INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

IMG 3392Ing. Vladimíra Ondráková se svým týmemPro obce, města, městyse, kraje, příspěvkové organizace, obchodní společnosti ve vlastnictví územně samosprávního celku a pro mnoho jiných subjektů připravila od března Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., atraktivní pojištění. Jde o produkt, který pokrývá všechna pojistná nebezpečí spjatá s majetkem a odpovědností samosprávných celků na jedné pojistné smlouvě.

Je určen především pro obce, města, městyse, městské obvody a kraje, ale lze jím pojistit i příspěvkové organizace, obecně prospěšné společnosti, školská zařízení nebo například mikroregiony.

Předmětem pojištění jsou budovy, movité věci, inženýrské a speciální stavby, odpovědnost za škody a řada dalších předmětů dle individuální poptávky klienta. Výhody tohoto pojištění jsou především v širokém rozsahu pojistných nebezpečí, pojištění v nových cenách a volitelné spoluúčasti. Produkt rovněž disponuje širokou nabídkou pojištění odpovědnosti za škody. Právem lze tvrdit, že jde o pojištění s nejširším rozsahem krytí za výhodnou cenu, s možností flexibilní úhrady pojistného (ročně, pololetně, čtvrtletně), bez področních přirážek. Předmětem pojištění mohou být např. i peníze, cennosti, výstavní modely, inženýrské a speciální stavby, parkovací automaty, svislé dopravní značení, sochy, elektronická rizika, přeprava movitých věcí a zásob a mnoho dalších.

Na podporu prodeje zavádí HVP, a.s., časově omezenou slevu 10 % při uzavření pojistné smlouvy do konce roku 2018. Tento produkt plně navazuje na filozofii komplexního krytí pojistných potřeb klientů, jako je tomu např. u produktu FORTEL, který je určen pro drobné živnostníky a podnikatele.

V posledních letech se Hasičské vzájemné pojišťovně velmi dobře daří plnit obchodní plán a předpis pojistného. Toho dosahuje i proto, že je úspěšná při výběrových řízeních na pojištění velkých celků, i pojištění větších měst. „Jsme rádi, že se nám daří,“ sdělila předsedkyně představenstva Ing. Vladimíra Ondráková. „Důkazem toho jsou naše výsledky z řady jednání s klienty nebo třeba i to, že jsme pojistili již dva kraje. Možná je to i zrcadlo toho, že naši profesi chápeme v mnoha souvislostech, protože víme, že chceme klientům co nejlépe sloužit, pomáhat řešit jejich problémy, a zejména jim předcházet. Do naší práce dává celý náš tým, od vedení až po makléře, kus vlastního srdce.“

Hasičská vzájemná pojišťovna oslavila vloni 25. výročí své novodobé pojišťovací činnosti, což je důkazem toho, že i myšlenka z počátku minulého století může přežít, přizpůsobit se a prosperovat v otevřeném a dynamickém prostředí, jakým je současný tuzemský pojišťovací trh. I v následujících letech si pojišťovna chce udržet svůj osvědčený standard a bude stále rozšiřovat své služby ve prospěch spokojených klientů.

(rix)

Slovo ke dni

  • Nejdřív rum, pak i tresť

    Evropská unie leží mnohým Čechům v žaludku, protože vydává řadu více či méně nesmyslných zákazů a příkazů. Už dříve se museli smířit s tím, že nebudou moci koupit oblíbené pomazánkové máslo, slivovici nebo tuzemský rum. Když výrobci tohoto oblíbeného destilátu přišli v novým pojmenováním, vadí úředníkům EU sama aromatická rumová složka, údajně pro karcinogenní účinek. Že několik generací konzumuje „závadný“ alkohol, aniž by jim tresť v něm ublížila, prý není argument, nicméně Česká republika alespoň získala výjimku na pětileté období. Nic proti přísným zdravotním zásadám. Jen mi nejde do hlavy, že v EU mají prokazatelně škodlivé látky stále zelenou a nikoho to neznepokojuje. Na trhu jsou stále některé pesticidy, přestože se jedná o velmi nebezpečné endokrinní disruptory. Povolen v některých zemích EU zůstal i karbendazim, látka, jež má...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

gascontrol

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

logo KOBTOSlogo 172

 

Partneři plus:

tsoft   EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Odborní partneři: csj105 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200

INZERCE