INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Společnost Panasonic otevřela nové předváděcí centrum profesionálních zobrazovacích technologií v anglických filmových ateliérech Pinewood v Londýně, kde již v současnosti funguje vysílací centrum Panasonicu. V centru budou k vidění nejnovější zobrazovací řešení a aplikace – 3D zařízení, informační panely, studiové systémy s interaktivním ovládáním pomocí gest apod.

Předváděcí centrum vyrostlo v samém srdci nejslavnějšího britského filmového studia Pinewood v Buckinghamshire, v němž vznikaly například legendární filmy s agentem 007. A jako v bondovce si možná budou připadat i návštěvníci, kteří spatří nejmodernější technologii „v akci" na vlastní oči. Zájem projevují lidé z nejrůznějších oborů – architekti a designéři, ale také velké firmy, které chtějí nějakým způsobem ozvláštnit své kancelářské prostory. Moderní digitální zobrazovací technologie pochopitelně lákají i televizní studia a reklamní agentury.

Na podobě nového předváděcího centra spolupracovala společnost Panasonic s osvědčenými partnery z oblasti hardware i software. Mezi ně patří například firmy U-touch, Spinetix Technoframe, RadVision, Hego či Grand Visual. Jednotlivé sekce centra se zaměřují na domácí kino, profesionální 3D projekci, televizní vysílání, obchodní prezentace, konferenční a lékařskou techniku apod. Mezi nejzajímavější součásti výbavy centra patří profesionální plazmová 3D obrazovka s obří úhlopříčkou 103 palců (262 cm), vhodná mimo jiné k experimentální práci v oblasti vývoje nových aplikací, simulace reálných prostředí a 3D designu.

David Martin, generální manažer marketingu pro Evropu uvedl: „V předváděcím centru profesionálních zobrazovacích technologií si mohou zákazníci udělat konkrétní představu o tom, jak v praxi fungují naše nejnovější technologie a řešení. Naším záměrem je vytvořit „živou" expozici, která se bude neustále měnit a nabídne návštěvníkům nové zážitky."

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3