INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
ICQ dnes uvádí novou verzi ICQ 7.5 nabízející vylepšené možnosti komunikace a osobní přizpůsobení ICQ klienta. Nově aktualizovaná služba audio a video chatování ve vysoké kvalitě je nyní doplněna o plné zobrazení přímo z ICQ klienta. Paleta více než 80 nálad s galerií barev, pokročilé možnosti pro vyhledávání přátel a rychlejší přístup k on-line hrám pro zábavu bez hranic. Všechny důležité komunikační nástroje jako video chat, hlasové volání, SMS nebo instant messaging jsou integrovány do ICQ 7.5.

Díky zpětné vazbě od uživatelů ICQ zlepšila živé video chatování. Účastníci chatu jsou nyní viditelní v režimu celé obrazovky a živý video chat může být spuštěn snadno a rychle z ICQ klienta. Tímto způsobem je možné také nahradit telefonní hovory, protože uživatelé mohou být ve spojení kdykoliv, kdekoliv a zůstat v kontaktu se svými přáteli, příbuznými nebo obchodními partnery.

Funkce Nálady se vrací - malé barevné ikony, pomocí kterých můžete vyjádřit svojí osobní náladu. Nová galerie nabízí více než 80 různých ikon, stačí kliknout přímo na ICQ klienta a zobrazí se nálady, které byly naposledy použity. ICQ uživatelé mohou přepínat mezi různými náladami a rozhodovat se, které ikony popisují jejich náladu.

ICQ 7.5 rovněž nabízí nové symboly soukromí, které pomáhají upravit uživatelům své seznamy kontaktů. Symboly vám ukážou, které z vašich kontaktů jsou blokovány, které kontakty jsou neviditelné, atd. Tyto nové ikony jsou prezentovány přímo vedle profilového obrázku v seznamu ICQ kontaktů. Další novinka - některé z možností v hlavním menu lze použít, i když jste offline.

Přehled nových funkcí:

Audio a video – vylepšená služba živého video chatování obsahující podporu „full screen". Inovovaná služba zahrnuje používání technologie GIPS, LSVX codec a pokročilé techniky zvládající třes a vibrace, paketové ztráty, CPU a omezení propustnosti.

Nálady – Více než 80 možných nálad s galerií barev umožňující personalizovat své vlastní ICQ a vyjádřit momentální náladu.

Ikony soukromí – lepší uspořádání seznamu ICQ kontaktů, uživatelé mohou využít nové ikony ochrany osobních údajů.

Online hry - Uživatelé mají nyní přístup k oblíbenému online Centru her kliknutím na ikonu on-line hry, která je umístěna v novém stripu ve spodní části ICQ seznamu kontaktů či přímo z okna zprávy. ICQ centrum onlinových her nabízí široký výběr her zdarma a nekonečné hodiny zábavy.

ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging" pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com.

Pro více informací kontaktujte:

Veronika Urbánková

Myr Communication

tel.: +420 284 080 266

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ICQ: 595682404

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3