iprosperita

iprosperita

Kolikrát denně zažijete radost nebo vás něco potěší? Na to asi není snadné odpovědět, nicméně minimálně pětkrát denně by se mělo jíst,takže přinejmenším tolikrát také máte každý den příležitost zažít drobnou nebo i větší radost či potěšení z dobrého jídla. Pokud ovšem nekupujete potraviny výhradně podle jejich nejnižší ceny a nic jiného vás nezajímá. Pro takové značka Česká chuťovka an značka Dětská chuťovka určeny nejsou. Určitěje však většina těch, kteří se chtějí jídlem nejen zasytit,ale také, a možná dokonce především, si na něm báječně pochutnat a udělat tak něco i pro svou dobrou náladu, která je náramně důležitá pro každého z nás i pro naše okolí. Zkrátka výtečná chuť je teprve tím,co potravinu skutečně korunuje.A nelze jí ani docílit bez dodržení správných technologických postupů a bez kvalitních vstupních surovin.

pokračování »
 

Nové tři projekty nastupují do půlročního programu pro firmy ve fázi růstu JIC MASTER. O rady konzultantů JIC se nově opře gamifikovaná rehabilitační pomůcka SunBall od Gradient Labs, technologie pro zefektivnění výzkumu léčiv či pesticidů od firmy CF Plus Chemicals a doplněk pro elektronové mikroskopy LiteScope od společnosti NenoVision.

pokračování »
 
Konica Minolta posouvá hranice
Středa, 26. dubna 2017
Konica Minolta posouvá hranice

Konica Minolta dokončila inovaci barevné série A4 multifunkčních zařízení. Největší změnou je nový ovládací panel, který nabízí stejný systém ovládání jako modely formátu A3. Nové kompaktní modely mají s velikými multifunkcemi společné také rozsáhlé možnosti uživatelského přizpůsobení nebo ovládání pomocí mobilních přístrojů. Vůbec poprvé v segmentu A4 nabízí Konica Minolta rovněž maximální formu zabezpečení tisku, a to prostřednictvím biometrické autentizace. Přístroje jsou vhodné pro velké společnosti, jako doplněk stávající tiskové infrastruktury. Malým podnikům naopak nabízejí funkce plnohodnotného multifunkčního zařízení.

pokračování »
 

Více než padesát tisíc českých zaměstnanců již používá k platbám za oběd nejrozšířenější stravenkovou kartu Ticket Restaurant Card. Oblíbenou se stala zejména pro možnost rychlého placení celé částky za útratu v restauraci. „Máme již celorepublikovou síť akceptačních míst, celkem lze s kartou zaplatit ve více než 12 tisících provozovnách,“ říká Marek Pražák, mluvčí společnosti Edenred.

pokračování »
 

Česká technologická společnost DATASYS bude nově na českém trhu firmám nabízet špičkové nástroje pro podporu automatizace činností a procesního řízení K2 blackpearl od amerického výrobce SourceCode. Podepsala partnerskou smlouvu s firmou Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o., která je výhradním distributorem produktů SourceCode, na českém a slovenském trhu.

pokračování »
 
Čtvrtek, 06. dubna 2017
Polovina medu je falšovaná

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uskutečnila mimořádnou kontrolu medů vyrobených (balených) v ČR. Akci Potravinářská inspekce zaměřila na kontrolu jakosti dle vyhlášky 76/2003 Sb., ověření botanického a geografického původu medu a ověření přítomnosti reziduí nepovolených farmakologicky účinných látek, zejména antibiotik. Odběr kontrolních vzorků inspektoři zajistili především v menších prodejnách maloobchodu a na stáncích mimo oficiální tržiště.

pokračování »
 

Zahraniční kanceláře agentury CzechTrade registrují ze strany českých exportérů zvýšený zájem o své služby. Kanceláře vloni pro klienty odpracovaly přes 87 000 hodin, což je dvojnásobek oproti roku 2014. Výrazný nárůst zájmu zaznamenalo např. zastoupení v Düsseldorfu, které podpořilo při vstupu na německý trh 259 firem, což znamená 50% meziroční nárůst. Agentura v loňském roce rozšířila působnost o zastoupení v Singapuru, Teheránu a Peru, a v současné době tak nabízí své služby prostřednictvím 51 zahraničních kanceláří. Na začátku letošního roku pak otevřela pobočku v nigerijském Lagosu.

pokračování »
 

Blíží se uzávěrky pro podávání přihlášek na bakalářské a magisterské obory vysokých škol, kterých je u nás nepřeberné množství. Pro zájemce o zemědělské a přírodní vědy může být zajímavou možností Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské Univerzity ve Vodňanech. Ta se může pochlubit celosvětovým renomé, moderním zázemím a vysokým uplatněním absolventů.

pokračování »
 
Ekologické zasílání je unikát
Úterý, 04. dubna 2017
Ekologické zasílání je unikát

Spouští se pilotní projekt, který je světovým unikátem. Jedná se o výsledek dvouletého tajného testování a vyjednávání. Společnost Zásilkovna ve spolupráci s mezinárodní organizací Pigeon & Co. zahajuje ostrý provoz zasílání vybraných listovních zásilek pomocí poštovních holubů. Jedná se o komerční využití tradiční záliby.

pokračování »
 

Přední finančně-poradenská společnost Broker Consulting navázala ve druhé polovině loňského roku spolupráci s developerskou společností Panorama, kterou zastřešuje firma Konsit. Na jejím základě začíná od 1. dubna nabízet zájemcům v rámci projektu Panorama Plzeň zbrusu nové byty.

pokračování »
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 97

Další články

Doporučujeme

 • 04. 08. 2015

  Chystá se Management 2020+

  Sdružení Czech Top 100 a poradenská společnost M.C. TRITON uspořádají 12. listopadu 2015 odbornou konferenci, která se bude zabývat sdílením trendů řízení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru

  pokračování »
 • Kurzy bezpečné jízdy v ČR
  09. 09. 2015

  Kurzy bezpečné jízdy v ČR

  Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku je teoreticko-praktický program určený pro všechny řidiče. Jejich účel je jednoduchý – připravit řidiče na nestandardní situace za volantem a přispět tak k všeobecné bezpečnosti na silnicích. Bonusem je navíc to, že kurz vás bude bavit. Často se proto poukazy na zážitkové školy smyku dávají darem k nejrůznějším příležitostem.

  pokračování »