INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
ICQ dnes uvádí novou verzi ICQ 7.5 nabízející vylepšené možnosti komunikace a osobní přizpůsobení ICQ klienta. Nově aktualizovaná služba audio a video chatování ve vysoké kvalitě je nyní doplněna o plné zobrazení přímo z ICQ klienta. Paleta více než 80 nálad s galerií barev, pokročilé možnosti pro vyhledávání přátel a rychlejší přístup k on-line hrám pro zábavu bez hranic. Všechny důležité komunikační nástroje jako video chat, hlasové volání, SMS nebo instant messaging jsou integrovány do ICQ 7.5.

Díky zpětné vazbě od uživatelů ICQ zlepšila živé video chatování. Účastníci chatu jsou nyní viditelní v režimu celé obrazovky a živý video chat může být spuštěn snadno a rychle z ICQ klienta. Tímto způsobem je možné také nahradit telefonní hovory, protože uživatelé mohou být ve spojení kdykoliv, kdekoliv a zůstat v kontaktu se svými přáteli, příbuznými nebo obchodními partnery.

Funkce Nálady se vrací - malé barevné ikony, pomocí kterých můžete vyjádřit svojí osobní náladu. Nová galerie nabízí více než 80 různých ikon, stačí kliknout přímo na ICQ klienta a zobrazí se nálady, které byly naposledy použity. ICQ uživatelé mohou přepínat mezi různými náladami a rozhodovat se, které ikony popisují jejich náladu.

ICQ 7.5 rovněž nabízí nové symboly soukromí, které pomáhají upravit uživatelům své seznamy kontaktů. Symboly vám ukážou, které z vašich kontaktů jsou blokovány, které kontakty jsou neviditelné, atd. Tyto nové ikony jsou prezentovány přímo vedle profilového obrázku v seznamu ICQ kontaktů. Další novinka - některé z možností v hlavním menu lze použít, i když jste offline.

Přehled nových funkcí:

Audio a video – vylepšená služba živého video chatování obsahující podporu „full screen". Inovovaná služba zahrnuje používání technologie GIPS, LSVX codec a pokročilé techniky zvládající třes a vibrace, paketové ztráty, CPU a omezení propustnosti.

Nálady – Více než 80 možných nálad s galerií barev umožňující personalizovat své vlastní ICQ a vyjádřit momentální náladu.

Ikony soukromí – lepší uspořádání seznamu ICQ kontaktů, uživatelé mohou využít nové ikony ochrany osobních údajů.

Online hry - Uživatelé mají nyní přístup k oblíbenému online Centru her kliknutím na ikonu on-line hry, která je umístěna v novém stripu ve spodní části ICQ seznamu kontaktů či přímo z okna zprávy. ICQ centrum onlinových her nabízí široký výběr her zdarma a nekonečné hodiny zábavy.

ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging" pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com.

Pro více informací kontaktujte:

Veronika Urbánková

Myr Communication

tel.: +420 284 080 266

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ICQ: 595682404

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3