INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Letos již 4. pobočku otevírá v Bludově na Šumpersku společnost ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu. Celkově jde o 29. pobočku a devátou na Moravě. Firma na pobočce bude poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství ohledně dodávek energií či jejich úspor. ARMEX ENERGY má z nezávislých dodavatelů energií nejvíce kamenných poboček. V červnu firma otevřela nové kontaktní místo v Benešově. Do konce roku chce ještě otevřít další pobočky.

Jan Vávrovec, člen představenstva ARMEX ENERGY "Pobočky jsou naší hlavním prostředkem, kterým chceme budovat dlouhodobý a férový vztah s našimi zákazníky. Nejdeme cestou podomních obchodníků, ale vytváříme celorepublikovou síť kamenných poboček s proškoleným personálem. V počtu se blížíme zhruba polovině poboček, které bychom ve střednědobém horizontu chtěli v České republice mít. Do konce roku ještě plánujeme otevřít další pobočky."

Otevřením pobočky v Bludově u Šumperka ARMEX ENERGY vytvořil dvě nová pracovní místa. "Naší snahou je, abychom lidem, kteří na pobočku přijdou, dokázali fundovaně poradit s mnoha praktickými záležitostmi týkajícími se úspor energií. Na pobočce si také lidé budou moci pořídit kvalitní certifikované LED žárovky za velmi zajímavé ceny," vysvětlil Jan Vávrovec.

ARMEX ENERGY v současné době provozuje 29 kamenných poboček, vedle Moravy také ve středních, severních a východních Čechách a na Vysočině. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet zhruba o čtyři tisíce nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun ročně.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Kde vládnou ženy a co z toho plyne

    Tak se jmenovalo setkání, jež se uskutečnilo 18. září v Praze z iniciativy agentury Helas, jež proslula organizováním originální soutěže Ocenění českých podnikatelek. Ta vyhledává a popularizuje osobnosti ženského businessu, firmy s českým kapitálem, jejichž majitelky jsou ženy. Téma onoho podvečera spojovaly čtyři příběhy, čtyři osudy těch, které našly odvahu a pustily se do podnikání po svém, originálně a bez předsudků. A co se za takovou odvahou skrývá? Nejen spousty času, osobní energie, odříkání, ale hlavně radost. Radost z nového poznání, výsledků, jež prokazují, že se věci i lidé dokáží dát do pohybu, pokud nechybí vůle, píle, chuť a sny. Obdiv patří ještě jedné maličkosti – že se tyto aktérky české podnikatelské scény nezdráhají mluvit o svých zkušenostech, pocitech, emocích před ostatními. Dar, který jim rozvazuje jazyk,...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2017

INZERCE

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105

INZERCE