INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

SOCRMinistryně průmyslu a obchodu se dnes zúčastnila společenského setkání při příležitosti oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky v roce 1918, které pořádal Svaz obchodu a Cestovního ruchu ČR na pražském Náměstí Republiky.

„Během svého působení, ať už jako prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu nebo jako viceprezidentka Hospodářské komory, jsem se setkala s mnoha skvělými a pracovitými lidmi a navázala jsem řadu přátelství. Zkušenosti, které jsem díky této práci získala, mi nyní velmi pomáhají v práci ministryně průmyslu a obchodu. Oproti době, kdy jsem byla podnikatelka, mi práce v těchto profesních sdruženích dala určitý nadhled a jiný úhel pohledu.“ Uvedla to dnes ministryně Marta Nováková. 

Dnešní společenské setkání na Náměstí Republiky v Praze zorganizoval Klub českých turistů jako členská organizace Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky. Akce, která má připomenout československé tradice, bude probíhat až do neděle 28. října 2018 a její součástí je i festival českého jídla, aneb jak vařily naše prababičky, pod patronací Vysoké školy hotelové.

(tz)

Slovo ke dni

  • Neomezené volno pro zaměstnance

    Direct pojišťovna přišla se zajímavým benefitem, který nabízí lidem ve firmě neomezené volno. Novinka funguje jednoduše: Pokud má zaměstnanec potřebu zůstat doma, nepřijde do práce. Po roce testování se ukázalo, že systém funguje velmi dobře. Navíc nad rámec dovolené se spotřebovalo 441 hodin, možnost využila třetina zaměstnanců. Většinou si volno vzaly ženy o vánočních svátcích nebo muži při stěhování a dalších mimořádných situacích. Potvrdilo se několik věcí. Pracovníci nemají zájem benefit zneužívat, naopak si váží důvěry, kterou jim pojišťovna dává. Jsem přesvědčený, že neomezené volno upevňuje vztahy uvnitř firmy a v důsledcích vede k větší spokojenosti zaměstnanců i k vyšší prosperitě. Podle mého soudu se rozšíří do dalších podniků, avšak nikdy zřejmě nebude rozšířen všude. Nedovedu si například představit, že by do zaměstnání...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300

INZERCE