INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Svarî automat_ext3Havířovská společnost GASCONTROL se stala nejlepším dodavatelem energetické skupiny innogy (dříve RWE) za uplynulý rok v kategorii: Plynárenské aktivity a výstavba sítí. Firma získala ocenění už podruhé za poslední tři roky. „Skupina innogy je naším dlouhodobým seriózním a důležitým obchodním partnerem. Ocenění je pro nás důkazem, že naše úsilí v oblasti kvality dodávek má smysl a může přinést i stabilní konkurenční výhodu v pozitivním vnímání firmy nejen u skupiny innogy, ale i u jiných odběratelů,“ uvedl Mieczyslaw Molenda, vlastník společnosti GASCONTROL.

Innogy hodnotí u dodavatelů kvalitu spolupráce, ale i loajalitu a dodržování pravidel bezpečnosti a ochrany zdraví. Sleduje rovněž nulovou toleranci korupce, nulovou toleranci ke kartelovým dohodám a nulovou úrazovost. Cílem innogy je vybudování dlouhodobých partnerských vztahů se svými dodavateli, založených na vzájemné důvěře a výhodnosti pro obě strany. Pro innogy spočívá nejen na dobrých, nikoliv nejnižších, cenách, ale také na kontinuálním zlepšování zejména kvality, inovativnosti a zjednodušování procesů.
    Pro dodavatele je innogy spolehlivým a transparentním odběratelem s dobrou platební morálkou. „Snažíme se neustále zlepšovat své služby a výrobky a vyvíjet nové. Zaměřujeme se také na odborný růst zaměstnanců. Proto vnímáme toto ocenění zároveň jako motivaci do další práce a nekončícího inovačního úsilí,“ dodal Radim Vaško, výkonný ředitel společnosti GASCONTROL. Firma pro stavbu plynovodů pořídila speciální svařovací automaty, které představují nejnovější technologii ve svařování. „Spojením sil Gascontrolu, naší polské společnosti a Moravského Plynostavu jsme teď schopni stavět plynovody o prů­měru DN 500 a více v rozsahu zhruba kilometr denně. Také ve vlastní výrobě plastových potrubí ve společnosti GASCONTROL PLAST jsme se začali orientovat na potrubí o vyšších průměrech. Například umíme vyrobit i průměr 630 mm, což je vůbec největší dimenze, která se v ČR i sousedních zemích v oblasti plastů vyrábí,“ doplnil
M. Molenda.
    Innogy patří k významným tuzemským investorům. V loňském roce její investice dosáhly 4,7 miliardy Kč. Z toho jen na obnovu plynárenské soustavy byly určeny 3,4 miliardy Kč. Další stovky milionů směřovaly do modernizace podzemních zásobníků plynu a jednotlivých teplárenských provozů. Loni společnost GasNet ze skupiny innogy dokončila celkem 879 staveb, zrekonstruovala 254 kilometrů plynovodů a 92 regulačních stanic. Podíl innogy na distribuci plynu v tuzemsku představuje 86 %.     

(jd)


Slovo ke dni

  • Rozmýšlíme se, mlžíme, ztrácíme důvěru

    Rozmýšlení se stalo módou. Spousty lidí místo toho, aby daly najevo, že chtějí to nebo nechtějí ono, raději řeknou, že si to rozmyslí. A když nastane čas, že by měli být už rozmyšleni, vymluví se, a sdělí, že je to těžké, ať jim dáme ještě pár dní, měsíců či neznámo jakou dobu. Domnívají se, že téma upadne v zapomnění, že vyšumí a že s ním nebudou mít tedy práci. Je to rozšířený styl komunikace, který však nikam nevede. Otázkou je, zda vést má nebo skutečně směřovat nikam.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2020

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtoczupv logo 56

Duševní vlastnictví

Vladimír Mařík kopie

Motivovaní lidé neznají překážek 3. červenec 2020

Český respirátor získal evropskou certifikaci Zdá se to až neuvěřitelné. Je to ale skutečnost. Znova se potvrdilo, jak velký je potenciál lidí, co všechno dokážou a jak významně mohou zasáhnout do dějin technologií nebo třeba organizace práce. Několik desítek českých firem za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu se během pandemie koronaviru spojilo, vyvinulo a začalo sériově vyrábět masku RP95-M. Respirátor, který poskytuje nejvyšší míru ochrany, navrhli na CIIRC ČVUT pro 3D tisk. Data pro výrobu si lze stáhnout zdarma s volnou licencí, maska je tak dostupná už ve více než třiceti zemích světa. Ve fyzické podobě se tento český ochranný prostředek nyní může rozšířit ještě víc, nově má totiž evropskou certifikaci.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE