INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

PV Auto DWAZnačka Das WeltAuto pokračuje ve svém plánu rozšiřování a zkvalitňování služeb. Dalším z důkazů růstu je otevření dvou nových poboček na Moravě: v Lípě u Zlína najdete vozy z nabídky Das WeltAuto nově u společnosti Auto Dolanský, v Prostějově pak můžou zákazníci vybírat z nabídky Das WeltAuto u tradičního prodejce PV Auto.

„Jsem velmi rád, že se nám daří být našim zákazníkům blíž,“ řekl Martin Kadečka, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Rozšířením prodejní sítě na Moravě překračujeme pomyslnou padesátku partnerů a míříme výš. Nejde ale jen o počet, ale také kvalitu samotných prodejních míst, kde klademe velký důraz na zákaznický komfort – snažíme se otevírat čím dál víc uzavřených showroomů, kde si zákazník může v příjemném prostředí vybrat svůj zánovní automobil,“ dodal.

Firma Auto Dolanský je progresivním prodejcem a servisem značek Seat a Cupra. Tato společnost byla první, která v ČR otevřela nový koncept Cupra Garage.
„Věřím, že s podobným nadšením, jako při aktivaci značky Cupra, bude tým Auto Dolanský přistupovat také k prodeji ojetých vozů programu Das WeltAuto,“ komentoval Martin Kadečka. U Auto Dolanský preferují nadšení pro věc a osobní přístup ke každému zákazníkovi, moderní zázemí jim v tom bude přínosem.

70 km severozápadním směrem od Lípy se nachází další nová pobočka značky Das Welt­Auto: PV Auto Prostějov. Přímo u dálnice spojující Brno s Olomoucí se nachází tradiční místní prodejce s dlouholetými zkušenostmi s prodejem a servisem vozů Škoda či servisem značek Volkswagen a Seat. Nyní se PV Auto rozhodl své portfolio služeb rozšířit také o Das WeltAuto. „Rádi se spojujeme s tradičními hráči na poli prodeje vozů, protože mají perfektní znalost produktu a našim zákazníkům dokážou při prodeji ojetin nabídnout podobný servis, jako by jim prodávali nový automobil. Zejména orientace ve vozech značek koncernu Volkswagen a autorizovaný servis pod jednou střechou vytváří onu konkurenční výhodu, kterou naši zákazníci oceňují,“ vysvětlil Martin Kadečka benefity programu Das WeltAuto.

(tz)

Slovo ke dni

  • Jak se rozpadla myšlenka na hromadu zpráv

    Možná se vám to už také stalo. Chcete něco vyřešit, napíšete nebo zavoláte dotyčné osobě. Shrnete myšlenku pěkně v bodech. Krok za krokem. A reakcí na ni je… Chaos. Je to jako když vám někdo vysype puzzle na stůl a vy z nich musíte složit nějaký komplexní obrázek. Máte před sebou fragmenty, které musíte dát dohromady, abyste zrekonstruovali pracně to, co se dalo říci snadno. Jen to chtělo chvíli času a koncentrace, aby byla odpověď na vaši zprávu zformulována se vším všudy. Čím dokonalejší prostředky komunikace máme, tím hůř komunikujeme. Je to prokletí dnešní doby, ale možná by stačilo říct, že prostředky nejsou komunikací samou. Ta by měla mít vždy přehlednou formu, která bude pro příjemce sdělení prostě stravitelná. Tím, že tříštíme pozornost, a schází nám koncentrace, utrácíme na komunikaci čas i energii v trojnásobném množství, než bývalo standardem...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3