INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Nastává doba, kdy pro úspěch bude rozhodující, jakým způsobem jste schopni předvést Váš produkt. Dobrá cena a bezproblémové funkce jsou samozřejmostí. První okouzlení internetem je pryč. Pár slov a zkopírovaná fotka už nestačí. Potenciální zákazník si chce nabízený produkt prohlédnout ze všech stran a ne ho vidět jen z pár fotografií.

Díky technologii 360° otáčení a prohlížení máte takový koncept po ruce. Technologie je jedna věc, aplikace věc druhá. Proto DTP STUDIO připravilo sady RONDO 3D FULL a RONDO 3D LIGHT, které obsahují vše, co ke skutečnému používání budete potřebovat.

1) RONDO 3D FULL - točna, stativ, program pro interaktivní otáčení a integraci do internetových stránek nebo CD/DVD prezentace, návody, příklady.

2) RONDO 3D LIGHT - točna, program pro automatické otáčení, návod, příklad.

Připravili jsme pro Vás 50 ks exklusivních kurzů, jejichž součástí je i krabicová verze nejnovějšího CorelDRAW GS X5 CZE HS s 3 nekomerčními licencemi pro osobní použití. Do vyjimečné ceny se promítá marketingová dotace a množstevní sleva. Víme totiž, že po 50 kusech CorelDRAW s takovou podporou se jen zapráší.

Dále dostanete kurz „Jak se co dělá s CorelDRAW GS X5". Ten obsahuje 18 (!!!) lekcí ve formě videosekvencí s českými titulky: 1. CorelDRAW GS X5 úvod | 2. Přístup k obsahu | 3. Rychlý start | 4. Tvorba s jistotou | 5. Barva s jistotou | 5. Snadný výstup | 7. Funkce CorelDRAW X5 (2 lekce) | 8. Funkce CorelPhotoPaint X5 (2 lekce) | 9. Funkce CorelConnect | 10. Pokročilé techniky (3 lekce) | 11. Práce s barvou (2 lekce) | 12. Tipy a triky (2 lekce).

Vaše DTP STUDIO s.r.o., www.dtpstudio.cz, U Dubu 92, 14700 Praha, Česká republika

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3