INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

K.Klasnova J.PetrousZnačka Peugeot v České republice je partnerem nadačního fondu KlaPeto. V rámci tohoto partnerství poskytne nadaci vůz Peugeot 5008 na jeden rok. Toto SUV bude pro KlaPeto nepostradatelným pomocníkem zejména při organizaci klíčového projektu, tradičního výstupu na Sněžku, kterého se každoročně účastní až 3 000 osob.

Projekt nadace vznikl z podnětu handicapovaného atleta Jaroslava Petrouše. Realizoval ho v roce 2014 společně s bývalou místopředsedkyní sněmovny Kateřinou Klasnovou. Nadační fond, jehož název vznikl složeninou jmen obou zakladatelů, má za úkol zejména poskytovat příspěvky zdravotně postiženým dětem. Od jeho založení bylo takto vybráno více než 6 milionů korun, s jejichž pomocí byly pořízeny například neurorehabilitační pobyty nebo zdravotní a kompenzační pomůcky.

„Myšlenka pomáhat dalším handicapovaným mě napadla už v nemocnici, kde jsem ležel po amputaci nohy. Tomuto projektu jsem pak věnoval hodně energie, ale mám kolem sebe spoustu lidí, kteří mi pomáhají, a také partnery, kteří jsou ochotni se do našeho projektu zapojit, ať už finančně, mediálně či jinou formou podpory. Peugeot 5008 se stane nenahraditelným pomocníkem při veškerých našich aktivitách. Doveze nás spolu s kolegyní Kateřinou Klasnovou za všemi dětmi, kterým jsme v rámci nadačního fondu pomohli. Za 7 let existence NF KlaPeto se jedná o stovky dětí. A samozřejmě na pomoc tohoto SUV spoléháme při organizaci našeho největšího projektu, výstupu na Sněžku, kde bude zajišťovat dopravu lidí i přepravu nejrůznějšího nákladu,“ říká Jaroslav Petrouš, zakladatel nadačního fondu KlaPeto.

Partnerství značky Peugeot a nadace KlaPeto je součástí komplexního programu Handycars, sdružujícího všechny značky skupiny Emil Frey v České republice. Program Handycars je určen všem osobám se zdravotním postiženým, opatrovníkům těchto osob i organizacím pečujícím o postižené. V rámci programu mohou tito klienti kromě cenového zvýhodnění při nákupu vozů využívat také mnoha specifických služeb včetně sociálního poradenství. Nadace KlaPeto je jedním z nejvýznamnějších partnerů programu Handycars.

(tz)

      

 

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3