INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Lobby info

22. září 2017

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček se v čele podnikatelské delegace setkal v Kišiněvě s ministrem hospodářství a infrastruktury Octavianem Calmicem. Společně s náměstkem ministra hospodářství V. Iurcou zahájil jednání moldavsko-českého podnikatelského fóra a plenární zasedání Mezivládní komise pro hospodářskou spolupráci.

22. září 2017

Potravinářská komora ČR se důrazně ohrazuje proti tvrzení, že rumový éter používaný jako složka pro výrobu rumového aroma, ohrožuje zdraví spotřebitelů a považuje rozhodnutí o jeho zákazu za zcela nekompetentní rozhodnutí Evropské komise, založené pouze na hypotézách a nikoliv na jakékoliv relevantní studii.

mpo
21. září 2017

Dnem 21. září 2017 je zahájeno prozatímní provádění Komplexní hospodářské a obchodní dohody mezi EU a Kanadou (CETA). Našim firmám se tak odstraňuje většina překážek pro vstup na kanadský trh.

19.9.2017 BGI 130
20. září 2017

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček v čele podnikatelské delegace jednal v bulharské Sofii s ministrem hospodářství Emilem Karanikolovem (na snímku vpravo) a s náměstkem ministryně pro energetiku Žečo Stankovem.

15. září 2017

Členové republikového výboru SVOL na svém včerejším zasedání v Brně podrobili ostré kritice postup Ministerstva zemědělství při řešení kalamitního přemnožení podkorního hmyzu a žádají, aby nejvyšší orgán státní správy lesů zrušil návrh opatření obecné povahy spočívající v zákazu mýtních úmyslných těžeb smrku a borovice.

15. září 2017

Prohlášení vrcholových manažerů České manažerské asociace k politické reprezentaci: Vrcholoví manažeři sdružení v České manažerské asociaci se obrací na politickou reprezentaci, která vzejde z říjnových všeobecných voleb, s následující výzvou:

Slovo ke dni

  • Kde vládnou ženy a co z toho plyne

    Tak se jmenovalo setkání, jež se uskutečnilo 18. září v Praze z iniciativy agentury Helas, jež proslula organizováním originální soutěže Ocenění českých podnikatelek. Ta vyhledává a popularizuje osobnosti ženského businessu, firmy s českým kapitálem, jejichž majitelky jsou ženy. Téma onoho podvečera spojovaly čtyři příběhy, čtyři osudy těch, které našly odvahu a pustily se do podnikání po svém, originálně a bez předsudků. A co se za takovou odvahou skrývá? Nejen spousty času, osobní energie, odříkání, ale hlavně radost. Radost z nového poznání, výsledků, jež prokazují, že se věci i lidé dokáží dát do pohybu, pokud nechybí vůle, píle, chuť a sny. Obdiv patří ještě jedné maličkosti – že se tyto aktérky české podnikatelské scény nezdráhají mluvit o svých zkušenostech, pocitech, emocích před ostatními. Dar, který jim rozvazuje jazyk,...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2017

INZERCE

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105

INZERCE