INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Obrázek2ČSOB Leasing, člen skupiny ČSOB, se stal partnerem Národní rozvojové banky (NRB) v programu ZÁRUKA ELEKTROMOBILITA. Ten podporuje české podnikatele při nákupu elektromobilů a dobíjecích stanic. Nový program podpory nyní vstoupil do další fáze.

Cílem programu je podpořit modernizaci vozových parků podnikatelů prostřednictvím finančních příspěvků a také poskytnutím záruk ke zvýhodněnému úvěru od leasingové společnosti či banky. ČSOB Leasing nabízí podnikatelům kompletní financování elektromobilu s využitím všech výhod tohoto programu a poskytuje úvěrové financování s výhodným pojištěním ve splátkách.

„Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této důležité iniciativy a podporovat české podnikatele v oblasti elektromobility. Spolupráce s Národní rozvojovou bankou nám umožňuje nabídnout našim klientům atraktivní řešení pro nákup elektromobilů a dobíjecích stanic, přičemž jim pomáháme snižovat náklady i uhlíkovou stopu a zvyšovat jejich dostupnost,“ dodává Josef Vajsejtl, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB Leasing.

Smyslem programu ZÁRUKA ELEKTROMOBILITA je pomoci s modernizací vozového parku podnikatelům, kteří plánují nakoupit vozidla na elektrický či vodíkový pohon a dobíjecí stanice a snížit jejich pořizovací náklady. Zároveň jim prostřednictvím leasingových společností zvyšuje dostupnost pořízení těchto vozidel. Program umožňuje zakoupit jedno nebo více vozidel včetně různých kombinací s nabíjecími stanicemi. ČSOB Leasing jako partner NRB prověřuje, zda podnikatel splňuje kritéria programu a pomáhá mu s žádostí a vyřízením finančního příspěvku a záruky.

Hlavní výhody financování ze strany ČSOB Leasingu pro klienty jsou:

  • Provedení celým procesem získání finančního příspěvku NRB zdarma.
  • Poskytnutí úvěru na pořízení vozidla s délkou financování až 96 měsíců, atraktivním úrokem a zárukou NRB.
  • Po celou dobu řádného financování vozidla je klient v registru vozidel zapsaným vlastníkem.
  • Na část investice (ve výši finančního příspěvku + DPH) může získat krátkodobý doplňkový úvěr.
  • Finanční příspěvek:

graf

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3