INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

IMG 3392Ing. Vladimíra Ondráková se svým týmemPro obce, města, městyse, kraje, příspěvkové organizace, obchodní společnosti ve vlastnictví územně samosprávního celku a pro mnoho jiných subjektů připravila od března Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., atraktivní pojištění. Jde o produkt, který pokrývá všechna pojistná nebezpečí spjatá s majetkem a odpovědností samosprávných celků na jedné pojistné smlouvě.

Je určen především pro obce, města, městyse, městské obvody a kraje, ale lze jím pojistit i příspěvkové organizace, obecně prospěšné společnosti, školská zařízení nebo například mikroregiony.

Předmětem pojištění jsou budovy, movité věci, inženýrské a speciální stavby, odpovědnost za škody a řada dalších předmětů dle individuální poptávky klienta. Výhody tohoto pojištění jsou především v širokém rozsahu pojistných nebezpečí, pojištění v nových cenách a volitelné spoluúčasti. Produkt rovněž disponuje širokou nabídkou pojištění odpovědnosti za škody. Právem lze tvrdit, že jde o pojištění s nejširším rozsahem krytí za výhodnou cenu, s možností flexibilní úhrady pojistného (ročně, pololetně, čtvrtletně), bez področních přirážek. Předmětem pojištění mohou být např. i peníze, cennosti, výstavní modely, inženýrské a speciální stavby, parkovací automaty, svislé dopravní značení, sochy, elektronická rizika, přeprava movitých věcí a zásob a mnoho dalších.

Na podporu prodeje zavádí HVP, a.s., časově omezenou slevu 10 % při uzavření pojistné smlouvy do konce roku 2018. Tento produkt plně navazuje na filozofii komplexního krytí pojistných potřeb klientů, jako je tomu např. u produktu FORTEL, který je určen pro drobné živnostníky a podnikatele.

V posledních letech se Hasičské vzájemné pojišťovně velmi dobře daří plnit obchodní plán a předpis pojistného. Toho dosahuje i proto, že je úspěšná při výběrových řízeních na pojištění velkých celků, i pojištění větších měst. „Jsme rádi, že se nám daří,“ sdělila předsedkyně představenstva Ing. Vladimíra Ondráková. „Důkazem toho jsou naše výsledky z řady jednání s klienty nebo třeba i to, že jsme pojistili již dva kraje. Možná je to i zrcadlo toho, že naši profesi chápeme v mnoha souvislostech, protože víme, že chceme klientům co nejlépe sloužit, pomáhat řešit jejich problémy, a zejména jim předcházet. Do naší práce dává celý náš tým, od vedení až po makléře, kus vlastního srdce.“

Hasičská vzájemná pojišťovna oslavila vloni 25. výročí své novodobé pojišťovací činnosti, což je důkazem toho, že i myšlenka z počátku minulého století může přežít, přizpůsobit se a prosperovat v otevřeném a dynamickém prostředí, jakým je současný tuzemský pojišťovací trh. I v následujících letech si pojišťovna chce udržet svůj osvědčený standard a bude stále rozšiřovat své služby ve prospěch spokojených klientů.

(rix)

Slovo ke dni

  • Budeme moci zase stavět?

    Stavební právo v České republice je na straně těch, kteří nechtějí stavět. Komu může potenciálně vadit budoucí objekt, dokáže jakoukoli novou realizaci zpomalit, či dokonce úplně zastavit. Zejména infrastrukturní stavby mají tu smůlu, že vždy se střetávají se zájmy ohrožených druhů zvířat a rostlin, a jejich obhájci mají v podstatě u soudu právo veta. Proto můžeme považovat za malý zázrak, že i u nás přibývají další kilometry silnic, budovy a různé technologické objekty. Sice velmi pomalu, v méně než nutném rozsahu, ale přece. Situace by se však mohla zlepšit. Novela stavebního zákona, kterou připravuje MMR ČR, má po legislativní stránce přípravu staveb zjednodušit. Věřme, že pak zájmy lidí budou mít stejnou váhu jako právo syslů nebo konvalinek vegetovat kdekoli. A že rozumný kompromis se bude hledat snáz než dosud.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

logo KOBTOSlogo 172

 

Partneři plus:

tsoft   EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300

INZERCE