INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

V.Friedmann foto 1Na pozici ředitele externí a interní komunikace české loterijní jedničky, společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s., nastoupil Václav Friedmann (39). Bude odpovědný za veškerou korporátní a produktovou komunikaci největší české loterijní firmy.

„Václav Friedmann je další personální posilou v nově budovaném týmu managementu. Ze své pozice bude mít za úkol komunikovat veškeré produkty, služby a novinky, se kterými Sazka postupně plánuje vstupovat na trh, stejně jako sponzoringové aktivity firmy. Chceme nejen aktivně komunikovat, ale mnohem více využívat nových komunikačních nástrojů zaměřených na cílovou skupinu lidí ve věku 18 – 35 let.“ říká Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.
„Využití nových médií, sociálních sítí a vytvoření vlastních komunikačních kanálů je moje vize pro vybudování úspěšné komunikace Sazky,“ doplňuje nový ředitel komunikace Václav Friedmann.
Václav Friedmann přichází do Sazky z pozice ředitele agentury Genius Media, která se specializuje na internetovou komunikaci. V prostředí médií se pohybuje více než 15 let. 5 let působil mimo jiné také jako redaktor a vedoucí vydání v České televizi, předtím byl regionálním zpravodajem TV Prima.

O společnosti SAZKA sázková kancelář, a.s.
SAZKA sázková kancelář, a.s., provozuje největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem.  Hlavními  loterijními  produkty  společnosti  jsou  číselné  loterie  s nejznámější  hrou  Sportka.  Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterní produkty, kde stěžejní postavení zaujímá dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek a zprostředkování plateb za služby a zboží. Své produkty poskytuje SAZKA sázková kancelář, a.s., hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě 6 500 prodejních míst rozmístěných po celé České republice. Vlastníkem je nadnárodní  investiční  skupina  KKCG,  působící  v 11  zemích  na  4  kontinentech.  Více  na  www.sazka.cz  a www.kkcg.eu.

O investiční skupině KKCG
KKCG  je  mezinárodní  investiční  skupina  s aktivy  přes  1,5  mld.  EUR  a  zaměstnávající  přes  1.500  lidí.  Jako strategický investor se dlouhodobě zaměřuje na oblasti ropy a zemního plynu, průmyslu, investic. Skupina KKCG drží podíly ve více než 25 českých a zahraničních společnostech, mezi které patří např. skupina MND,  SAZKA sázková kancelář, Vítkovice a.s., VÍTKOVICE HOLDING, Skupina Intermos, Cestovní skupina FISCHER, Grossmann Jet Service, Informační linky a.s. a další. KKCG působí v 6 zemích světa, konkrétně na Kypru, v České republice, Slovensku, Nizozemí, Ruské federaci a Gruzii.

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE