INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

 

Obrat společnosti se v roce 2010 zvýšil o 17 procent

Společnost CCA, přední poskytovatel informačních systémů se zaměřením na správu dokumentů, má za sebou další úspěšný rok. V roce 2010 její obrat dosáhl téměř 204 milionů korun, což meziročně znamená nárůst o více než 17 procent oproti 174 milionům v roce 2009.

Významně se přitom zvýšil také obrat ze služeb, který stoupl o více než 42 procent a v roce 2010 tak představoval 84 procent celkového obratu. Zvýšila se také vlastní přidaná hodnota, a to o třetinu.

Mezi klíčové projekty realizované v roce 2010 patřil mimo jiné projekt rozšíření podpory komunikace prostřednictvím datových schránek pro resort justice. Vedle toho dokončila společnost CCA několik projektů v oblasti zpracování elektronických dokumentů – například ve společnosti Madeta nebo pro Ministerstvo pro místní rozvoj.

Letos plánuje CCA dále rozvíjet produktové portfolio Enterprise Content Management firmy Oracle, a to jak samostatného produktu, tak i ve vztahu se spisovou službou EasyDOC. „Chceme také dále prohlubovat partnerství se společností Adobe, zejména v oblasti formulářových služeb, interaktivního obsahu a business procesů,“ přiblížila Martina Marešová, ředitelka CCA.

„Velkou porci informací dnes zaměstnanci nedostávají v papírové, ale v elektronické formě. Organizace by se správou a řízením pohybu elektronických dokumentů měly zabývat, protože tak lze zvýšit produktivitu, zrychlit procesy a především chránit důležité informace,“ doplnil Jiří Laciga, předseda představenstva CCA.

O společnosti CCA
CCA je předním poskytovatelem informačních systémů se zaměřením na správu dokumentů. Na trhu působí od roku 1991, v současnosti má obrat přes 200 milionů korun a 70 zaměstnanců v Praze, Plzni a v Brně. Mezi významné zákazníky patří mimo jiné ČSA, Madeta, Škoda JS, Tatra a 200 soudů a zastupitelství. CCA je předním lokálním partnerem společností Oracle, Adobe, IBM, Microsoft a SAP. Více na www.cca.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3