INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Z našich rozhovorů

JOslizlo
23. únor 2024

Jak se česká firma prosazuje na zahraničních trzích, na jakých projektech spolupracuje, jaký je pohled na budoucnost tohoto dynamického odvětví a jakým směrem se ubírá stavebnictví v ČR, prozradil v rozhovoru Jiří Oslizlo, předseda představenstva společnosti AGROP NOVA a.s., která je výrobcem uceleného stavebního systému z masivního dřeva NOVATOP.

Placek copy copy
22. únor 2024

Mít doma psa, kočku, nebo třeba andulku či rybičky, znamená nebýt sám, ale žít s kamarádem z říše zvířat. Můžete si s ním povídat, hladit ho, pozorovat, relaxovat v jeho přítomnosti. Domácí mazlíček je svým způsobem váš psychoterapeut, jemuž vděčíte za mnohé.

Olga Hyklovaü
21. únor 2024

Ne každý se chce učit něčemu novému. Ale asi bude muset. Včetně seniorů, kteří budou chtít chodit do práce a něco si k důchodu přivydělat. Pracovní trh se totiž radikálně mění a změní.

processed 564AD4BB 66EE 4D00 B3BB F7ABFED80B9E 1
20. únor 2024

Rozvíjet vše, co nabízejí Lázně Teplice na Bečvou, stejně jako prošlapávání cesty ke zdravějšímu životnímu stylu nás všech, to je osa jejich činnosti. Regenerovat lidský organizmus, na který útočí stále dost civilizačních chorob, pečovat o harmonii ducha a těla, dostávat do souladu pohybový aparát, pomáhat udržet v kondici zaměstnance firmám v rámci rekondičních pobytů, ale i navazovat na tradice při zahajování lázeňské sezóny.

Web Tomek
19. únor 2024

Až teprve z odpovědí Markéty Tomek jsem poznala, jak sofistikovaná a náročná je výroba dětských plen nebo hygienických kalhotek. Produkt koupíte, použijete a vyhodíte, víc neřešíte. Ale...

JSweb
16. únor 2024

Firma Zehnder začínala výrobou motocyklů. V současnosti po celém světě poskytuje komplexní řešení pro komfortní, energeticky účinné a zdravé vnitřní klima. Své produkty vyvíjí a vyrábí v 16 vlastních závodech v Evropě, Číně a Severní Americe a má přibližně 3800 zaměstnanců.

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE