Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Rondo logo_RGBBusiness platforma Rondo.cz oznamuje spolupráci s významným partnerem – řetězcem prodeje hraček Wormelen Group, který provozuje hračkářství Bambule, Sparkys a HM Studio. Wormelen Group bude využívat novou platformu Rondo.cz k odměňování zákazníků a jejich pozitivnímu motivování k dalšímu nákupu.

 „Jsme rádi, že můžeme do našeho stále se rozrůstajícího portfolia partnerů zařadit takovou společnost jako je Wormelen Group. Její zákazníci budou moci za nákup hraček v kamenných obchodech získat jako odměnu kredity Rondony, s nimiž mohou dále hrát o hodnotné ceny dle vlastního výběru. Jsme přesvědčeni, že jak prodejce, tak zákazníci budou z této spolupráce těžit a výsledkem bude spokojený zákazník,“ říká Lukáš Vršecký, jednatel Rondo.cz.

Rondo.cz je inovativní business platforma se stále rostoucí komunitou členů, která dokáže měnit nákupní preference spotřebitelů a zlepšovat hospodářské výsledky zapojených obchodních partnerů. Společnost vznikla začátkem roku 2017 a ostrý start zažívá právě nyní, kdy na začátku dubna spustila velkou propagační kampaň.

Rondo umí nahradit stávající věrnostní programy, které většinou nutí své uživatele sbírat po dlouhou dobu body, za které v drtivé většině získají odměnu, o kterou ani nestojí. S Rondem mohou naopak i za malý nákup nebo interakci na webu dosáhnout na hodnotnou odměnu. A to vše formou napínavé a zábavné online hry, kterou lze hrát na počítači či mobilním telefonu kdekoliv a kdykoliv. Partnerům pak Rondo.cz umožňuje získat také zcela nové zákazníky nebo více spokojených zákazníků.

Rondo dále využívají například společnosti Kasa.cz, Asus, AXA Assistance, Toptime, JVS Group, Top4Sport a další. Rondo.cz má nyní více než 72 500 registrovaných uživatelů a dosud se rozdaly ceny již za 2 700 000 Kč.

(tz)

 

 

 

 

  

 

 

Slovo ke dni

  • Roboti zasahují

    Dlouhé čekání na inflaci stále nepřináší očekávané výsledky. Evropská centrální banka dělá vše pro to, aby se rozběhla na doporučované dvě procenta (zejména tzv. kvantitativním uvolňováním, čili extrémním tiskem nových peněz), výsledek se nedostavuje. Analytici přicházejí se zajímavým vysvětlením. Přestože nezaměstnanost se snížila, vyjednávací pozice pracujících není dobrá, protože konkurenci vytváří globálně levná pracovní síla v Asii, a rovněž nástup robotů. Tam, kde jsou lidé ve výrobě, a dokonce i ve službách, příliš drazí, nastupuje stále dokonalejší a také levnější technologie. Ta snižuje náklady, zvyšuje produktivitu a kvalitu. Rotačky na eura a dolary se mohou otáčet ještě rychleji, přesto spící inflaci neprobudí. Nevím, jestli z toho mám být smutný... Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2017

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105