INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Lobby info

call
7. únor 2018

Podniková centra zabývající se službami v oblasti informačních technologií, R&D a logistiky rostly loni v rámci českého segmentu sdílených podnikových služeb nejrychleji. Celý obor vykázal v ČR za uplynulý rok 19 % růst a dosáhl na 89 000 zaměstnanců.

cai
7. únor 2018

Členové České asociace interim managementu si zvolili nové vedení pro příští dva roky. Sedmičlenný výbor pokračuje v podobném osvědčeném složení, zasedla v něm však po delší době jedna žena – manažerka Iva Hovadová.

drog
1. únor 2018

Druhý ročník prestižní soutěže Diamantová liga kvality 2017 zná své absolutní vítěze. Jsou jimi prodejna LIDL Mnichovo Hradiště v segmentu FOOD a prodejny AUTO BABIŠ Mnichovice a SIKO KOUPELNY Zlín v segmentu NON-FOOD, které získaly maximální počet ocenění.

bakery 1437172 960 720
30. leden 2018

Česká republika má šanci stát se 11. zemí v EU, která ukotví rodinné podnikání v právním řádu. Na návrh Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR na tom začala pracovat vláda, která předloží legislativní návrh do připomínkového řízení.

vztah
23. leden 2018

V Událostech 20. ledna uvedla Česká televize za největší ekonomický problém ČR aktuální nedostatek pracovníků. V další zprávě o situaci na venkově zveřejnila, že pouze ve 30 % obcí s počtem obyvatel do 250, jsou otevřené prodejny s potravinami.

cupcakes 690040 960 720
23. leden 2018

Agentura pro podporu českého exportu CzechTrade bude prezentovat desítku českých potravinářských výrobců na veletrhu ISM v Kolíně nad Rýnem. Ten patří k nejdůležitějším akcím v oboru sladkostí, cukrárenských výrobků a snacků.

Analýzy

Slovo ke dni

  • Česká logistická republika

    Člověk nemusí být ani moc všímavý, aby mu neuniklo, jak po celé republice vyrůstají logistická centra jako houby po dešti. Sklady, kam se podíváš, lemují výjezdy z Prahy a dalších českých metropolí na všechny světové strany. A stále přibývají další, protože jejich kapacita nedostačuje rostoucí poptávce výrobců a prodejců zboží. Společnost Prologis dominuje trhu. Nás může těšit, že dává práci našim lidem, a staví nové velkosklady podle nejpřísnějších ekologických norem. Ceny logistických služeb stoupají, přesto v ČR se stále ještě nedostaly na úroveň před krizí v roce 2008. Ale nebude prý dlouho trvat, a i tuto metu pokoří.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

gascontrol

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

logo KOBTOSlogo 172

 

Partneři plus:

tsoft   EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Odborní partneři: csj105 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200

INZERCE