INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
ge-money-bank-modra-na-bilemGE Money Bank nabízí od 19. prosince majitelům iPhonů a telefonů s operačním systémem Android aplikace pro mobilní přístup do Internet Banky. Pod názvem GE Money CZ jsou volně ke stažení na stránkách Android Marketu a v App Store. Ti, kteří „smartphone" ještě nevlastní, mohou od banky k účtu Genius Optimal získat až do konce roku zdarma nejnovější model telefonu Samsung Galaxy Y.

„Využívání mobilních telefonů je v oblasti bankovnictví stále populárnější. Potvrzuje to i počet přístupů do Internet Banky přes mobily, kam se hlásí průměrně 800 uživatelů denně. Nejčastěji zjišťují zůstatek na účtu, dívají se na přehled transakcí a dobíjí si kredit v mobilu," řekl o dosavadní možnosti pro klienty banky Ladislav Seifrt, ředitel přímého bankovnictví GE Money Bank. „Nyní klientům nabízíme ještě pohodlnější způsob, jak se k našim službám dostat, a to přes aplikaci, kterou si mohou zdarma stáhnout z Android Marketu nebo App Store," dodal Ladislav Seifrt.

Uživatelům chytrých telefonů umožňuje aplikace komfortní přístup na jejich účet v Internet Bance. Tam si mohou zjistit zůstatek, zobrazit historii transakcí, odeslat platbu, dobít předplacenou kartu mobilního operátora, změnit limit na platební kartě, zapnout nebo vypnout ji pro internetové transakce. V aplikaci najdou ale také prezentaci banky s vylepšenou verzí vyhledávání poboček a bankomatů pomocí GPS navigace. Zjistit si mohou rovněž aktuální kurzy měn, splátku spotřebitelského úvěru nebo si snadno sjednají schůzku s osobním bankéřem. Navíc část obsahu je v aplikaci dostupná i bez připojení na internet, například rady a kontakty pro nouzové situace, jako je ztráta platební karty.

V souvislosti s rostoucím zájmem o obsluhu bankovního účtu pomocí mobilních zařízení nabízí GE Money Bank novým klientům (nepodnikatelům) nejnovější model chytrého telefonu Samsung Galaxy Y. Přístroj využívá operační systém Android a má výkonný procesor, který dovoluje stahování rychlostí 7,2 Mb/s. Displej s úhlopříčkou 3" a větší klávesnice QWERTY jsou dostatečně komfortní pro provádění finančních operací. Mobil je v nabídce banky ještě do konce letošního roku, nebo do vyčerpání zásob. Podmínkou jeho bezplatného získání je uzavření smluv o běžném účtu Genius Optimal a kreditní kartě a jejich užívání alespoň 24 měsíců.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE