INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

 

foto408Operativní leasing pro soukromé osoby nabízí značka Peugeot už od ledna roku 2015, přesto se tato forma financování stále považuje za finanční produkt vhodný zejména pro firmy. V poslední době ovšem nastává u operativního leasingu pro soukromé osoby „boom“.

Díky mimořádně výhodným splátkám se stal pro mnoho soukromých klientů značky Peugeot mnohem dostupnější než kdykoli předtím. Od dubna mohou zákazníci využít mimořádnou nabídku pronájmu dynamického fastbacku Peugeot 408 za 8600 Kč, vč. DPH měsíčně.

Operativní leasing pro soukromé osoby zavedla značka Peugeot v ČR už téměř před desetiletím. Nikdy v historii však tato forma financování nezaznamenala takový prudký nárůst jako v posledních měsících. Mohou za to nízké splátky, díky kterým se luxus bezstarostného používání vozu stává dostupným pro celou řadu motoristů, kteří by dříve operativní leasing nezvažovali. Kromě toho klienti oceňují možnost vyměnit každé dva nebo tři roky vůz za nový, zpravidla modernější a technologicky vyspělejší. Další výhodou operativního leasingu je krátká či dokonce okamžitá doba dodání vozu.

„Dnešní klienti jsou mnohem ochotnější pořídit si vůz na operativní leasing, než tomu bylo ještě donedávna. Na tento trend jsme zareagovali a vyšli jim vstříc nabídkou výhodných splátek a flexibilních služeb. Už v minulém roce jsme přišli s velmi atraktivním pronájmem modelu Peugeot 2008 za 6990 Kč měsíčně, čímž jsme nastavili v oblasti operativního leasingu vysokou laťku. Ve stejném duchu jsme pokračovali i s Peugeotem 208 za 5990 Kč. Nyní jsme se rozhodli takto podpořit i fastback Peugeot 408. Od dubna ho nabízíme za 8600 Kč měsíčně. Tato mimořádně výhodná splátka je samozřejmě včetně havarijního pojištění a povinného ručení,“ říká Filip Lapka, obchodní ředitel značky Peugeot v ČR.

Značka Peugeot připravila ve spolupráci s partnerskými leasingovými společnosti celou řadu variant operativního leasingu na míru potřebám každého zákazníka. Z hlediska doby pronájmu se jedná o 24, 36 nebo 48 měsíců. Dalším kritériem výběru je rozsah služeb. Klienti mohou zvolit úspornější variantu Relax s pojištěním ovšem bez doplňkových služeb, nebo si mohou dopřát kompletní balíček Relax Plus zahrnující vše od úhrady veškerých servisních úkonů až po zimní pneumatiky.

Zájemci o operativní leasing mohou vybírat z kompletní produktové nabídky značky Peugeot, a to počínaje nejmenším modelem 208, přes kompletní řadu SUV až po multifunkční vozy, jako jsou Rifter či Traveller. Stejná flexibilita je i z hlediska pohonů. Kromě konvenčních či hybridních vozidel si mohou zákazníci pronajmout i 100% elektromobily, u kterých jsou navíc velmi výhodné splátky.

Kompletní nabídku variant operativního leasingu získají zájemci v síti koncesionářů Peugeot.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3