INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem
Direct_pojistovna_logoVšichni noví klienti, kteří si u DIRECT Pojišťovny sjednají havarijní pojištění MAXI, získají jako bonus navigaci zdarma. Tato nabídka platí pro sjednání pojistky online a po telefonu. Balíček DIRECT auto MAXI poskytuje pojistnou ochranu v případě havárie, odcizení vozu, živelní události i vandalismu. Obsahuje také asistenční služby ASIST+ a povinné ručení, u kterého nyní noví klienti získávají dva měsíce zdarma.

„Havarijní pojištění MAXI je balíček vhodný pro motoristy hledající kompletní pojistné krytí, které zajistí komplexní ochranu jejich vozidla. K tomuto pojištění nyní, kromě dvou měsíců povinného ručení pro nové klienty, nabízíme také navigaci zcela zdarma," řekl Ondřej Havlík, ředitel pro strategii, marketing a vztahy se zákazníky DIRECT Pojišťovny.

Havarijní pojištění DIRECT auto MAXI zahrnuje pojištění pro případ odcizení vozidla, proti škodě způsobené havárií vozidla, živelní událostí a vandalismem. Pro případ krádeže vozidla je automaticky zdarma kryta i dětská autosedačka. Frekvenci platby pojistného si klient může zvolit dle svých potřeb (roční, pololetní nebo čtvrtletní). Balíček zahrnuje i povinné ručení DIRECT s pojistným krytím 35/35 milionů nebo 70/70 milionů korun. Součástí je také služba ASIST+, která zajišťuje pomoc asistenční služby v souvislosti s dopravní nehodou nebo poruchou vozidla.

Pro výpočet pojistného zohledňuje DIRECT Pojišťovna nejvíce kritérií ze všech pojišťoven na českém trhu (jedenáct v porovnání s na trhu obvyklými čtyřmi). To vede k vysoké individualizaci pojistného, která klientům DIRECT Pojišťovny umožňuje dosahovat výrazných úspor oproti tržnímu průměru. Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu.

Do konce října získají noví klienti, tedy i ti, kteří využijí speciální nabídky k balíčku DIRECT auto MAXI, dva měsíce povinného ručení zdarma. K němu mohou rovněž zdarma získat i služby Ochrana bonusu a AutoHELP, který přináší velké zjednodušení procesu likvidace v případě nezaviněné nehody. Klientovi DIRECT Pojišťovny v takovém případě stačí pouze kontaktovat pojišťovnu, která za něj vše vyřídí a vyplatí mu pojistné plnění. Mnoho starostí si klienti ušetří zvláště v případě, kdy je viníkem nehody cizinec nebo nepojištěný řidič.

(tz)

Slovo ke dni

  • Pétangue v našem městě

    Žiji sice v malém, ale pěkném městečku v malebném na okraji křivoklátských lesů, rodišti svatého Václava. Když člověk sem přijíždí, dostane se mu informace, že máme v Evropské unii družební partnery, jednoho v Německu a druhého ve Francii. Zřejmě proto se radnice rozhodla vybudovat za domovem důchodců hřiště pro pétangue. Chodím denně okolo, ale ještě jsem nikdy neviděl nikoho, kdo by si tam hrál, ať dospělý nebo dítě. Asi u nás chybí ta pravá cílová skupina. Podobně to bylo v socializmu. Mezi disciplínami ve Sportce se objevily gorodky. Nikdo nevěděl, co to je, natož aby znal pravidla, tím méně, aby potkal člověka, který se jim věnuje. Možná je hráli sovětští lidé, když je krutá zima odřízla od povinností a jiné zábavy. Pétangue a gorodky mají společný ideový základ. Proto mám dojem, že se sice v našem životě hodně změnilo, některé...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Říjen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Sto let pro ochranu nejlepších nápadů 15. říjen 2019

Sté výročí zřízení tehdejšího Patentního úřadu v Praze je příležitostí připomenout si nejen významná, ale i obtížná období oboru průmyslové vlastnictví i činnosti Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV).

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE