INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Ruslan Skopal noveV roce 2024 očekáváme nárůst využívání automatizace nejen v segmentu e-commerce, s čímž bude spojeno také rostoucí využívání AI. U nás v Trenýrkárna.cz můžeme tento rostoucí trend určitě potvrdit už nyní, kdy AI využíváme jak při sestavování textů do popisků produktů, tak i při překladech pro naše expanzní weby.

Domnívám se, že hlavní výhodou AI, kterou pocítí při jejím využívání i ostatní hráči na e-commerce trhu, je zejména úspora času lidí, tím pádem snížení nákladů dané společnosti na činnosti s malou přidanou hodnotou. Tento čas pak mohou lidé věnovat těm pracem, na které umělá inteligence nestačí, a být tak ve svém time managementu ještě mnohem efektivnější.

Dále v roce 2024 kromě expanzí plánujeme rozšiřování sortimentu našich privátních značek Nedeto a Styx, přičemž Nedeto si i nadále bude držet svůj konzervativnější a minimalistický vzhled produktů, zatímco u Styxu navrhujeme stále nové vzory prádla. Kromě ponožek, pánského spodního prádla a dámských kalhotek plánujeme pod značkou Nedeto začít vyrábět také podprsenky nebo legíny. U Styxu v ro-ce 2024 bude určitě dále probíhat vývoj nových kolekcí a designů a vylepšování střihů dámského prádla. V příštím roce se ještě více zaměříme na finanční řízení a společně s dodavateli na zvýšení efektivity dodavatelského řetězce.

Díky akvizicím jsme za rok 2023 společně atakovali 300 miliónů korun, což vnímáme jako obrovský krok pro naši firmu. Za poslední léta jsme dokázali vyrůst z garáže na profitabilní společnost, o kterou se perou investoři, a vyhlížíme rok 2024 s velkou chutí opět dokázat fantastické věci a zviditelnit Českou republiku na evropském poli.

Ruslan Skopal,
CEO a spolumajitel trenýrkárna.cz

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3