INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

1 A 23hV sobotu 14. prosince se v Praze konala 23. valná hromada Česko-vietnamské společnosti (ČVS), která zhodnotila dosavadní 22 letou aktivní práci pro integraci Vietnamců v ČR i ke zlepšení přátelství a hospodářské spolupráce České republiky s Vietnamem.

ČVS vyzvala prostřednictvím čestného předsedy a tiskového mluvčího Marcela Wintera spolky a organizace Vietnamců v ČR, aby využily možnost dotací Ministerstva vnitra ČR k realizaci kurzů češtiny pro Vietnamce žijící u nás, kteří neumí česky. Dále vyzvala Vietnamce v ČR ke zlepšení trvalé spolupráce s celostátními sdělovacími prostředky (tisk, rozhlasy i televize), aby se zlepšila objektivní informovanost české veřejnosti o charitativních, sportovních i společenských akcích vietnamské komunity v České republice.

Pozdravný projev a poděkování za aktivity ČVS pro Vietnamce žijící v ČR přednesla zástupkyně velvyslance Vietnamu v Praze paní Tran Thanh Huong. ČVS poděkoval za aktivity a za mnohaletou spolupráci zástupce Svazu Vietnamců v ČR pan Ing. Ha Nguyen Trung, Ph.D.

23. valná hromada ČVS byla letos volební a jednohlasně zvolila opět dosavadní předsednictvo ČVS i pro období 2020-2022. I nadále je předsedou ČVS PaeDr. Miloš Kusý, výkonným místopředsedou Ing. Jaroslav Vítek, MBA a místopředsedou Jiří Hruška. Dále v předsednictvu ČVS jsou Doc. Ing. Jaroslav Macháček, CSc., PhDr. Jiří Šíma, Dr.Sc., JUDr. Jan Choděra, RNDr. Anna Zehnálková, Ing. Dinh Van Hoi a doživotně jmenovaný čestný předseda ČVS Marcel Winter, který je stále tiskovým mluvčím Česko-vietnamské společnosti. Vedoucí revizní komise ČVS je opět Mgr. Lenka Patrasová.

Patrik Kusý
člen revizní komise Česko-vietnamské společnosti
www.cvs-praha.cz 
www.facebook.com/MarcelWinter 

Slovo ke dni

  • Konec schůzování

    Koronavirová krize znamená nejen obrovskou zkoušku pro celou společnost, přináší mnoho těžkostí a v důsledku velké ztráty, ale zároveň mění náš postoj. To, co jsme byli zvyklí dělat jako samozřejmost, se ukáže jako zbytné nebo kontraproduktivní, a objeví se nové možnosti, přístupy, metody, technologie, způsoby myšlení a jednání. Napadlo mě, že zákaz shlukování skoncoval s naší slabostí pro schůze a nekonečné porady. Ukazuje se, že i bez nich můžeme dobře a dokonce i lépe fungovat. Lidé mohou využít videokonference, chytré telefony a maily, prostředky komunikování na dálku. Zároveň zkrátí nekonečné hovory na nezbytné a efektivní minimum. Až se z virové epidemie vyléčíme, bude až těžké se znovu vracet k schůzování, kde se hodně řeční, ale málo vyřeší. A v tom vidím jednu z pozitivních věcí, které koronavirus přináší. Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Řízení kvality přináší prestiž nejen na mezinárodním poli 16. březen 2020

Úřad průmyslového vlastnictví dosáhl na poli řízení kvality vynikajících výsledků. Korunovány byly například loni oceněním Manažer kvality roku, jež loni udělila Česká společnost pro jakost Ing. Miroslavu Paclíkovi, Ph.D., řediteli odboru patentových informací a představiteli vedení pro integrovaný systém řízení ÚPV. Co všechno činnost související s kvalitou obnáší, jaký užitek Úřadu i jeho klientům dává a jakou inspiraci ostatním může poskytnout, o tom je následující rozhovor se jmenovanou osobností:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE