INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Z našich rozhovorů

PSE00863 hd
17. červen 2024

Informace o užitečnosti investování se prolínají naším životem v posledních letech v daleko větším měřítku, než jsme bývali zvyklí. Je to pochopitelné. Čím dál větší množství lidí si začíná uvědomovat, že tato činnost by měla provázet naše kroky jako samozřejmost, ať už máme volných peněz dostatek, nebo podstatně méně.

oblíbenáweb
14. červen 2024

SiMyCo s.r.o., firma, o níž jsme několikrát v Madam Business psali. O její majitelce Ing. Simoně Myslikovjanové, Ph.D., MBA, MBE, se například říká: Je to nadšená a empatická žena, plná nových, kreativních nápadů. Je velmi energická, přímá v jednání a spolehlivá. Působí jako výjimečný typ člověka, který snad čerpá vesmírnou energii. Přitom jí zbývá čas na sport, rodinu, je starostlivou matkou neméně ambiciózní dcery.

Ruskoweb
12. červen 2024

Přibývá elektromobilů, fotovoltaických panelů, tepelných čerpadel. Nároky na distribuční síť rostou. Za pár let její kapacita nebude stačit. Není se však čeho bát. Řešení existuje a v principu není složité. Nyní jde hlavně o to, jak na ně získat dostatečné množství financí.

web copy copy copy copy copy copy copy copy
10. červen 2024

Svět se dynamicky mění. Inovace rozhodují o tom, jak se nám bude žít. Mnohé dokážou zachraňovat lidské životy, jiné přinesly násobně vyšší výnosy plodin, další nabídly textilie průlomových vlastností. Řada novinek je dílem členů Asociace výzkumných organizací.

JAweb
4. červen 2024

Bující byrokracie, nadbytek administrativy, velký počet kontrol, složitosti týkající se dohod o provedení práce a o pracovní činnosti, pravidla pro home office, absurdity postihující hospodaření zemědělských podniků a spoustu dalšího až po evidenci roztrženého pytlíku s párky v hotelové restauraci...

webAS
24. květen 2024

Segment prémiového alkoholu v posledních letech zažívá boom po celém světě a Česko ani Slovensko nejsou výjimkou. Kvalitu nad kvantitou se zde snaží prosazovat i distribuční společnost Acan Premium Spirits, která od roku 1997 působí na Slovensku a začátkem letošního roku vstoupila na český trh.

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3