INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem
Direct_pojistovna_logoVšichni noví klienti, kteří si u DIRECT Pojišťovny sjednají havarijní pojištění MAXI, získají jako bonus navigaci zdarma. Tato nabídka platí pro sjednání pojistky online a po telefonu. Balíček DIRECT auto MAXI poskytuje pojistnou ochranu v případě havárie, odcizení vozu, živelní události i vandalismu. Obsahuje také asistenční služby ASIST+ a povinné ručení, u kterého nyní noví klienti získávají dva měsíce zdarma.

„Havarijní pojištění MAXI je balíček vhodný pro motoristy hledající kompletní pojistné krytí, které zajistí komplexní ochranu jejich vozidla. K tomuto pojištění nyní, kromě dvou měsíců povinného ručení pro nové klienty, nabízíme také navigaci zcela zdarma," řekl Ondřej Havlík, ředitel pro strategii, marketing a vztahy se zákazníky DIRECT Pojišťovny.

Havarijní pojištění DIRECT auto MAXI zahrnuje pojištění pro případ odcizení vozidla, proti škodě způsobené havárií vozidla, živelní událostí a vandalismem. Pro případ krádeže vozidla je automaticky zdarma kryta i dětská autosedačka. Frekvenci platby pojistného si klient může zvolit dle svých potřeb (roční, pololetní nebo čtvrtletní). Balíček zahrnuje i povinné ručení DIRECT s pojistným krytím 35/35 milionů nebo 70/70 milionů korun. Součástí je také služba ASIST+, která zajišťuje pomoc asistenční služby v souvislosti s dopravní nehodou nebo poruchou vozidla.

Pro výpočet pojistného zohledňuje DIRECT Pojišťovna nejvíce kritérií ze všech pojišťoven na českém trhu (jedenáct v porovnání s na trhu obvyklými čtyřmi). To vede k vysoké individualizaci pojistného, která klientům DIRECT Pojišťovny umožňuje dosahovat výrazných úspor oproti tržnímu průměru. Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu.

Do konce října získají noví klienti, tedy i ti, kteří využijí speciální nabídky k balíčku DIRECT auto MAXI, dva měsíce povinného ručení zdarma. K němu mohou rovněž zdarma získat i služby Ochrana bonusu a AutoHELP, který přináší velké zjednodušení procesu likvidace v případě nezaviněné nehody. Klientovi DIRECT Pojišťovny v takovém případě stačí pouze kontaktovat pojišťovnu, která za něj vše vyřídí a vyplatí mu pojistné plnění. Mnoho starostí si klienti ušetří zvláště v případě, kdy je viníkem nehody cizinec nebo nepojištěný řidič.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vesnice, jak ji možná neznáte

    Lidé na vsi jsou prý konzervativní, zaostalí a možná i hloupí. Ano, tak o nich často smýšlí zejména město. Avšak mýlí se, jak ukázal i čerstvý průzkum Asociace malých a střeních podniků a živnostníků ČR. Vyšlo jim, že zemědělci jsou v digitalizaci dál než průmysl. K čemu nejmodernější technologie využívají? Například satelitní navigaci k zjišťování dat o svých pozemcích a pěstovaných plodinách. Sbírají informace všude tam, kde potřebují znát přesnou situaci online. Není pro ně ani neznámý pojem internet zvířat, i na venkově se daří umělé inteligenci... V rostlinné i živočišné výrobě se už bez systémů tzv. přesného zemědělství neobejdou. A to se venkované musí vyrovnat s překážkami, které v městských aglomeracích nemají, kupříkladu se špatným pokrytím vysokorychlostními internetovými službami nebo s horším přístupem k investičním...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Patentová ochrana v zahraničí prostřednictvím Smlouvy o patentové spolupráci 19. červenec 2019

České podniky si stále častěji (nebo spíše – stále ještě nedostatečně) uvědomují, že ochrana průmyslového vlastnictví představuje jeden z nástrojů, jak úspěšně rozvíjet a inovovat výrobu a stát se úspěšným na globalizovaném trhu. Jednou z možností, jak ochránit nové technické řešení – vynález, je patentová ochrana. Pokud se pro ni přihlašovatel rozhodne, zpravidla nejprve žádá o národní patentovou ochranu. Ta však sama o sobě nestačí, neboť český patent platí jen v České republice a jinde v zahraničí toto patentované řešení může kdokoliv využívat a prodávat. Proto je vhodné získat patentovou ochranu i v zemích, kde je předpoklad, že chráněné řešení má tržní potenciál.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE