INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
AirCam-OD-2060HD_1-sAirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představila nejnovější high-end 2Mpix venkovní PTZ (pan-tilt-zoom) síťovou kaeru OD-2060HD. Kamera je standardu IP66, což je počasí a nárazu vzdorná. Kvalita videa z AirLive OD-2060HD je 1080p @ 30fps, což znamená, že může poskytnout plynulejší a detailnější obraz. To je 6x větší rozlišení v porovnání s normálním CCTV kamery. Jedním z nejpřesvědčivějších výhod těchto systémů dohledu je schopnost zachytit více detailů ve snímku a zároveň nechybí žádné jemnější detaily, které jsou užitečné pro identifikaci SPZ a rozpoznání lidí. Nový obrazový snímač CMOS také umožňuje hladší a čistší video a výkon 30 snímků za sekundu, takže obraz bude ostřejší ve srovnání se staršími modely, jejichž výkon je 15 snímků za sekundu.

PTZ funkce znamená, že kamera může pokrýt větší oblast, takže může být použita například na parkoviště, sklady, budovy, stavby a další aplikace.

AirLive OD-2060HD je pan-tilt CMOS IP kamera vybavená automatickým snímatelným mechanickým IR-cut filtrem. S externím zdrojem infračerveného světla může OD-2060HD stále zachytit jasný obraz v tmavém prostředí. Pan / Tilt funkce umožňuje pokrýt záběry nejen z jakéhokoliv úhlu, ale také za všech světelných podmínek. Tvrzený kryt zajišťuje a chrání AirLive OD-2060HD před škodlivými útoky vandalů nebo špatným počasím. Díky možnosti panoramatického zobrazení a robustnímu krytu je AirLive OD-2060HD nejlepší zvolit pro otevřené a veřejné prostory a oblasti dohledu.

AirLive OD-2060HD také podporuje CamPro Express, monitorovací software, dodávaný zdarma, který umožňuje uživateli prohlížet a nahrávat více kamer najednou. Pomocí několika AirLive OD-2060HD si s CamPro Express, může uživatel snadno vytvořit systém dohledu v různých prostředích.

Více informací o tomto produktu: http://cz.airlive.com/product/OD-2060HD nebo http://www.airlivecam.eu/ip_kamera_Airlive_OD-2060HD.php?lg=CZ.

AirLive : AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. "Simple yet powerful networking" je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE