INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Auta

aozu
15. listopad 2017

Vlastnit automobil patří v dnešní době pro mnohé k základní výbavě a jinak tomu není ani u mladší generace. Letos si automobil pořídilo již o 33 % více studentů a mladých ve věku do 25 let ve srovnání se stejným obdobím roku 2012.

peugeot 3008 small
9. listopad 2017

Vozy značky Peugeot jsou často zastoupeny ve vozových parcích českých firem. Důvodem jsou úsporné motory, nízké provozní náklady a vysoká zůstatková hodnota vozidel. Značnou roli hraje i šíře, flexibilita a kvalita služeb. Největším trumfem francouzské značky je ovšem komplexní modelová řada pokrývající téměř všechny segmenty osobních i lehkých užitkových vozů.

1920
9. listopad 2017

Prodej vozů na CNG každoročně narůstá. V roce 2015 jich v Česku bylo registrovaných dvanáct tisíc, ve třetím kvartálu 2017 již přes osmnáct tisíc. Průběžně se také rozšiřuje síť plnicích stanic, na čemž mají velký podíl energetické společnosti.

F 1
6. listopad 2017

U inzerovaných ojetých automobilů poklesl v říjnu průměrný nájezd o 2 500 kilometrů. Současně se snížilo i průměrné stáří nabízených automobilů, a to ze zářiových 9,6 roku na aktuálních 9,4 let.

ii
19. říjen 2017

Společnost AAA AUTO letos plánuje zvýšení prodejů o více než 10 % na zhruba 76 000 ojetých vozů. V rámci neustále probíhající expanze skupina otevřela novou pobočku v Polsku, další autocentra přijdou na řadu v lednu.

12. říjen 2017

Slavia pojišťovna zná trable českých řidičů, sestavila pro ně jubilejní balíček povinného ručení. K výročí 150 let úspěšného působení na našem pojišťovacím trhu připravila speciální balíček povinného ručení s názvem Jubileum, který nabídne nadstandardní krytí připravené na míru českým řidičům.

Slovo ke dni

  • Ruská mise

    Čeští podnikatelé vedeni prezidentem republiky vyrazili na východ (znovu) objevovat velký ruský trh. Cesta míří logickým směrem, protože všemi ostatními směry je vzájemný obchod mnohem složitější. Není pochyb, že Slované si rovněž lépe rozumí, jsou si povahově bližší a mají i na co navazovat. Značka Made in Czechoslovakia má v Rusku a všech postsovětských státech stále svůj zvuk, neboť spousta výrobků s takovým označením tam dosud stále funguje. Jistě, už nejsme spojeni smlouvami jako za dob Rady vzájemné hospodářské pomoci, mnoho se změnilo, ale stejně tak mnoho pout přetrvává. A máme co nabídnout. S jakými výsledky tato mise skončí, to zatím nevíme. Ale jsem přesvědčen, že má všechny předpoklady dobře uspět. Držím palce, je to v zájmu obou zemí!Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2017

INZERCE

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175logo KOB

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105

INZERCE