INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Agromex Fendt2 5Společnost Agromex představuje MyMex, zbrusu novou platformu pro integraci a optimalizaci, která zpřístupňuje farmářům a zemědělcům metody precizního zemědělství. S ní dosáhnou efektivnějšího a udržitelnějšího hospodaření s maximalizací výkonu a snižování operativních nákladů.

MyMex je výsledkem spolupráce společností Agromex a CleverFarm.

„MyMex je přelomové řešení, které přináší moderní a chytré zemědělské stroje Fendt a sofistikované analýzy CleverFarm do skvělé symbiózy. Tato platforma umožňuje zemědělcům a farmářům efektivně sbírat a analyzovat data ze zemědělské techniky, což se pak odráží v plánování agrotechnických strategií. Díky tomuto propojení mohou spravovat své pozemky s maximálním komfortem a jistotou," říká Patrik Kalenda, produktový specialista navigačních systémů a softwarových aplikací společnosti Agromex.

MyMex je nejen pokročilým technologickým nástrojem, ale také partnerem, který stojí po boku zemědělců v každodenní práci na poli i v kanceláři. Jedná se o nový směr českého zemědělství, kde efektivita a udržitelnost jdou ruku v ruce s pokrokem a inovací.

Systém MyMex navíc přináší transparentnost a jednoduchost do procesu správy agrárních dotací a legislativy EU prostřednictvím své integrace s LPIS (Land Parcel Identification System), což usnadňuje zemědělcům evidenci pozemků a plnění legislativních požadavků.

MyMex se prezentuje jako multifunkční platforma, která zemědělcům nabízí:

  • Integrované monitorování: Kombinuje senzory a technologie Fendt Connect s Clever Farm pro celkový přehled o technice i stavu plodin.
  • Optimalizované agrochemické aplikace: Intuitivní aplikace umožňuje přesnou a cílenou aplikaci hnojiv a pesticidů.
  • Automatizaci a optimalizaci: Využívá pokročilé technologie umělé inteligence a strojového učení pro inteligentní plánování a provádění agrotechnických operací.
  • Účinné využití zdrojů: Efektivnější využití vody a agrochemikálií snižuje ztráty a zvyšuje produktivitu.
  • Podporu udržitelnosti: Napomáhá udržitelnějšímu zemědělství s menším dopadem na životní prostředí.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3