INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Rondo logo_RGBBusiness platforma Rondo.cz oznamuje spolupráci s významným partnerem – řetězcem prodeje hraček Wormelen Group, který provozuje hračkářství Bambule, Sparkys a HM Studio. Wormelen Group bude využívat novou platformu Rondo.cz k odměňování zákazníků a jejich pozitivnímu motivování k dalšímu nákupu.

 „Jsme rádi, že můžeme do našeho stále se rozrůstajícího portfolia partnerů zařadit takovou společnost jako je Wormelen Group. Její zákazníci budou moci za nákup hraček v kamenných obchodech získat jako odměnu kredity Rondony, s nimiž mohou dále hrát o hodnotné ceny dle vlastního výběru. Jsme přesvědčeni, že jak prodejce, tak zákazníci budou z této spolupráce těžit a výsledkem bude spokojený zákazník,“ říká Lukáš Vršecký, jednatel Rondo.cz.

Rondo.cz je inovativní business platforma se stále rostoucí komunitou členů, která dokáže měnit nákupní preference spotřebitelů a zlepšovat hospodářské výsledky zapojených obchodních partnerů. Společnost vznikla začátkem roku 2017 a ostrý start zažívá právě nyní, kdy na začátku dubna spustila velkou propagační kampaň.

Rondo umí nahradit stávající věrnostní programy, které většinou nutí své uživatele sbírat po dlouhou dobu body, za které v drtivé většině získají odměnu, o kterou ani nestojí. S Rondem mohou naopak i za malý nákup nebo interakci na webu dosáhnout na hodnotnou odměnu. A to vše formou napínavé a zábavné online hry, kterou lze hrát na počítači či mobilním telefonu kdekoliv a kdykoliv. Partnerům pak Rondo.cz umožňuje získat také zcela nové zákazníky nebo více spokojených zákazníků.

Rondo dále využívají například společnosti Kasa.cz, Asus, AXA Assistance, Toptime, JVS Group, Top4Sport a další. Rondo.cz má nyní více než 72 500 registrovaných uživatelů a dosud se rozdaly ceny již za 2 700 000 Kč.

(tz)

 

 

 

 

  

 

 

Slovo ke dni

  • Peníze nechte doma!

    Do české kotliny přišla další novinka. S chytrým mobilním telefonem, který neustále nosíme s sebou, zaplatíme každou útratu. Stačí do něj nahrát platební kartu, a pak mít ještě nějaké peníze na účtu, nebo otevřený úvěr. Zjišťuji, že hotovost v peněžence vlastně mám zbytečně, a možná, že i ta se brzy stane jen historickou relikvií. Do smartphonu budeme moci dřív nebo později nahrát i další karty, například na MHD, zdravotního pojištění, možná jednou i občanský průkaz a cestovní pas. Má to své nesporné výhody – jedno zabezpečené zařízení bude stačit na vše. Avšak vznikne i jeden poměrně zásadní problém: Pokud mobil ztratím, přijdu o vše, i o svou, nejen elektronickou, identitu. Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2017

INZERCE

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175logo KOB

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105

INZERCE