INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Nastává doba, kdy pro úspěch bude rozhodující, jakým způsobem jste schopni předvést Váš produkt. Dobrá cena a bezproblémové funkce jsou samozřejmostí. První okouzlení internetem je pryč. Pár slov a zkopírovaná fotka už nestačí. Potenciální zákazník si chce nabízený produkt prohlédnout ze všech stran a ne ho vidět jen z pár fotografií.

Díky technologii 360° otáčení a prohlížení máte takový koncept po ruce. Technologie je jedna věc, aplikace věc druhá. Proto DTP STUDIO připravilo sady RONDO 3D FULL a RONDO 3D LIGHT, které obsahují vše, co ke skutečnému používání budete potřebovat.

1) RONDO 3D FULL - točna, stativ, program pro interaktivní otáčení a integraci do internetových stránek nebo CD/DVD prezentace, návody, příklady.

2) RONDO 3D LIGHT - točna, program pro automatické otáčení, návod, příklad.

Připravili jsme pro Vás 50 ks exklusivních kurzů, jejichž součástí je i krabicová verze nejnovějšího CorelDRAW GS X5 CZE HS s 3 nekomerčními licencemi pro osobní použití. Do vyjimečné ceny se promítá marketingová dotace a množstevní sleva. Víme totiž, že po 50 kusech CorelDRAW s takovou podporou se jen zapráší.

Dále dostanete kurz „Jak se co dělá s CorelDRAW GS X5". Ten obsahuje 18 (!!!) lekcí ve formě videosekvencí s českými titulky: 1. CorelDRAW GS X5 úvod | 2. Přístup k obsahu | 3. Rychlý start | 4. Tvorba s jistotou | 5. Barva s jistotou | 5. Snadný výstup | 7. Funkce CorelDRAW X5 (2 lekce) | 8. Funkce CorelPhotoPaint X5 (2 lekce) | 9. Funkce CorelConnect | 10. Pokročilé techniky (3 lekce) | 11. Práce s barvou (2 lekce) | 12. Tipy a triky (2 lekce).

Vaše DTP STUDIO s.r.o., www.dtpstudio.cz, U Dubu 92, 14700 Praha, Česká republika

(tz)

Slovo ke dni

  • Cestování opět v kurzu

    Blíží se dovolené a s tím i poptávka po tuzemských i zahraničních zájezdech stoupá. Po několika krizových letech, které ovlivnila zejména pandemie Covidu-19, lidé opět mají chuť cestovat a poznávat cizí kraje. Zvýšený zájem potvrzují cestovní kanceláře, mnohé z nich už hlásí vyprodáno. Ani zvýšené životní náklady nezabránily většině Čechů, aby na dovolené šetřili. Dokonce největší CK Čedok si pochvaluje, že loňský rok byl pro ni nejúspěšnější v novodobé historii. A tento trend nyní pokračuje. Vypadá to, že lidé budou raději šetřit na energiích a potravinách, ale letní měsíce si chtějí užít. Pokládám to za dobrou zprávu. Optimizmus našim spotřebitelům tedy rozhodně nechybí a věří, že zas bude líp.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3