INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Nastává doba, kdy pro úspěch bude rozhodující, jakým způsobem jste schopni předvést Váš produkt. Dobrá cena a bezproblémové funkce jsou samozřejmostí. První okouzlení internetem je pryč. Pár slov a zkopírovaná fotka už nestačí. Potenciální zákazník si chce nabízený produkt prohlédnout ze všech stran a ne ho vidět jen z pár fotografií.

Díky technologii 360° otáčení a prohlížení máte takový koncept po ruce. Technologie je jedna věc, aplikace věc druhá. Proto DTP STUDIO připravilo sady RONDO 3D FULL a RONDO 3D LIGHT, které obsahují vše, co ke skutečnému používání budete potřebovat.

1) RONDO 3D FULL - točna, stativ, program pro interaktivní otáčení a integraci do internetových stránek nebo CD/DVD prezentace, návody, příklady.

2) RONDO 3D LIGHT - točna, program pro automatické otáčení, návod, příklad.

Připravili jsme pro Vás 50 ks exklusivních kurzů, jejichž součástí je i krabicová verze nejnovějšího CorelDRAW GS X5 CZE HS s 3 nekomerčními licencemi pro osobní použití. Do vyjimečné ceny se promítá marketingová dotace a množstevní sleva. Víme totiž, že po 50 kusech CorelDRAW s takovou podporou se jen zapráší.

Dále dostanete kurz „Jak se co dělá s CorelDRAW GS X5". Ten obsahuje 18 (!!!) lekcí ve formě videosekvencí s českými titulky: 1. CorelDRAW GS X5 úvod | 2. Přístup k obsahu | 3. Rychlý start | 4. Tvorba s jistotou | 5. Barva s jistotou | 5. Snadný výstup | 7. Funkce CorelDRAW X5 (2 lekce) | 8. Funkce CorelPhotoPaint X5 (2 lekce) | 9. Funkce CorelConnect | 10. Pokročilé techniky (3 lekce) | 11. Práce s barvou (2 lekce) | 12. Tipy a triky (2 lekce).

Vaše DTP STUDIO s.r.o., www.dtpstudio.cz, U Dubu 92, 14700 Praha, Česká republika

(tz)

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3