INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

SAZKA PaysafecardPaysafecard je čím dál oblíbenější nástroj pro bezpečné platby v hotovosti na internetu. Lze jeho prostřednictvím platit v e-shopech, hradit poplatky za předplacené služby, pořídit hry a herní doplňky a mnoho dalšího. Nově společnost Sazka nabízí jako jediná v Česku možnost zakoupit si v její prodejní síti předplacený kupón paysafecard v libovolné hodnotě.

„Dosud bylo na českém trhu možné zakoupit paysafecard v přednastavených hodnotách 200, 500, 1200, 2500 korun. Sazka však ve spolupráci s paysafecard spouští prodej variabilní hodnoty PINů. Zákazník si tak na terminálu Sazky může zakoupit PIN v požadované částce mezi 200 a 2500 korunami,“ popsal Jan Schmiedhammer, ředitel Finančních a transakčních služeb společnosti Sazka, a doplnuil: „Samotná platba pak probíhá jednoduše prostřednictvím 16místného PINu. PINem lze navíc platit opakovaně až do vyčerpání celé jeho hodnoty.“

Paysafecard je spolehlivá a bezpečná hotovostní platba, se kterou může zákazník jednoduše zaplatit v online světě za hry, herní doplňky, hudbu, filmy a další služby na internetu. Paysafecard jako platební kanál podporují ty nejznámější počítačové, konzolové a mobilní hry i vybrané aplikace a služby, jako je třeba Spotify, Playstation, Deezer, Microsoft, Xbox, Google Play a další. Díky širokým možnostem uplatnění je také skvělým dárkem, se kterým si obdarovaný vybere přesně to, co ho v online světě zábavy nejvíce zajímá.

Sazka je zároveň nejdostupnějším místem pro nákup nebo dobití paysafecard, službu lze pořídit na více než 7 500 terminálech včetně terminálů ve vybraných pobočkách České pošty. Paysafecard díky husté síti prodejních míst je možné koupit v podstatě kdykoli a kdekoli, a to i v noci, o víkendech nebo státních svátcích. Více než 700 prodejních míst s terminálem společnosti Sazka je totiž otevřeno nonstop.

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE