iprosperita

iprosperita

Ticket Restaurant nově zaplatí i dovoz jídla
SocialTwist Tell-a-Friend
Pondělí, 15. května 2017

aaaaS nejrozšířenější tuzemskou stravenkovou platební kartou Ticket Restaurant® mohou ode dneška platit lidé nejen v restauracích či prodejnách potravin, ale nově i online za dovoz obědů přímo do práce. Vydavatel karty, společnost Edenred, se totiž dohodl na spolupráci s největší tuzemskou službou na poli zprostředkování a dovozu jídla DámeJídlo, která měsíčně vyřizuje více než 300 tisíc objednávek od zákazníků. „Novou službu ocení zejména zaměstnanci firem, v jejichž okolí není dostatečná síť restaurací, nebo ti, kdo chtějí ušetřit čas a přitom si dopřát kvalitní jídlo,“ uvedl Jiří Brych, produktový manažer Ticket Restaurant®.

 

Stravenkovou platební kartu Ticket Restaurant® nyní vlastní více než padesát tisíc tuzemských zaměstnanců. Dosud s ní bylo možné platit ve dvanácti tisících provozovnách – zejména v restauracích, jídelnách a prodejnách potravin. Spoluprací s firmou DámeJídlo se možnost platit kartou výrazně rozšiřuje – společnost totiž působí ve více než 120 městech a obcích po celé ČR a nabízí výběr z množství různých typů kuchyní díky spolupráci s více než 1 500 restauracemi.

 

Platba za dovoz jídel je velmi jednoduchá. Díky tomu, že je karta vydávaná ve spolupráci se společností Mastercard, probíhá platba prostřednictvím běžné online platební brány. Při opakovaných nákupech jídla na portále není nutné pokaždé znovu vyplňovat platební údaje. „Kartu Ticket Restaurant® si zákazník stejně jako běžnou platební kartu může zapamatovat ve svém profilu a není tedy nutné při každém objednání znovu vyplňovat platební údaje. Objednat jídlo a zaplatit tak lze na pár kliknutí,“ doplnil Radek Finkous ze společnosti DámeJídlo.

 

Velkou výhodou je také možnost společných objednávek pro více lidí. „Jeden člověk vybere restauraci a pozve kolegy. Každý si objedná a zaplatí sám za sebe. Jídlo vám pak dovezou v jeden čas a ušetříte tak i za dopravu,“ uvedl Radek Finkous.

 

 

I v budoucnu se budeme snažit přinášet nové platební možnosti a rozšiřovat akceptační síť tam, kde to klasické papírové stravenky neumožňují – například právě v oblasti online plateb,“ doplnil za Edenred Jiří Brych.

 

___

 

 

Edenred, který světu dal stravenky Ticket Restaurant® a je celosvětovou jedničkou v oblasti předplacených korporátních služeb, navrhuje a dodává řešení, jež firmám a veřejným institucím poskytují kupní sílu a pomáhají jim s optimalizací nákladů a motivací pracovníků. Řešení skupiny Edenred využívá 43 milionů zaměstnanců ze 750 000 klientských organizací užívajících partnerskou síť tvořenou 1,4 milionu smluvních partnerů. Portfolio je založeno na dvou hlavních oblastech činnosti:

 

 • zaměstnanecké výhody (Ticket Restaurant®, Ticket Benefits®, Ticket Junior®, Ticket Alimentation, Ticket CESU adalší)

 • řízení firemních nákladů (Ticket Čistý®, Ticket Profi Card®, UTA, Ticket Car®, Ticket Clean Way, Repom atd.)

 

Edenred rovněž nabízí Doplňková řešení spravující transakční ekosystémy, jako jsou korporátní platby (Edenred Corporate Payment), incentivy a odměny (Ticket Compliments, Ticket Kadéos) a veřejné sociální programy.

 

 

Akcie společnosti jsou kotovány na burze Euronext Paris. Edenred působí ve 42 zemích světa s téměř 8000 zaměstnanci. V roce 2016 činil celkový objem emise skupiny téměř 20 miliard eur.

 

 

Značka Ticket Restaurant® a všechny ostatní obchodní názvy programů a služeb firmy Edenred jsou registrované ochranné známky společnosti Edenred SA.

 

(tz)

 

 

Další články

Doporučujeme

 • 04. 08. 2015

  Chystá se Management 2020+

  Sdružení Czech Top 100 a poradenská společnost M.C. TRITON uspořádají 12. listopadu 2015 odbornou konferenci, která se bude zabývat sdílením trendů řízení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru

  pokračování »
 • Kurzy bezpečné jízdy v ČR
  09. 09. 2015

  Kurzy bezpečné jízdy v ČR

  Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku je teoreticko-praktický program určený pro všechny řidiče. Jejich účel je jednoduchý – připravit řidiče na nestandardní situace za volantem a přispět tak k všeobecné bezpečnosti na silnicích. Bonusem je navíc to, že kurz vás bude bavit. Často se proto poukazy na zážitkové školy smyku dávají darem k nejrůznějším příležitostem.

  pokračování »