INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Milan Nagy Rudolf FukalVýrobce ergonomických kancelářských židlí a nábytku RIM CZ se v dubnu stal téměř po 30 letech na trhu akciovou společností, tedy RIM CZ a.s. Firma tímto krokem upevňuje svou pozici na trhu.

Od pionýrských začátků v devadesátých letech se stal RIM CZ etablovanou společností a silnou sítí evropských prodejců kancelářských židlí a nábytku, který podléhá přísným nárokům na ergonomii sezení. Úspěchy firmy jsou postaveny i na snaze budovat spolupráci na základě vzájemné výhodnosti a dobrých vztahů.

Po 30 letech praxe stáli zakladatelé před rozhodnutím, kam rozvoj společnosti dále směřovat. Výsledkem byl přerod RIM CZ, s.r.o. na akciovou společnost a do firemní struktury se zapojila další generace rodin zakladatelů. Cílem tohoto kroku bylo zákazníkům, kolegům a partnerům jasně sdělit, že RIM posílil a nadále buduje českou značku RIM, nyní RIM CZ a.s.

„Věříme, že tímto krokem upevníme pozici značky RIM a všem partnerům a zaměstnancům poskytneme jistotu budoucího rozvoje firmy,“ shodli se jednotně jednatelé firmy Rudolf Fukal a Milan Nagy.

Společnost RIM CZ, a.s., vznikla v roce 1991 v Otrokovicích nedaleko Zlína. Zabývá se výrobou kancelářských židlí a nábytku, který podléhá přísným nárokům na ergonomii sezení. Slogan „Pro zdravé sezení“ je podložen intenzivním výzkumem ergonomie, čímž se firma snaží kultivovat a ozdravovat kancelářské prostředí. Na vývoji produktů spolupracuje s českými i zahraničními designéry, je držitelem ocenění Red Dot, German Design Award a Good Design za produktový design.

(tz)

Slovo ke dni

  • Rozmýšlíme se, mlžíme, ztrácíme důvěru

    Rozmýšlení se stalo módou. Spousty lidí místo toho, aby daly najevo, že chtějí to nebo nechtějí ono, raději řeknou, že si to rozmyslí. A když nastane čas, že by měli být už rozmyšleni, vymluví se, a sdělí, že je to těžké, ať jim dáme ještě pár dní, měsíců či neznámo jakou dobu. Domnívají se, že téma upadne v zapomnění, že vyšumí a že s ním nebudou mít tedy práci. Je to rozšířený styl komunikace, který však nikam nevede. Otázkou je, zda vést má nebo skutečně směřovat nikam.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

Vladimír Mařík kopie

Motivovaní lidé neznají překážek 3. červenec 2020

Český respirátor získal evropskou certifikaci Zdá se to až neuvěřitelné. Je to ale skutečnost. Znova se potvrdilo, jak velký je potenciál lidí, co všechno dokážou a jak významně mohou zasáhnout do dějin technologií nebo třeba organizace práce. Několik desítek českých firem za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu se během pandemie koronaviru spojilo, vyvinulo a začalo sériově vyrábět masku RP95-M. Respirátor, který poskytuje nejvyšší míru ochrany, navrhli na CIIRC ČVUT pro 3D tisk. Data pro výrobu si lze stáhnout zdarma s volnou licencí, maska je tak dostupná už ve více než třiceti zemích světa. Ve fyzické podobě se tento český ochranný prostředek nyní může rozšířit ještě víc, nově má totiž evropskou certifikaci.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE