INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

Síť autocenter AAA Auto, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, provozovaná skupinou AURES Holdings, v těchto dnech dosáhla celkového historického počtu tří miliónů zákazníků, které za 31 let na trhu obsloužila dohromady na výkupu a prodeji. Počet je za celou skupinu, která v současné době provozuje téměř 60 poboček v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Německu. Jen letos skupina vykoupí přes 90 000 vozů a stejný počet prodá.

Jsem ráda, že se počet zákazníků s pozitivní zkušeností se skupinou AURES Holdings stále rychleji zvyšuje. Přispívá k tomu několik faktorů, na kterých usilovně pracujeme – zvyšování počtu autocenter, rozšiřování jejich kapacity a zvyšování kvality výkupního a prodejního procesu. To vše vede ke stále pozitivnějšímu zákaznickému zážitku, což se projevuje jak v rámci výše našeho Net Promoter Score, které měříme jako jediní ve svém oboru, tak v narůstajícím množství pozi­tivních recenzí v internetových vyhledávačích Google a Seznam,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA Auto Mototechna, Auto Diskont a Driverama.

Ke kontinuálnímu zvyšování počtu zobchodovaných vozů, který v rámci celé skupiny zasedm měsíců rok k roku vzrostl o 8 %, podle ní vede několik faktorů. „Je to jistě rozšiřování naší pobočkové sítě a zvedání kapacity stávajících autocenter, ale také expanze v nových sektorech. Tam zaznamenáváme nejvyšší růst v oblasti obchodu se zánovními vozy. V ČR tvoří tento segment již pětinu našich prodejů, rychle rosteme i na Slovensku a v Polsku. K novým skupinám zákazníků se dostáváme i díky značce Driverama nebo prostřednictvím autopůjčovny Mototechna Drive,“ vysvětlila Karolína Topolová.

V roce 2023 otevřela skupina novou pobočku AAA Auto v Ústí nad Labem a nedávno v polském Krakově. Loni k růstu počtu zákazníků přispěla i nová pobočka v polském Gdaňsku. Kromě expanze pobočkové sítě a inovací vidí skupina další prostor k růstu prodejů také v posílení obchodování s vozy s alternativními pohony. „Proto na pobočkách postupně instalujeme dobíjecí infrastrukturu, vytvořili jsme specializovaný tým pro podporu elektromobility a budujeme fotovoltaické elektrárny. Na svých webových stránkách uvádíme u elektromobilů podrobné informace o stavu jejich baterie a nákladech na provoz. Máme k dispozici špičkové diagnostické nástroje, které nám umožňují stav elektromobilů zhodnotit na zcela profesionální úrovni,“ dodala Karolína Topolová.

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE