INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem
CM_28
Dne 2. ledna 2013 byl v Praze zahájen provoz největšího autosalonu značky Peugeot v České republice -Centrum Peugeot Černý Most. Jeho majitel společnost Domanský s.r.o. tak přidal ke svým pobočkám ve Stodůlkách, Zdibech a Kyjích již čtvrté prodejní místo v Praze. Otevřením dalšího autosalonu chce společnost ještě více zpřístupnit a zkvalitnit své nabízené služby zákazníkům.

Ve strategické lokalitě obchodní zóny Černý Most u stanice metra v Praze 9 (ul. Skorkovská) vznikla v pořadí 27. značková budova typu Blue Box. Dynamicky se rozvíjející koncesionář společnost Domanský s.r.o. touto ambiciózní stavbou, která je současně největším prodejním místem značky Peugeot v České republice, hodlá výrazně posílit prodeje vozů a servisní zázemí Peugeot zejména v oblasti Prahy a okolí.

Prostory přízemí reprezentativního prodejního místa nazvaného Centrum Peugeot Černý Most (CPČM) jsou věnovány užitkovým vozům, zatímco rozlehlá prodejní plocha v prvním patře hostí desítky osobních vozů. Velkorysé prosvětlené prostory o výměře přes 1000 m2 jsou schopny pojmout a představit zákazníkům kompletní modelovou řadu Peugeot.

Centrum Peugeot Černý Most se zabývá obchodními a servisními aktivitami spojenými výhradně s vozy značky Peugeot. Kromě prodejního a servisního zastoupení značky nabízí také prodej ojetých vozů v rámci programu Peugeot Vyzkoušené vozy. Počet koncesionářů zapojených do tohoto programu se tak rozšiřuje na 15.

Více informací na www.domansky.cz

(tz)

Slovo ke dni

  • Oteplování prospěje ekonomice

    Společnost Deloitte v ČR spočítala, že česká ekonomika na změně klimatu vydělá. V případě „nejteplejšího scénáře“ vzroste HDP na osobu kumulovaně do konce století až o čtvrtinu. Někdo na tom prodělá,  jiný vydělá. Profitovat z toho mají země, které hospodaří v chladnějších klimatických pásmech, naopak škody utrpí na jihu. Klesat budou například náklady na zimní období, a to zvláště na vytápění. To ostatně pociťujeme už řadu let, kdy se u nás topná sezona zkracuje a třeskuté mrazy bývají stále vzácnější. Na druhou stranu musíme se vyrovnat s tím, že dál porostou ceny energií v důsledku omezování uhlíkové stopy. Jak vidno, nic není ani černé ani bílé. Navíc nemůžeme si být jisti, že vlna globálního oteplování bude pokračovat tak, jak jsme si dnes naplánovali. Není vyloučeno, že dřív nebo později se trend zvrátí a my budeme bojovat s...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

pat ochr

Patentová ochrana je předpokladem úspěchu inovační strategie 12. srpen 2020

V loňském roce slavil Úřad průmyslového vlastnictví 100 let od svého založení. Již před sto lety bylo průmyslníkům a výzkumu jasné, že bez právní ochrany nových řešení a bez nejnovějších technických informací nemůže jejich business prosperovat a prosadit se ve světové konkurenci.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE