INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Direct_pojistovna_logoVšichni noví klienti, kteří si u DIRECT Pojišťovny sjednají havarijní pojištění MAXI, získají jako bonus navigaci zdarma. Tato nabídka platí pro sjednání pojistky online a po telefonu. Balíček DIRECT auto MAXI poskytuje pojistnou ochranu v případě havárie, odcizení vozu, živelní události i vandalismu. Obsahuje také asistenční služby ASIST+ a povinné ručení, u kterého nyní noví klienti získávají dva měsíce zdarma.

„Havarijní pojištění MAXI je balíček vhodný pro motoristy hledající kompletní pojistné krytí, které zajistí komplexní ochranu jejich vozidla. K tomuto pojištění nyní, kromě dvou měsíců povinného ručení pro nové klienty, nabízíme také navigaci zcela zdarma," řekl Ondřej Havlík, ředitel pro strategii, marketing a vztahy se zákazníky DIRECT Pojišťovny.

Havarijní pojištění DIRECT auto MAXI zahrnuje pojištění pro případ odcizení vozidla, proti škodě způsobené havárií vozidla, živelní událostí a vandalismem. Pro případ krádeže vozidla je automaticky zdarma kryta i dětská autosedačka. Frekvenci platby pojistného si klient může zvolit dle svých potřeb (roční, pololetní nebo čtvrtletní). Balíček zahrnuje i povinné ručení DIRECT s pojistným krytím 35/35 milionů nebo 70/70 milionů korun. Součástí je také služba ASIST+, která zajišťuje pomoc asistenční služby v souvislosti s dopravní nehodou nebo poruchou vozidla.

Pro výpočet pojistného zohledňuje DIRECT Pojišťovna nejvíce kritérií ze všech pojišťoven na českém trhu (jedenáct v porovnání s na trhu obvyklými čtyřmi). To vede k vysoké individualizaci pojistného, která klientům DIRECT Pojišťovny umožňuje dosahovat výrazných úspor oproti tržnímu průměru. Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu.

Do konce října získají noví klienti, tedy i ti, kteří využijí speciální nabídky k balíčku DIRECT auto MAXI, dva měsíce povinného ručení zdarma. K němu mohou rovněž zdarma získat i služby Ochrana bonusu a AutoHELP, který přináší velké zjednodušení procesu likvidace v případě nezaviněné nehody. Klientovi DIRECT Pojišťovny v takovém případě stačí pouze kontaktovat pojišťovnu, která za něj vše vyřídí a vyplatí mu pojistné plnění. Mnoho starostí si klienti ušetří zvláště v případě, kdy je viníkem nehody cizinec nebo nepojištěný řidič.

(tz)

Slovo ke dni

  • Když prsty zahálejí

    Člověk by měl držet krok s rychlým postupem technologií. To jsem si znovu uvědomil, když jsem dostal do ruky nový smartphone. Ten umí nejen psát, ale i odezírat z úst a slova převádět na text. Proč to tedy nevyzkoušet? Nechám tentokrát prsty zahálet a zkusím namluvit svoji první glosu. A uvidím, jestli umělá inteligence dokáže být stejně dobrá, nebo dokonce lepší než ta přirozená. Začnu tedy do mikrofonu diktovat, první slova se objevila na displeji a k nim přibyla další. Nakonec z toho vznikla smysluplná věta a věty daly dohromady hotový text. A výsledek? Až na jednu hrubku naprosto perfektní! Takže to vypadá že moje prsty budou stále víc zahálet a víc toho zůstane pro pusu.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

lukas zmeskal

Průmyslová práva se dotýkají každé firmy 18. červen 2020

Ochránit nápad, na němž stojí podnikání, je pro firmu buď samozřejmost, anebo záležitost, jíž nevěnuje velkou pozornost. Mgr. Lukáš Zmeškal se během své praxe patentového zástupce setkává s oběma případy. Jako partner ve společnosti patentových zástupců Langrova, s.r.o., v Plzni i jako předseda Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů či spoluorganizátor mezinárodní výstavy technologických novinek, patentů a inovací Invent Arena v Třinci (ta letošní se posouvá až na rok 2021) se již setkal s řadou příběhů, které svým způsobem píší dějiny podnikání u nás. Jak právě on nahlíží na ochranu duševního vlastnictví?

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE