INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

308focal3 624ed888b4baaPro francouzskou automobilku Peugeot mají dlouhotrvající partnerství tradici i vysokou hodnotu. Na mnohaletém trvání dohodnuté spolupráce si značka zakládá, a to ať už se jedná o podporu sportovních či kulturních projektů, tak i o spolupráce na čistě průmyslové bázi.

Například Peugeot ve Francii už skoro 35 let sponzoruje volbu Miss France, také tenisové partnerství s French Open překonalo čtvrtstoletí. Podobně to má Peugeot i s výrobními partnery. S francouzskou olejářskou firmou Total spolupracuje už 26 let. Další vztah s velkým potenciálem překonat několik desetiletí má Peugeot s prestižní francouzskou společností Focal.

Focal je považován za předního experta na akustiku. Už před více než 40 lety se etabloval jako referenční značka ve výrobě vysoce kvalitních reproduktorů pro domácnosti, monitorů pro nahrávací studia, sluchátek a audio souprav do automobilů a lodí. Právě pro toto jedinečné know-how v oblasti akustiky a špičkového výzkumu a vývoje zaměřeného na audio zařízení se týmy Peugeot obrátily právě na Focal.

308focal8 624ed93b02d75Spolupráce značek Peugeot a Focal začala v roce 2014 a nejprve se týkala koncepčních vozů, například Fractal, Instinct nebo e-Legend. Poté se rozšířila na sériové vozy řady Peugeot: 2008, 3008, 5008 a 508. Akustické technologie firmy Focal se ve vozech Peugeot jednoznačně osvědčily. Zatímco automobiloví vývojáři Peugeotu zapracovali na dokonalém odhlučnění interiéru vozu, Focal doladil akustiku a vyrobil Hi-Fi soustavy nejvyšší kvality. Řidiči auta a všem pasažérům tak tyto týmy zajistily akustický komfort s kvalitou poslechu na té nejvyšší možné úrovni. Posádka vozu tak může zažívat intenzívní pocit z jízdy. Trávit čas ve voze se stává skutečným zážitkem.

Focal samozřejmě nemohl chybět ani u nejnovějšího modelu, Peugeotu 308. Ten se měl z hlediska zvukového zážitku stát skutečným mistrovským dílem. A povedlo se! Poté, co týmy Peugeotu a Focalu provedly precizní studii strategických částí (obložení, prosklení, atd.) a analýzu rozmístění reproduktorů od palubní desky až po zavazadlový prostor, umístily do vozu Peugeot 308 luxusní Hi-Fi systém Premium Focal® s deseti reproduktory s exkluzivními patentovanými technologiemi. Zvuková atmosféra na palubě je stabilní a přesná, výšky jsou jasné a dokonalé a basy hluboké a silné. Vše si pak špičkoví specialisté na akustiku ověřili mnohahodinovými testy, které provedli ve zvukotěsné komoře a po mnoha kilometrech reálné jízdy na všech typech silnic.

(tz)

Slovo ke dni

  • Cestování opět v kurzu

    Blíží se dovolené a s tím i poptávka po tuzemských i zahraničních zájezdech stoupá. Po několika krizových letech, které ovlivnila zejména pandemie Covidu-19, lidé opět mají chuť cestovat a poznávat cizí kraje. Zvýšený zájem potvrzují cestovní kanceláře, mnohé z nich už hlásí vyprodáno. Ani zvýšené životní náklady nezabránily většině Čechů, aby na dovolené šetřili. Dokonce největší CK Čedok si pochvaluje, že loňský rok byl pro ni nejúspěšnější v novodobé historii. A tento trend nyní pokračuje. Vypadá to, že lidé budou raději šetřit na energiích a potravinách, ale letní měsíce si chtějí užít. Pokládám to za dobrou zprávu. Optimizmus našim spotřebitelům tedy rozhodně nechybí a věří, že zas bude líp.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3