Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Výrobky a služby

17. červenec 2017

Letos již 4. pobočku otevírá v Bludově na Šumpersku společnost ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu. Celkově jde o 29. pobočku a devátou na Moravě. Firma na pobočce bude poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství ohledně dodávek energií či jejich úspor. ARMEX ENERGY má z nezávislých dodavatelů energií nejvíce kamenných poboček. V červnu firma otevřela nové kontaktní místo v Benešově. Do konce roku chce ještě otevřít další pobočky.

Petr Pavlík z Aholdu představuje značku Česká chuť web
4. červenec 2017

Albert rozšiřuje nabídku českých výrobků ve svých obchodech. Novou spolupráci stvrdili na Královéhradecku při dnešním setkání zástupci řetězce a lokálních dodavatelů pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky. Účastníci akce na místě zpečetili spolupráci podpisem a symbolickým razítkem. Všechny produkty řady Česká chuť, které najdou zákazníci v Albertu exkluzivně, splňují definici české potraviny podle zákona.

DSC07939
29. červen 2017

Legendární karlovarský Becher´s Bar v Grandhotelu Pupp prošel zásadní modernizací, díky které nabídne hostům větší pohodlí a zvýší nabídku míchaných nápojů na úroveň světové ba-rové špičky. Becher´s Baru je tradičním místem střetávání světových i tuzemských osobností v době kar-lovarského filmového festivalu i mimo něj, v minulosti se zde bavili významní hosté od svě-tových panovníků a politiků až po hvězdy filmového plátna. Náklady na jeho rekonstrukci dosáhly 12 milionů korun. Rekonstrukce se uskutečnila v měsících únoru až dubnu letošního roku a autorem inovované podoby baru je přední tuzemský architekt Boris Drbal.

podhola
9. červen 2017

Český dům Moskva má v rámci Českých center specifické postavení. Jde o prestižní subjekt s velkým dosahem, který významně ovlivňuje business vztahy mezi Českou republikou a Ruskou federací. Poskytuje zázemí pro exportní aktivity našich firem v Ruské federaci na nejvyšší úrovni. Mezi prvořadé zájmy patří také snaha o zdokonalování procesů řízení organizace, která má získat odpověď na to, jak přinášet vzájemným vztahům a ekonomice patřičný prospěch. V listopadu 2014 přebíral ředitel Českého domu Moskva Mgr. Jiří Podhola, MBA, titul Úspěšná organizace v Národní ceně kvality ČR v programu START PLUS. Zeptala jsem se na dosavadní zkušenosti s uplatňováním systému řízení kvality:

DSC 7952
26. květen 2017

Křižíkovy pavilony na pražském Výstavišti Holešovice přivítají již popáté nejen účastníky, ale zejména vystavovatele z celého světa na akci Festival Exportu. Ta se uskuteční ve dnech 14. – 15. 6. 2017, a i tentokrát se bude jednat o reprezentativní událost.

17. květen 2017

Kolikrát denně zažijete radost nebo vás něco potěší? Na to asi není snadné odpovědět, nicméně minimálně pětkrát denně by se mělo jíst,takže přinejmenším tolikrát také máte každý den příležitost zažít drobnou nebo i větší radost či potěšení z dobrého jídla. Pokud ovšem nekupujete potraviny výhradně podle jejich nejnižší ceny a nic jiného vás nezajímá. Pro takové značka Česká chuťovka an značka Dětská chuťovka určeny nejsou. Určitěje však většina těch, kteří se chtějí jídlem nejen zasytit,ale také, a možná dokonce především, si na něm báječně pochutnat a udělat tak něco i pro svou dobrou náladu, která je náramně důležitá pro každého z nás i pro naše okolí. Zkrátka výtečná chuť je teprve tím,co potravinu skutečně korunuje.A nelze jí ani docílit bez dodržení správných technologických postupů a bez kvalitních vstupních surovin.

Slovo ke dni

  • Roboti zasahují

    Dlouhé čekání na inflaci stále nepřináší očekávané výsledky. Evropská centrální banka dělá vše pro to, aby se rozběhla na doporučované dvě procenta (zejména tzv. kvantitativním uvolňováním, čili extrémním tiskem nových peněz), výsledek se nedostavuje. Analytici přicházejí se zajímavým vysvětlením. Přestože nezaměstnanost se snížila, vyjednávací pozice pracujících není dobrá, protože konkurenci vytváří globálně levná pracovní síla v Asii, a rovněž nástup robotů. Tam, kde jsou lidé ve výrobě, a dokonce i ve službách, příliš drazí, nastupuje stále dokonalejší a také levnější technologie. Ta snižuje náklady, zvyšuje produktivitu a kvalitu. Rotačky na eura a dolary se mohou otáčet ještě rychleji, přesto spící inflaci neprobudí. Nevím, jestli z toho mám být smutný... Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2017

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105