INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Přichází nová generace vozu Hyundai i10 Prvních 100 kusů zcela nové generace vozu Hyundai i10 své majitele našlo v předprodeji. Lze o něm říci, že byl velmi úspěšným tahem, jelikož se počet takto prodaných vozů oproti původnímu odhadu zdvojnásobil. Právě v těchto dnech tento automobil segmentu A vstupuje oficiálně na český trh.

Kombinuje v sobě svěží design, důraz na nové technologie a excelentní konektivitu. Ve své třídě se pyšní nejrozsáhlejší bezpečnostní výbavou. Cena startuje na 219 990 Kč. Tento malý vůz má také nové tváře, jimiž jsou manželé Denise a Michal Bragagnolo.

Hyundai startuje komunikaci nového modelu i10 s kampaní „Mějte velké cíle,“ která odkazuje na novou brand vizi „Pokrok pro lidstvo.“ Hyundai věří, že technologie a inovace by měly sloužit a pomáhat především lidem. Kromě mobility zaměřené na člověka je cílem filozofie také podělit se o svůj úspěch s těmi, kteří to potřebují.

Zcela nový Hyundai i10 by se dal charakterizovat jako malý vůz, který však nabízí velký přínos pro zákazníka. Tímto způsobem lze popsat kampaň „Mějte velké cíle“ i Nadační fond Radost dětem, který se společnost HMCZ rozhodla podporovat. Nadace od roku 2011 pomáhá těžce nemocným dětem a dětem z dětských domovů. Za 9 let své existence udělala radost více než pěti tisícům dětí z celé České republiky. Nadační fond Radost dětem dlouhodobě podporují také zpěváci a muzikáloví herci, manželé Michal a Denise Bragagnolo, kteří se nyní stanou mediálními tvářemi nového modelu Hyundai i10.

„Pro spolupráci s Nadačním fondem Radost dětem jsme se rozhodli, protože na první pohled je zdánlivě malý, ale jeho velikost spočívá v tom, že svou činnost dělá nezištně. Z darovaných peněz nekryje ani své platy, ani honorář pro osobnosti, které se s ním spojují. Opravdu veškeré prostředky tak putují tam, kam mají. Právě tady spatřujeme paralelu i s naším modelem i10, který je malý na první pohled, ale objektivně velký ve svém segmentu, a to jak prostorem, tak technologiemi,“ uvádí Jana Sekeráková, marketingová ředitelka společnosti HMCZ.

Automobilka tak přijíždí s vozidlem, které otevírá novou komunikační kapitolu, v níž se auta stávají spojenci lidí nejen na cestách, ale také v jejich životním směřování. S ohledem na to byla nová i10 vyvíjena a nabídne zákazníkům nevšední komfort ve své třídě. Nejvýraznější proměnou je hravý design, který bude lahodit oku také mladé generace, jež by měla tvořit část zákazíků, na něž novinka cílí. Dalším krokem k budoucnosti je také konektivita, která umožní mladým lidem i firemní klientele maximálně využívat možností jako je zázemí v podobě dotykového 8" dipleje, možnosti zrcadlení plochu mobilního telefonu, nebo správu svého světa na cestách prostřednictvím aplikace Blue Link. Samozřejmostí je kompatibilita s Apple Car Play a Android Auto.

Také nabídka motorizací je velmi zajímavá. Zcela nová i10 je nabízena se dvěma motory: tříválcem 1,0 litru MPi s výkonem 49 kW (67 k) a točivým momentem 96 Nm a čtyřválcem 1,2 litru MPi s výkonem 62 kW (84 k) a točivým momentem 118 Nm.
Oba motory lze kombinovat se dvěma různými převodovkami: pětistupňovou mechanickou převodovkou nebo s pětistupňovou automatizovanou převodovkou. Toto řešení může být také zajímavé právě pro firemní zákazníky, kteří si přejí vozidla s velmi příznivým poměrem výkonu a ceny, pro něž jsou vozy s částečně či plně elektrifikovaným pohonem zatím řešením velmi nákladným a argumentem pro ně jsou spíše celkové náklady nejen na pořízení, ale také další servis a údržbu vozu.

Hyundai i10 osloví také svým velkorysým vnitřním prostorem, který je uzpůsoben pro pohodlné cestování čtyřčlenné posádky. Ačkoli bývá zvykem, že posádka tohoto typu vozu je spíše dvoučlenná, nová generace vozu je připravena i na situace, kdy bude třeba převážet více osob. Zavazadelník skýtá objem 252 litrů a řadí se k největším v této třídě.

(tz, upravila KAT)

Slovo ke dni

  • Za prací k nám

    Rostoucí životní úroveň se může projevovat různým způsobem. Český statistický úřad zjistil, že přibývá cizinců, kteří k nám přijíždějí za prací. Láká je slušný plat a dobré pracovní i životní podmínky. Tradičně nejvíc zaměstnanců pochází ze Slovenska, víc než polovina, následují Poláci a Rumuni. Na tom by snad nebylo nic tak překvapivého. Ale naši republiku si oblíbili i mnozí Němci, Francouzi, Italové a Britové. Převažují samozřejmě občané z Evropské unie, co nepotřebují pracovní povolení. Také co se věkového složení týká, mezi zahraničními pracovníky najdeme všechny kategorie, studenty a seniory nevyjímaje. To považuji za docela příznivou zprávu. Zvláště v době, kdy česká ekonomika potřebuje každou šikovnou ruku a hlavu.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Ochrana duševního vlastnictví v kontextu Inovační strategie ČR na léta 2019–2030 31. leden 2020

Vláda České republiky schválila počátkem roku 2019 klíčový dokument Inovační strategie České republiky 2019–2030 (Country for the Future), který RVVI zpracovala v úzké spolupráci s týmem osobností z řad podnikatelů, vědců, akademiků a zástupců veřejné správy. Dokument vytyčuje nové priority, jejichž naplnění by mělo Českou republiku do roku 2030 zařadit mezi nejinovativnější země Evropy. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE