INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
Ke svým čtenářům míří nové číslo časopisu Komora.cz, který je určen nejen členům Hospodářské komory ČR. Klíčovým příspěvkem dubnového čísla je článek prezidenta Hospodářské komory České republiky Petra Kužela, který bilancuje činnost Komory za uplynulý rok a nastiňuje i perspektivy do budoucna. Dozvíte se tak, jaký je jeho pohled na palčivé ekonomické otázky, které se dotýkají všech tuzemských podnikatelů.

Hlavním tématem dubnové Komory.cz je firemní komunikace. Prozradíme vám, jak efektivně pracovat s marketingovými nástroji, aby se vaše značka dostatečně vryla do podvědomí vašich zákazníků a obchodních partnerů. Nechybí ani článek o fenoménu dneška v podobě sociálních sítí, které v oblasti korporátní komunikace nabízí nemalý potenciál.

Po rozhovorech s ministry Vlády ČR, které jste měli možnost číst v předešlých Komorách, časopis nově přináší také duely předsedů ekonomických výborů poslanecké sněmovny a senátu. Tentokrát je to Milan Urban a Jan Hajda.

Na daně, jejich současnost a budoucnost se ve svém článku zaměřil odborník na slovo vzatý Jan Wiesner, viceprezident HK ČR a předseda daňové skupiny HK ČR.

O úspěšnosti projektu Národní soustava kvalifikací v rozhovoru mluví Zdeněk Somr, viceprezident HK ČR.

Regionální část tentokrát patří byznysu v Libereckém kraji.

V pravidelných seriálech se pak dočtete, jaké jsou podmínky podnikání a obchodní zvyklosti v Německu.

Časopis Komora.cz hájí zájmy podnikatelů, přináší stanoviska Hospodářské komory České republiky a podnikatelů a přispívá ke zlepšení podnikatelského prostředí v Česku. Komora.cz je distribuována do více než 13 000 firem, ale i všem starostům, senátorům, poslancům a státní správě.

(tz)

Slovo ke dni

  • Stát proti soukromé osobě: opět prohrává

    I když vládě Andreje Babiše nelze upřít velkou snahu ochránit Českou republiku před důsledky nákazy koronavirem a co nejméně poškodit ekonomiku, výsledek není uspokojivý. Právnické a fyzické osoby ukazují, že mohou jednat lépe, rychleji, operativněji, účinněji. To jsem si znovu uvědomil, když jsem četl zprávu o webové aplikaci s přehledem volných míst na očkování proti COVID-19. Vytvořil ji programátor Marek Sušický s kolegou poté, co dlouho sledoval nečinnost a nemohoucnost státu. Platforma slouží veřejnosti už měsíc a sklízí zasloužený potlesk. Uvádím jen jeden konkrétní příklad, ale člověk by jich jistě našel víc. Prostě platí, že soukromá iniciativa lidí tvoří obrovskou sílu, kterou by měla naše společnost lépe využívat. Jsem přesvěčen, že méně restrikcí, omezování  a zasahování do běžného života občanů nepředstavuje správou cestu k...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2021

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

EON EG 2017 107  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

karabec 2

Rozhodčí řízení jako efektivní způsob řešení sporů o doménová jména 4. únor 2021

Stálý Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky působí jako nezávislý orgán pro rozhodování sporů nezávislými rozhodci podle předpisů o rozhodčím řízení (dále jen „Rozhodčí soud“). Tento Rozhodčí soud je mimo jiné také sudištěm pro spory o doménová jména .cz, přičemž řešení těchto sporů Rozhodčím soudem probíhá v současné době na základě Pravidel registrace doménových jmen v ccTLD .cz a Pravidel alternativního řešení sporů, která jsou v platnosti od 25. 5. 2018.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE