INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Milan Nagy Rudolf FukalVýrobce ergonomických kancelářských židlí a nábytku RIM CZ se v dubnu stal téměř po 30 letech na trhu akciovou společností, tedy RIM CZ a.s. Firma tímto krokem upevňuje svou pozici na trhu.

Od pionýrských začátků v devadesátých letech se stal RIM CZ etablovanou společností a silnou sítí evropských prodejců kancelářských židlí a nábytku, který podléhá přísným nárokům na ergonomii sezení. Úspěchy firmy jsou postaveny i na snaze budovat spolupráci na základě vzájemné výhodnosti a dobrých vztahů.

Po 30 letech praxe stáli zakladatelé před rozhodnutím, kam rozvoj společnosti dále směřovat. Výsledkem byl přerod RIM CZ, s.r.o. na akciovou společnost a do firemní struktury se zapojila další generace rodin zakladatelů. Cílem tohoto kroku bylo zákazníkům, kolegům a partnerům jasně sdělit, že RIM posílil a nadále buduje českou značku RIM, nyní RIM CZ a.s.

„Věříme, že tímto krokem upevníme pozici značky RIM a všem partnerům a zaměstnancům poskytneme jistotu budoucího rozvoje firmy,“ shodli se jednotně jednatelé firmy Rudolf Fukal a Milan Nagy.

Společnost RIM CZ, a.s., vznikla v roce 1991 v Otrokovicích nedaleko Zlína. Zabývá se výrobou kancelářských židlí a nábytku, který podléhá přísným nárokům na ergonomii sezení. Slogan „Pro zdravé sezení“ je podložen intenzivním výzkumem ergonomie, čímž se firma snaží kultivovat a ozdravovat kancelářské prostředí. Na vývoji produktů spolupracuje s českými i zahraničními designéry, je držitelem ocenění Red Dot, German Design Award a Good Design za produktový design.

(tz)

Slovo ke dni

  • Konec mentolek

    Tak nám Brusel zakázal mentolové cigarety. Prý svádějí děti a mládež ke kouření. O tom bych si dovolil pochybovat, protože k neřestem vedou spíš nuda, pocit nedospělosti, špatné vzory v rodině a společnosti... Vzpomínám si, že jako kluci jsou si balili do toaletního papíru suché (říkali jsme “mocné”) listí - a jak nám to chutnalo! Babička si zapalovala mentolku, když potřebovala na astma trochu protáhnout plíce. Nemyslím si, že zakazování tabákových výrobků s příchutí je tou pravou cestou k nekouření, když si zájemce může koupit náhradu. Přestaneme snad z podobného důvodu vyrábět vaječný koňak nebo rum, protože lidem chutnají víc než vodka? Zakázané ovoce, jak známo, přitahuje pozornost. A Evropská unie jistě také nechce být chápána jako přísný vychovatel, který nám bere to, co máme rádi.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

upv logo

Řízení kvality přináší prestiž nejen na mezinárodním poli 16. březen 2020

Úřad průmyslového vlastnictví dosáhl na poli řízení kvality vynikajících výsledků. Korunovány byly například loni oceněním Manažer kvality roku, jež loni udělila Česká společnost pro jakost Ing. Miroslavu Paclíkovi, Ph.D., řediteli odboru patentových informací a představiteli vedení pro integrovaný systém řízení ÚPV. Co všechno činnost související s kvalitou obnáší, jaký užitek Úřadu i jeho klientům dává a jakou inspiraci ostatním může poskytnout, o tom je následující rozhovor se jmenovanou osobností:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE