iprosperita

iprosperita

Ticket Restaurant® Card – předplacená platební karta umožňující zaměstnancům jednoduché a rychlé placení obědů
SocialTwist Tell-a-Friend
Středa, 22. dubna 2015

Společnost Edenred od června přichází s bezkontaktní čipovou stravenkovou kartou MasterCard. Na trh se uvádí v Brně a rozšíří se do celé ČR. Již od června budou moci tuzemští zaměstnanci platit za oběd nejen papírovými stravenkami, ale i před-placenou platební kartou Ticket Restaurant® Card (www.trc.cz).

Řešení na trh uvádí společnost Edenred ve spolu-práci s MasterCard. Platba stravenkovou kartou Ticket Restaurant® Card je jednoduchá a rychlá
a probíhá stejně jako platba běžnou bezkontaktní čipovou platební kartou. Karta Ticket Restaurant® Card je vybavena všemi nejmodernějšími bezpečnostními prvky a nyní prochází pilotním provozem. Jako první s ní mohou platit za své obědy zaměstnanci v Brně a rychle bude následovat rozšíření řešení do celé České republiky.

„K největším výhodám Ticket Restaurant Card v porovnání s papírovými stravenkami patří zjednodušení veškeré administrativy, úspora času a zjednodušení objednávání, distribuce stravenek mezi zaměstnance a rovněž zjednodušení celého systému proplácení stravenek smluvním provozovnám. Elektronická platební karta je trendem trhu, uživatelé jsou na karty zvyklí a Ticket Restaurant® Card ve spolupráci s MasterCard splňuje všechny bezpečnostní standardy platebních karet, což není běžné u jiných řešení.“ uvedl Pavel Kusý, Marketing & Strategic Propositions Director společnosti Edenred.

Ticket Restaurant® Card je výhodná i pro majitele restaurací – umožňuje rychlou platbu prostřednictvím klasických terminálů, nevyžaduje další zaškolení personálu, manuální počítání hodnoty stravenek při denní uzávěrce, ani další čas věnovaný  přípravě stravenek k proplácení. Uživatelé karet v restauraci utratí částku odpovídající ceně oběda a zejména mají i široký výběr smluvních provozoven, které přijímají bankovní karty.

Právě spolupráce se společností MasterCard je zárukou, že karta Ticket Restaurant® Card je skutečně moderním a bezpečným platebním nástrojem, když je akceptovatelná na standardních POS terminálech sítě MasterCard u smluvních partnerů Edenred. Kartou bude možno kromě klasických bankovních terminálů platit také pomocí speciální platební aplikace, kterou je možno jednoduše stáhnout do chytrého telefonu či tabletu.

Platit s kartou mohou zaměstnanci v restauracích i v obchodních řetězcích s potravinami, stejně tak i v menších prodejnách potravin, jako jsou například lahůdky. „Naším cílem je vždy poskytovat inovativní a jednoduchá řešení, která navíc splňují veškeré požadavky na bezpečnost, což Ticket Restaurant® Card jednoznačně splňuje,“ řekl Kusý.

(tz)

 

 

Další články

Doporučujeme

 • 04. 08. 2015

  Chystá se Management 2020+

  Sdružení Czech Top 100 a poradenská společnost M.C. TRITON uspořádají 12. listopadu 2015 odbornou konferenci, která se bude zabývat sdílením trendů řízení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru

  pokračování »
 • Kurzy bezpečné jízdy v ČR
  09. 09. 2015

  Kurzy bezpečné jízdy v ČR

  Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku je teoreticko-praktický program určený pro všechny řidiče. Jejich účel je jednoduchý – připravit řidiče na nestandardní situace za volantem a přispět tak k všeobecné bezpečnosti na silnicích. Bonusem je navíc to, že kurz vás bude bavit. Často se proto poukazy na zážitkové školy smyku dávají darem k nejrůznějším příležitostem.

  pokračování »