INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Nastává doba, kdy pro úspěch bude rozhodující, jakým způsobem jste schopni předvést Váš produkt. Dobrá cena a bezproblémové funkce jsou samozřejmostí. První okouzlení internetem je pryč. Pár slov a zkopírovaná fotka už nestačí. Potenciální zákazník si chce nabízený produkt prohlédnout ze všech stran a ne ho vidět jen z pár fotografií.

Díky technologii 360° otáčení a prohlížení máte takový koncept po ruce. Technologie je jedna věc, aplikace věc druhá. Proto DTP STUDIO připravilo sady RONDO 3D FULL a RONDO 3D LIGHT, které obsahují vše, co ke skutečnému používání budete potřebovat.

1) RONDO 3D FULL - točna, stativ, program pro interaktivní otáčení a integraci do internetových stránek nebo CD/DVD prezentace, návody, příklady.

2) RONDO 3D LIGHT - točna, program pro automatické otáčení, návod, příklad.

Připravili jsme pro Vás 50 ks exklusivních kurzů, jejichž součástí je i krabicová verze nejnovějšího CorelDRAW GS X5 CZE HS s 3 nekomerčními licencemi pro osobní použití. Do vyjimečné ceny se promítá marketingová dotace a množstevní sleva. Víme totiž, že po 50 kusech CorelDRAW s takovou podporou se jen zapráší.

Dále dostanete kurz „Jak se co dělá s CorelDRAW GS X5". Ten obsahuje 18 (!!!) lekcí ve formě videosekvencí s českými titulky: 1. CorelDRAW GS X5 úvod | 2. Přístup k obsahu | 3. Rychlý start | 4. Tvorba s jistotou | 5. Barva s jistotou | 5. Snadný výstup | 7. Funkce CorelDRAW X5 (2 lekce) | 8. Funkce CorelPhotoPaint X5 (2 lekce) | 9. Funkce CorelConnect | 10. Pokročilé techniky (3 lekce) | 11. Práce s barvou (2 lekce) | 12. Tipy a triky (2 lekce).

Vaše DTP STUDIO s.r.o., www.dtpstudio.cz, U Dubu 92, 14700 Praha, Česká republika

(tz)

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3