Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Letos již 4. pobočku otevírá v Bludově na Šumpersku společnost ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu. Celkově jde o 29. pobočku a devátou na Moravě. Firma na pobočce bude poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství ohledně dodávek energií či jejich úspor. ARMEX ENERGY má z nezávislých dodavatelů energií nejvíce kamenných poboček. V červnu firma otevřela nové kontaktní místo v Benešově. Do konce roku chce ještě otevřít další pobočky.

Jan Vávrovec, člen představenstva ARMEX ENERGY "Pobočky jsou naší hlavním prostředkem, kterým chceme budovat dlouhodobý a férový vztah s našimi zákazníky. Nejdeme cestou podomních obchodníků, ale vytváříme celorepublikovou síť kamenných poboček s proškoleným personálem. V počtu se blížíme zhruba polovině poboček, které bychom ve střednědobém horizontu chtěli v České republice mít. Do konce roku ještě plánujeme otevřít další pobočky."

Otevřením pobočky v Bludově u Šumperka ARMEX ENERGY vytvořil dvě nová pracovní místa. "Naší snahou je, abychom lidem, kteří na pobočku přijdou, dokázali fundovaně poradit s mnoha praktickými záležitostmi týkajícími se úspor energií. Na pobočce si také lidé budou moci pořídit kvalitní certifikované LED žárovky za velmi zajímavé ceny," vysvětlil Jan Vávrovec.

ARMEX ENERGY v současné době provozuje 29 kamenných poboček, vedle Moravy také ve středních, severních a východních Čechách a na Vysočině. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet zhruba o čtyři tisíce nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun ročně.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Roboti zasahují

    Dlouhé čekání na inflaci stále nepřináší očekávané výsledky. Evropská centrální banka dělá vše pro to, aby se rozběhla na doporučované dvě procenta (zejména tzv. kvantitativním uvolňováním, čili extrémním tiskem nových peněz), výsledek se nedostavuje. Analytici přicházejí se zajímavým vysvětlením. Přestože nezaměstnanost se snížila, vyjednávací pozice pracujících není dobrá, protože konkurenci vytváří globálně levná pracovní síla v Asii, a rovněž nástup robotů. Tam, kde jsou lidé ve výrobě, a dokonce i ve službách, příliš drazí, nastupuje stále dokonalejší a také levnější technologie. Ta snižuje náklady, zvyšuje produktivitu a kvalitu. Rotačky na eura a dolary se mohou otáčet ještě rychleji, přesto spící inflaci neprobudí. Nevím, jestli z toho mám být smutný... Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2017

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105