INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

I tentokrát se firma EFKO-karton umístila na předních pozicích v soutěži Hvězda 3D reklamy v rámci akce Popai Day 2020. V kategorii Reklamní Gastronomie získala 3. cenu za produkt Společně po celý rok. Firma z Vysočiny tak dokládá, že kromě ocenění na poli vlastní výroby společenských her a hraček sklízí úspěchy i v oblasti zakázkové výroby.

Ročně realizuje stovky firemních zakázek zahrnujících nejrůznější speciální dárkové a reklamní obaly, kreativně zpracované stolní hry, reklamní sety apod. Autorem kreativního návrhu oceněného produktu je Rostislav Čermák, vývoj a konstrukci zpracoval konstruktér Radek Mikla. Přestože tento ročník proběhl netradičně pouze online formou, nabídl unikátní virtuální expozici téměř 90 nových projektů a řešení pro účinnou komunikaci v in-store v 18 soutěžních kategoriích. Odborná porota se v rámci hodnocení zaměřila na originalitu a inovativnost, estetickou úroveň, kvalitu výrobního zpracování, vhodnost při použití v prodejním prostředí apod. Firma EFKO tak navázala na úspěchy z roku 2019, kdy získala dokonce hned tři ocenění. „Pro své klienty jsme připravovali řadu netradičních obalů k reklamním předmětům. Oceněný obal byl součástí PF 2020 s podtextem Společně po celý rok. Obsahoval láhev na nápoje, termosku a sadu skleniček se třemi druhy oříšků na pevné nervy,“ uvedl Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO–karton s.r.o.

„Od klienta jsem získal dostatek prostoru pro kreativní řešení vánočního dárku, který měl sloužit jako poděkování jeho obchodním partnerům za celoroční spolupráci. Proto jsme společně s konstruktéry firmy EFKO mohli vytvořit prostorově velmi výrazný obal podtrhující význam partnerství, na kterém náš klient staví své podnikání,“ uvádí Ing. Rostislav Čermák, autor návrhu „Společně po celý rok“. „Pro mě je zcela zásadní akcentovat specifika každého klienta i v této formě komunikace, aby tak získala maximální hodnotu a dlouhodobý efekt, tak typický pro obchodní dárek,“ vysvětlil Rostislav Čermák.

Popai Day 2020 je konferencí s mezinárodní účastí o vývoji, perspektivách i výzvách oboru marketingové komunikace v místě prodeje. Program konference přináší nová řešení, konkrétní případové studie pro vyšší úspěšnost projektů v in-store i dalších místech komunikace se spotřebiteli. Nabízí jedinečnou příležitost k diskuzi se zástupci významných maloobchodních společností a zadavateli reklamy v rámci diskuzních panelů o aktuálních, ožehavých tématech tohoto oboru. Součástí konference je i Soutěž Hvězda 3D reklamy o nejlepší reklamní a dárkové předměty. Dlouhodobě podporuje obor 3D reklamy a zviditelňuje nejzajímavější novinky tohoto oboru na našem trhu.

(tz)

Slovo ke dni

  • Pošta na kolečkách

    Vzpomínáte na pojízdné prodejny? Umožňovaly venkovu přiblížit se městu, jak znělo jedno ze socialistických hesel. Ale taková služba přežívala i do dnešních dnů. K nám každý týden zavítal se svým krámkem na kolách řezník Franta. Zájem byl velký, avšak s tím, jak začal v centru obce prosperovat obchod vedený vietnamskou rodinou, už se Fandovi tak nedařilo a přestal zajíždět. Nicméně v nedaleké vesnici to nevzdal. Česká pošta musí hlídat náklady na provoz, zároveň udržet obslužnost celé republiky. Zkouší teď na jihu Čech nabídnout své služby z pojízdného úřadu. Zatím jen na měsíc. Tento jistě zajímavý experiment může mít úspěch, ale čtyři týdny je krátká doba na to, aby si místní lidé zvykli. Navíc rozsah poskytované služby je omezený. Praxe ukáže, zda nápad z minulosti může zajistit pošťákům i slušnou budoucnost.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2021

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

2 karabec

Představujeme IP mediační centrum Praha 23. únor 2021

Cílem tohoto příspěvku je představit nově založené IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, jehož zakladatelem je společnost JUDr. David Karabec, s.r.o., která je specializovanou konzultační, poradenskou a vzdělávací společností se zaměřením na ochranu autorských a průmyslových práv, know-how, obchodní tajemství, licence, nekalou soutěž a franchising.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE