INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

SAZKA PaysafecardPaysafecard je čím dál oblíbenější nástroj pro bezpečné platby v hotovosti na internetu. Lze jeho prostřednictvím platit v e-shopech, hradit poplatky za předplacené služby, pořídit hry a herní doplňky a mnoho dalšího. Nově společnost Sazka nabízí jako jediná v Česku možnost zakoupit si v její prodejní síti předplacený kupón paysafecard v libovolné hodnotě.

„Dosud bylo na českém trhu možné zakoupit paysafecard v přednastavených hodnotách 200, 500, 1200, 2500 korun. Sazka však ve spolupráci s paysafecard spouští prodej variabilní hodnoty PINů. Zákazník si tak na terminálu Sazky může zakoupit PIN v požadované částce mezi 200 a 2500 korunami,“ popsal Jan Schmiedhammer, ředitel Finančních a transakčních služeb společnosti Sazka, a doplnuil: „Samotná platba pak probíhá jednoduše prostřednictvím 16místného PINu. PINem lze navíc platit opakovaně až do vyčerpání celé jeho hodnoty.“

Paysafecard je spolehlivá a bezpečná hotovostní platba, se kterou může zákazník jednoduše zaplatit v online světě za hry, herní doplňky, hudbu, filmy a další služby na internetu. Paysafecard jako platební kanál podporují ty nejznámější počítačové, konzolové a mobilní hry i vybrané aplikace a služby, jako je třeba Spotify, Playstation, Deezer, Microsoft, Xbox, Google Play a další. Díky širokým možnostem uplatnění je také skvělým dárkem, se kterým si obdarovaný vybere přesně to, co ho v online světě zábavy nejvíce zajímá.

Sazka je zároveň nejdostupnějším místem pro nákup nebo dobití paysafecard, službu lze pořídit na více než 7 500 terminálech včetně terminálů ve vybraných pobočkách České pošty. Paysafecard díky husté síti prodejních míst je možné koupit v podstatě kdykoli a kdekoli, a to i v noci, o víkendech nebo státních svátcích. Více než 700 prodejních míst s terminálem společnosti Sazka je totiž otevřeno nonstop.

(tz)

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3