní připojištění u nás, ale také k postavení podnikatelek a manažerek ve společnosti, jejich prioritám i harmonii života exponovaných žen. Lenka Tomešová vede Klub manažerek při ČMA již 20 let, tentokrát se obdivně vyjadřuje k tomu, co všechno ženy ve vrcholových pozicích dokázaly a jak inspirativní je možnost jejich seberealizace. Obdobný názor na něžné pohlaví i úctu těm, které na sebe vzaly velkou manažerskou a podnikatelskou odpovědnost, vyjadřuje Kateřina Benešová, ředitelka Asociace profesních účetních. Renata Soukupová je ředitelkou lidských zdrojů společnosti ROSSMANN a práce s lidmi ji nesmírně baví; také tvrdí, že obchodníkem se člověk nemusí narodit, přesto však může být v oboru úspěšným. Energický Dušan Kunčický v roli provozního ředitele příbramské pekárny PAC Hořovice hledá cesty, jak se ještě více přiblížit chuti zákazníků, a tak se na pulty prodejen dostaly Pohádkové buchty. O pracovních oděvech i konkurenci a postavení výrobního družstva Vkus Frýdek-Místek na trhu hovořila předsedkyně Zdeňka Děcká. Tchibo je značka, která má zvuk a u nás více než úspěšně získává srdce zákazníků již 25 let.

Prosperita Fresh Time

Prosperita Fresh Time   stáhnout pdf stáhnout pdf

Listopadové vydání Prosperity Fresh Time zahájil Tomáš Milich, jednatel společnosti OVUS, a to informacemi o vejcích, která jsou dnes hodnocena jako superpotravina; například Indiánská vejce, která jeho farmy produkují, patří k vyhledávané lahůdce v celém světě. Trachea je firmou, která se od začátku své existence orientuje na špičkovou kvalitu nábytkových dvířek, zvyšující se výroba a zájem odborníků jsou toho důkazem, potvrdil Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení. Evžen Reitschläger je majitelem firmy METALKOV, která se zaměřila na povrchovou úpravu obřích konstrukcí. Dnes je vlašimská společnost etablovaná na celosvětovém trhu. Jak je to s businessem a uměním? Tomáš Töpfer, ředitel Divadla na Vinohradech, na to má jasná názor. Ondřej Poul, ředitel Úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa, se mimo jiné zamýšlí nad životním pojištěním manažerů a podnikatelů. Martin Šimek nám ve zkratce představil osobité BMW Alpina B7 Biturbo.


Archív