INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Komerční banka snížila úrokové sazby všech hypotečních úvěrů. V závislosti na typu úvěru a délce fixace klesají úrokové sazby o 0,1 až 0,5 procentního bodu. U hypotečního úvěru Klasik mohou získat klienti Komerční banky při fixaci úrokové sazby na 3 až 5 let sazbu 1,99 % p.a.

„V porovnání s běžně poskytovanými úrokovými sazbami je nabídka Komerční banky skutečně výhodná. Například podle ukazatele Fincentrum Hypoindex činila v prosinci 2014 průměrná úroková sazba poskytnutých hypoték v ČR 2,37 %. Ve srovnání s ní mohou klienti v Komerční bance ušetřit na splátkách i stovky korun měsíčně,“ uvedl Patrice Begue, výkonný ředitel pro Marketing a Komunikaci.

Díky výhodným úrokovým sazbám a bezkonkurenčnímu servisu při sjednání hypotéky Komerční banka výrazně zvyšuje svůj tržní podíl v oblasti financování bydlení. Portfolio hypoték Komerční banky vyrostlo ke konci roku 2014 meziročně o 9,3 % na 159,8 miliardy Kč.

Hypotéku od Komerční banky si lze vzít také ve formě „Flexibilní hypotéky“, která umožňuje odložení začátku splácení až o 12 měsíců, přerušení splácení až na 3 měsíce či snížení měsíční splátky až na polovinu původně sjednané. Pokud se naopak vše daří a klient chce splatit hypotéku dříve, může každý rok uhradit část úvěru mimořádnou splátkou až do výše 20 % celkové výše hypotéky.

S nadcházející jarní sezónou je aktuální téma výstavby nebo rekonstrukce. Pro tyto účely nabízí Komerční banka stále populárnější „hypoteční úvěr se zálohovým čerpáním“, který klientům umožňuje provádět část prací svépomocí. Klient předkládá rozpočet, na jehož základě jsou mu uvolněny finanční prostředky, které může použít například na úhradu nákladů na materiál a dodavatelské služby. Účelové použití vyčerpaných prostředků prokazuje odhadci Komerční banky až po dokončení konkrétních prací.

Aktuální snížení úrokových sazeb hypotečních úvěrů Komerční banky není nijak časově omezeno.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3