• Média
  • Časopis Prosperita
   Měsíčník pro podnikatele, manažery, investory a profesní uskupení. Na trhu již 14. rokem! Distribuce v tištěné i elektronické podobě.
  • Prosp. Madam Business
   Žena, která se neztratí!
   Prosperita Madam Business vznikla v roce 2007 jako příloha měsíčníku Prosperita.
  • Prosperita Fresh Time
   Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele a manažery, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image.
  • iprosperita.cz
   Portál www.iprosperita.cz představuje internetový komunikační titul, který doplňuje svými možnostmi aktuálního sdělování tištěný měsíčník Prosperita. Jeho cílem je informovat uživatele, zejména firemní klientelu, členy profesních podnikatelských a manažerských uskupení, o dění na trhu, o činnosti firem, názorech podnikatelů a manažerů, publikovat tiskové zprávy, analýzy, průzkumy a další zajímavá sdělení.
  • madambusiness.cz
   Server věnovaný nejenom ženám. Přinášíme zajímavé informace každý den. Inspirující rozhovory, novinky, články, ale i soutěže.
  • freshtime.cz
   Server o podnikatelích, manažerech, jejich názorech. Zprávy a články o atraktivních výrobcích.

18. rokem na trhu

Časopis Prosperita letos oslaví 18. rok na trhu. Stále přinášíme zajímavé informace z podnikání, příběhy úspěšných manažerů, analýzy, upozornění na užitečné produkty a další!
Součástí časopisu Prosperita jsou přílohy Madam Business a Fresh Time.

Časopis Prosperita

Březen 2017 | 14. 3. 2017 | stáhnout pdf stáhnout pdf

Březnová Prosperita cílí k mnoha tématům. Titulní strana rozkrývá v rozhovoru s Janem Rýdlem jr., statutárním a generálním ředitelem TOS VARNSDORF, podstatu úspěchu této ojedinělé rodinné firmy. Mieczyslaw Molenda, majitel skupiny GASCONTROL GROUP, společně se svým týmem komentuje rok 2016, který se stal historickým předělem v jeho businessu. O složitostech života včetně seberealizace menších firem a živnostníků vypovídá článek na str. 4 nazvaný Malý venkov vymírá, podnikání také. O významu a rozšiřování podnikových služeb hovoří Jonathan Appleton, výkonný ředitel asociace ABSL. Blíží se 20. ročník konference ISSS, více na straně 8. Jan Koten, výkonný ředitel České společnosti pro jakost, si přeje, aby technologický pokrok vedl ke zkvalitnění života. A Petr Vodák, generální ředitel Miele technika potvrdil, že výrobky této značky musí vydržet dvacet let.


Prosperita Madam Business

Prosperita Madam Business   stáhnout pdf stáhnout pdf

Březnové vydání Madam Business otvírá titulní stránka věnovaná tváři špičkové manažerky, generální ředitelky společnosti ABB Czech Republic; Tanja Vainio komentuje technologický pokrok v souvislosti se změnami našeho života, optimisticky obhajuje jeho opodstatněnost, a dává nahlédnout i do svého soukromí: jako matka tří dětí si přesto dokáže udělat i čas sama pro sebe. Světla Prokešová je lektorkou jógy a nabízí obohatit životní styl o jiný úhel pohledu. Elenka Mazurová v roli tiskové mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny přiblížila atraktivní mobilní aplikaci, která vás může provázet životem, aniž jste klientem uvedené pojišťovny. Hana Lipovská je ekonomkou, jíž právě nyní vyšla v nakladatelství Grada zajímavá publikace nazvaná zbytečně skromně: Moderní ekonomie; stala se hitem nejen mezi mladými, ale zaujala i odbornou veřejnost. Děčínský zámek prochází řadou změn, o kterých v rozhovoru vypráví Iveta Krupičková, jeho ředitelka.

Prosperita Fresh Time

Prosperita Fresh Time   stáhnout pdf stáhnout pdf

\r\nCestu ke kvalitě procesů v obchodním řetězci Kaufland zhodnotil generální ředitel této firmy Christian Karnath takto: Kvalitu zákazník nevnímá jako přidanou hodnotu, ale jako samozřejmost. Firma loni zvítězila v soutěži Národní cena kvality a potvrdila si, že jde již řadu let správným směrem. Hugo Kysilka nyní působí jako marketingový poradce, ale také jako malíř, který umí nacházet svébytný humor kolem nás; titulkem jsme ho poprosili, aby maloval dál... Kateřina Hemerle založila značku Florea Holland a představila trhu promyšlený způsob nabídky řezaných květin. Pražské Muzeum nočníků změnilo adresu, web i název, uvedl v rozhovoru majitel unikátní sbírky Jan Sedláček a pozval zájemce do Michalské 1 v Praze 1. Jawa je stále legendou a inovátorem, o tom vypovídal Jiří Kraft, obchodní manažer firmy Jawa Moto, u příležitosti nedávného veletrhu motocyklů na pražským Výstavišti.


Archív