INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Ročně se stane na 2 miliony úrazů, z toho ke 130 tisícům dojde při dopravní nehodě. To jsou každoroční zdravotnické statistiky. ING Životní pojišťovna proto novým klientům na podzim přináší možnost uzavřít připojištění s dvojnásobným plněním  pro případ trvalých následků úrazu a smrti úrazem v dopravním prostředku. Akce trvá od 1. října do 31. prosince 2014.

Až do konce roku mohou noví klienti využít speciální akce – při sjednání připojištění trvalých následků úrazu získají dvojnásobné pojistné plnění a dvojnásobné plnění v případě smrti při dopravní nehodě. Podle statistik* je totiž ročně 1,8 milionu ambulantně ošetřených úrazů a 180 tisíc hospitalizací pro úraz. Okolo 400 úrazů pak vede k invalidnímu důchodu 3. stupně, a tisíce jich zanechávají různě závažné trvalé následky. „Trvalé následky přitom nemusejí nutně vést k nejvyššímu stupni invalidity. Mnohdy se jedná podle definice o malá zranění, která však velmi znepříjemňují život či dokonce znemožňují výkon některých činností,“ upřesňuje Helena Lazosová, ředitelka marketingu a produktového vývoje ING Životní pojišťovny a dodává: „Nemluvě o případu, kdy následkem úrazu zemře hlavní živitel. Kromě osobní ztráty rodina velmi trpí i po finanční stránce.“

Dopravní nehoda se netýká jen aut

Ročně dojde na českých silnicích k 85 tisícům dopravních nehod, které mají pro 600 osob fatální následky. Nejedná se přitom jen o nehody osobních automobilů, na 130 smrtelných obětí spadá do kategorie chodců, 60 lidí zahyne při jízdě na kole. „Stále častěji se setkáváme s nehodami, do kterých jsou zapojeni jiní účastníci provozu než řidiči automobilů. Loni se například 734 nehod týkalo i tramvají a 129 nehod trolejbusů. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše Připojištění pro případ smrti následkem úrazu v dopravním prostředku nově na MHD, motocykly, kola a chodce,“ vysvětluje Helena Lazosová.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3