INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Show picture inlineV rámci loňského ročníku Kola pro život, největšího seriálu závodu horských kol v ČR, se závodníkům dostávalo profesionální lékařské péče ve speciálně zřízených ošetřovnách společnosti 3M Česko, partnera záchranného systému. 3M se tak v loňském roce stalo partnerem Kola pro život již potřetí v řadě.

Kolo pro život je pravidelná cyklistická událost, která každoročně hostí tisíce závodníku. Loňský, v pořadí již 14. ročník seriálu 15 závodů, se těšil účasti téměř 20 000 cyklistů a přilákal pozornost 55 000 diváků. Výborná organizace je již tradičně silnou stránkou celé události a účastníkům všech věkových skupin, profesionálům i rekreačním „bikerům“ se dostává profesionální podpory. „Když nás organizátoři Kola pro život oslovili s nabídkou podpořit vlastní záchranný systém závodů, hned nás tato příležitost nadchla. Kombinace profesionálních i amatérských sportovců, kteří pro svůj maximální výkon potřebují špičkové zajištění, ideálně souzněla s přístupem a produkty 3M“ řekla Alena Soukeníková, vedoucí marketingu divize spotřebitelských výrobků.

3M Česko se již potřetí podílelo na organizaci Kola pro život prostřednictvím zajištění zdravotnického materiálu a poskytnutí zdravotnického zázemí.Nedílnou součást profesionálního záchranného systému tvořily terénní čtyřkolky, které posloužily k převozu zraněných závodníků do ošetřovny. V zdravotnickém stanu byl připraven profesionální tým zdravotníků, připravených ošetřit odřeniny, úrazy a tržné rány drobnějšího rázu. Nechyběly zde produkty z portfolia 3M, včetně tradiční české značky náplastí 3M™ Spofaplast® a prémiové řady náplastí 3M™ Nexcare™. "Je skvělé vidět a na vlastní kůži vyzkoušet, jak 3M pomáhá záchranářům zvládat úrazy během závodů. Věřím, že ošetření od profesionálních zdravotníků, vybavených profesionálním materiálem, bylo další malou náplastí na těle i na duši pro všechny, kdo neměli to štěstí dojet v pořádku až do cíle" vyjádřil se k cyklistickému svátku Martin Holub, ředitel obchodní skupiny Zdravotnictví 3M Česko.

Jako hrdý partner záchranného systému se 3M podílelo také na organizaci doprovodného programu, samozřejmě se zdravotnickou tematikou. Pro nejmenší závodníky byly připraveny soutěže v kreslení a nejkrásnější z kreseb náležitě odměněny. Děti si zde také mohly upevnit zásady poskytování první pomoci hravou formou, případně si vyzkoušet své znalosti prostřednictvím tematického kvízu. Celým programem je provázel maskot 3M pejsek záchranář. Dospělí závodníci měli příležitost vložit svého soutěživého ducha do tipovací soutěže, která se vždy příhodně týkala místa konání závodu. Zatímco pro soutěžící na Karlštejně bylo výzvou odhadnout, kolik repelentů 3M™ Ultrathon™ by bylo potřeba dát na sebe, aby se sloup repelentů vyrovnal výšce Velké věže hradu Karlštejn, jinde zase soutěžící skládali náplasti 3M™ Spofaplast® za sebe a touto měrnou jednotkou odhadovali délku řeky.

O společnosti 3M

3M je přední globální technologická společnost se sídlem v St. Paul v USA. Již déle než 100 let vyvíjíme inovativní výrobky a řešení pro průmysl, energetiku a telekomunikace, bezpečnost a zabezpečení, zdravotnictví, kancelář a domácnost. Diversifikované portfolio 3M zahrnuje přes 50 tisíc výrobků. Všechny výrobky spojuje jedna vlastnost – v daném odvětví vždy představují inovativní řešení, které kromě důmyslnosti a efektivity dbá na šetrnost k životnímu prostředí, bezpečnost a zdraví lidí. Výrobky jsou 3M jsou nabízeny pod značkami Scotch™, Post-it®, 3M™ Spofaplast®, Nexcare™, Ultrathon™, VHB™, Dual Lock™, Scotch-Brite™, Trizact™, Cubitron™, Bumpon™, Dyneon™, Thinsulate™, Ceradyne®, Peltor™, Speedglas™ a dalšími.

3M Česko, spol. s r.o. působí jako výhradní zastoupení 3M Company na českém trhu. Řadí se mezi nejvýznamnější partnery českého průmyslu, zdravotnictví, školství a vědy. Aktuálně jí patří 46. místo v žebříčku „Českých 100 nejlepších“ občanského sdružení Comenius. Síla a obliba značky 3M byla potvrzena získáním ocenění Business Superbrands 2014 v České republice. V každé oblasti naší činnosti navazujeme na 100 let působení 3M v oblasti inovací. V roce 2012 bylo v Praze otevřeno Inovační centrum 3M (Application Development Lab / ADL) pro vývoj a testování zákaznických aplikací. 3M Česko, spol. s r.o. je hrdým spoluiniciátorem a generálním partnerem projektu Česká inovace, zaměřeného na podporu inovací a rozvoj transparentního a etického podnikatelského prostředí v České republice. Více informací o společnosti 3M a našem nasazení pro inovace je k dispozici na www.3M.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3