iprosperita

iprosperita

Rozpočet "na sekyru"
SocialTwist Tell-a-Friend
Pátek, 19. května 2017

Ve vládě se sice ministři hašteří, ale pracují. Šéf rezortu financí nyní zveřejnil první nástřel státního rozpočtu na příští rok. Počítá se schodkem 50 miliard korun. S deficity vláda žije už hodně dlouho, ale člověku, který nechce a nemůže žít na dluh, to přijde divné. Jak to, že v mimořádně příznivé době ekonomického růstu nedokáže stát sladit veřejné příjmy a výdaje? Protože není pochyb, že každá „sekyra“ jednou dopadne na dlužníka, musíme se ptát: Kdy nastane situace, že se začne státní dluh splácet? A kdo ho zaplatí? Předpokládám, že lidí, kteří mohou hospodaření s veřejnými financemi nejvíc ovlivnit, to určitě nebudou.

Pavel Kačer

 

Doporučujeme

 • 04. 08. 2015

  Chystá se Management 2020+

  Sdružení Czech Top 100 a poradenská společnost M.C. TRITON uspořádají 12. listopadu 2015 odbornou konferenci, která se bude zabývat sdílením trendů řízení v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru

  pokračování »
 • Kurzy bezpečné jízdy v ČR
  09. 09. 2015

  Kurzy bezpečné jízdy v ČR

  Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku je teoreticko-praktický program určený pro všechny řidiče. Jejich účel je jednoduchý – připravit řidiče na nestandardní situace za volantem a přispět tak k všeobecné bezpečnosti na silnicích. Bonusem je navíc to, že kurz vás bude bavit. Často se proto poukazy na zážitkové školy smyku dávají darem k nejrůznějším příležitostem.

  pokračování »