iprosperita

iprosperita

Dlouhodobý lídr rezidenčního trhu EKOSPOL zřídil nový sektor správy a údržby nemovitostí a autodopravy a jeho ředitelem jmenoval Ondřeje Chalupu (27). Ten v Ekospolu pracuje už čtvrtým rokem a od loňského července zastával post ředitele sektoru výběrových řízení. Tím zůstává i nadále.

pokračování »
 
Pondělí, 29. května 2017
ABSL má nové představenstvo

Na výročním setkání členů asociace ABSL bylo zvoleno nové představenstvo této oborové organizace, která v České republice sdružuje společnosti z oblasti podnikových služeb, podporuje jejich rozvoj, sdílí know-how a usnadňuje vstup nových investorů na český trh. Prezident asociace, Ota Kulhánek, i její ředitel, Jonathan Appleton, ve svých rolích zůstávají i v dalším období. Spolu s nimi v představenstvu zasedne 9 zástupců významných firem působících v oboru podnikových služeb.

pokračování »
 
Petr Hadrava se stal ředitelem interního auditu Sberbank CZ

V čele interního auditu Sberbank CZ stojí od května Petr Hadrava, odborník s mezinárodními zkušenostmi z finančního sektoru a poradenství. Petr Hadrava (37) ve Sberbank CZ od května zastává funkci Head of internal audit a společně se svým týmem se bude intenzivně věnovat hodnocení a zlepšování účinnosti systému řízení rizik, řídících a kontrolních procesů a řízení a správy banky.

pokračování »
 
Bureau Veritas má nového ředitele
Úterý, 16. května 2017
Bureau Veritas má nového ředitele

Mezinárodní testovací, inspekční a certifikační společnost Bureau Veritas má nového ředitele pro obchod a marketing. Do funkce nastoupil Aleš Podrazil, do jehož gesce patří rozvoj aktivit v České republice a na Slovensku.

pokračování »
 

Po nedávném oznámení akvizice německé Mussler Beauty ohlašuje Notino další čerstvý zahraniční přírůstek, a to v podobě nové šéfky pro marketing a komunikaci. Stane se jí Gabriela Lungu, špičková mezinárodní expertka na brand a komunikaci se zkušeností z několika evropských trhů.

pokračování »
 

Předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev JUDr. Rostislav Dvořák byl na jednání valného shromáždění delegátů evropských družstev, které se konalo ve dnech 27.–28. dubna 2017 na Maltě, zvolen do představenstva nejvýznamnější evropské družstevní organizace Družstva Evropa (Cooperatives Europe).

pokračování »
 

Novým vedoucím českobudějovické pobočky Grafton Recruitment, která je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, se stal Vladimír Šlajch (36). Chce se zaměřit na potvrzení vedoucí pozice Graftonu, jako jihočeské jedničky mezi personálními agenturami, a její další posilování.

pokračování »
 
Luděk Steklý z AGC patří mezi TOP 10 manažerů
Luděk Steklý, generální ředitel chudeřické AGC Automotive Czech patří mezi 10 nejlepších manažerů v České republice za rok 2016. Zároveň se stal nejlepším manažerem v odvětví Výroby a zpracování skla a keramiky. Ocenění získal v soutěži Manažer roku, kterou už do roku 1993 pořádá svaz průmyslu, Česká manažerská asociace a zaměstnavatelé. Do soutěže se přihlásilo 71 manažerů ze všech průmyslových odvětví.
pokračování »
 
Martin Brix z LeasePlan ČR se stal Finančním ředitelem roku 2016

Finančním ředitelem roku 2016 se stal Martin Brix z firmy LeasePlan Česká republika, tuzemské pobočky vedoucí společnosti v oblasti správy podnikových automobilových flotil. Odbornou anketu každoročně pořádá Klub finančních ředitelů (CFO Club).

pokračování »
 

Společnost Colliers International dnes oznámila dvě povýšení ve svém českém týmu. Lukáš Litera a Lukáš Svobodník, kteří dosud zastávali pozici Associate, budou nově působit ve funkci Senior Associate. Lukáš Litera má více než 15 let zkušeností s projektovým managementem, poradenstvím v oblasti relokace kanceláří, správou nemovitostí, řízením zakázek, prostorovým plánováním i rozvojem nových obchodních příležitostí. V Colliers Lukáš svým klientům pomáhá optimalizovat pracovní prostředí tak, aby podporovalo naplnění jejich dlouhodobých strategických cílů, pomáhalo zvýšit produktivitu i angažovanost zaměstnanců a posilovalo firemní hodnoty. Kromě služby Workplace Solutions se Lukáš rovněž věnuje řízení projektů v oblasti realizace kancelářských interiérů, které vede jménem klientů od jejich zahájení až po dokončení.

pokračování »
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 25

Další články

Doporučujeme

 • 04. 08. 2015

  Chystá se Management 2020+

  Sdružení Czech Top 100 a poradenská společnost M.C. TRITON uspořádají 12. listopadu 2015 odbornou konferenci, která se bude zabývat sdílením trendů řízení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru

  pokračování »
 • Kurzy bezpečné jízdy v ČR
  09. 09. 2015

  Kurzy bezpečné jízdy v ČR

  Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku je teoreticko-praktický program určený pro všechny řidiče. Jejich účel je jednoduchý – připravit řidiče na nestandardní situace za volantem a přispět tak k všeobecné bezpečnosti na silnicích. Bonusem je navíc to, že kurz vás bude bavit. Často se proto poukazy na zážitkové školy smyku dávají darem k nejrůznějším příležitostem.

  pokračování »