INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

CA-dongle_08Zařízení Samsung Central Station CA750 využívá nejnovější bezdrátové technologie. Nyní je ještě rychlejší a úspornější, aby vám poskytovalo zcela nové zážitky z používání monitoru. Jeho funkce, jako například rozhraní USB 3.0, rozbočovač USB (se 4 porty USB) a stylový bezdrátový modul, vám přinášejí mnoho různých možností.

Nechybí ani funkce automatického bezdrátového rozpoznávání, mimořádně rychlý přenos dat a rychlé vestavěné připojení k síti LAN – to vše pro efektivnější výkon. K monitoru CA750 může dokonce bezdrátově přistupovat více notebooků (s bezdrátovým modulem) současně, zatímco při používání kabelového připojení může připojení vytvořit jakýkoli samostatný počítač. Je to skutečně fantastický nápad, který se nyní stal skutečností. S monitorem CA750 Central Station si můžete vychutnávat to nejlepší z oblasti bezdrátových rozbočovačů.

 

S přístupem více počítačů, automatickým rozpoznáváním a rychlým nastavením dvou monitorů je život jednodušší

Zjednodušte si život jediným jednoduchým připojením. Monitor Samsung Central Station CA750 se automaticky bezdrátově připojí k vašemu notebooku a osvobodí vás, vaši práci i váš stůl od kabelů, které jen překážejí. Funkce automatického rozpoznávání bezdrátového připojení důmyslně zjistí, zda vás počítač disponuje bezdrátovými funkcemi, a v závislosti na tom naváže připojení.

Pracujte inteligentněji s novými bezdrátovými připojeními

Monitor Samsung Central Station CA750 je nabitý novými bezdrátovými funkcemi, díky čemuž přináší úžasné nové možnosti používání a pohodlné obsluhy. Monitor CA750 využívá nový stylový a kompaktní modul umožňující mimořádně rychlé ultraširokopásmové připojení, takže k připojení počítače není nutný síťový kabel. Jeho elegantní design s tenkými liniemi zajišťuje jednoduché a bezproblémové připojení. Takovéto bezdrátové připojení je ideální. Ať k síti přistupujete ze svého notebooku nebo z přenosného počítače svého přítele, vícenásobné připojení vám dává obrovské možnosti, jak obohatit své zážitky.

Vychutnávejte si snadné připojení s monitorem Central Station

Chcete si zjednodušit připojování k internetu? S monitorem Samsung Central Station CA750 je připojení k internetu otázkou pouhého přiblížení. Stačí, když svůj notebook položíte vedle monitoru CA750, a automaticky se připojí k internetu. A díky možnosti ručního nastavení automatického rozpoznávání můžete tuto službu snadno zapnout nebo vypnout podle toho, zda upřednostňujete automatické rozpoznávání notebooku nebo ne.

S rozhraním USB 3.0 a rozbočovačem USB budou vaše mobilní zařízení připojená, nabitá a připravená na cestu

Vysílání, přenášení, nahrávání nebo dokonce nabíjení... Ať potřebujete udělat cokoli, s monitorem Samsung Central Station CA750 je nyní všechno mnohem jednodušší. Rozlučte se s těžkopádnými dokovacími stanicemi, které jen způsobují nepořádek na stole, a připojte všechna svá zařízení prostřednictvím rozhraní USB 3.0, rozbočovače USB a rozhraní USB Ethernet monitoru Central Station.

Rychlejší, jednodušší a bezproblémový přenos souborů prostřednictvím rozhraní USB 3.0

Zařízení Samsung Central Station CA750, které je prvním monitorem na světě s rozhraním USB 3.0, nabízí mimořádně rychlý přenos dat, díky němuž lze například film o velikosti 276 GB přenést za neuvěřitelnou 1 minutu a 10 sekund. Tato rychlost změní všechny vaše zážitky. Při provádění všech vašich činností – od procházení internetu až po sledování videí – si budete moci vychutnávat méně přerušení a hladší průběh. Lepší však není jen rychlejší přenos dat. Vestavěné rozhraní USB 3.0 umožňuje dvakrát rychlejší nabíjení mobilních zařízení než při používání staršího rozhraní USB 2.0, a to dokonce bez toho, abyste museli zapínat svůj notebook. Čas, který tím získáte, můžete naplno využívat.

Vychutnávejte si připojení k síti Ethernet prostřednictvím připojení USB

Připojení monitoru CA750 k internetu pomocí kabelu sítě Ethernet znamená, že váš notebook může získat přístup bez připojování dalších kabelů LAN. Pokud je již prostřednictvím modulu navázané bezdrátové připojení, monitor Central Station ho automaticky zjistí, takže nebude nutné používat kabel USB. Můžete také snadno připojit kabel USB z monitoru CA750 a vychutnávat si připojení k monitoru CA750 i k notebooku. Připojení k internetu je tak jednoduché a už se při něm nemusíte spoléhat na to, že najdete další kabel LAN. Zařízení CA750 je monitor i spolehlivý zdroj připojení k internetu zároveň.

Vychutnávejte si brilantní a ergonomickou konfiguraci dvou monitorů

S obrazovkou, která využívá výhody technologie stojanu se dvěma panty, megadynamický kontrastní poměr a technologii Samsung Magic Angle, si můžete vychutnávat ideální zážitky při sledování obsahu. Slouží jako dokonalý duální monitor, který umožňuje zvětšit plochu obrazovky s cílem jednoduššího provádění více úloh současně. Nastavuje se ve svislém směru, takže ho můžete naklonit tak, jak vám to nejvíce vyhovuje.

Optimalizujte své zážitky ze sledování díky stojanu se dvěma panty

S cílem rozšíření zážitků při sledování je monitor Central Station CA750 vybavený stojanem se dvěma panty, který umožňuje rozšířit konfiguraci dvou monitorů. Svou druhou obrazovku nyní můžete umístit v přesném a ergonomickém úhlu tak, abyste mohli snadno pracovat a dosáhli optimálního pohodlí. Pokud úkol, na kterém pracujete, vyžaduje širokoúhlé panoramatické zobrazení, monitor Central Station CA750 můžete umístit vedle počítače nebo jiného multimediálního zařízení a naklonit do vhodného úhlu. Jestliže pracujete s dlouhým obsahem, který vyžaduje časté posouvání, můžete obrazovku umístit za notebook a zvednout nahoru. S úhlem náklonu 20 stupňů a nastavením úrovně očí ve výšce 27 až 102 mm máte naprostou flexibilitu.

Přejděte na vyšší úroveň s megadynamickým kontrastním poměrem

Díky nejmodernějšímu megadynamickému kontrastnímu poměru zažijete zcela novou úroveň barev, brilantnosti a kvality obrazu. Monitor Samsung Central Station CA750 přináší tak realistický obraz, že úplně změní vaše zážitky při sledování obsahu. Monitor CA750, který disponuje v současnosti nejvyšším kontrastním poměrem 5.000.000:1, zajišťuje, že černá je absolutně tmavá, bílá dokonale čistá a barvy maximálně jasné. Okamžitě si všimnete křišťálově čistého obrazu a jeho neuvěřitelné intenzity. Je to jako výbuch barev a ostatní obrazovky se při porovnání s tímto monitorem zdají být nudné.

Sledujte obsah po svém se širšími úhly pohledu

Jak se nejraději díváte na filmy? Vleže na pohovce? V oblíbeném křesle? Při vaření nebo cvičení? Je úplně jedno, jestli stojíte, sedíte nebo ležíte. Technologie Samsung Magic Angle se vám při sledování filmu vždy postará o bezvadný zážitek a maximální pohodlí. Díky řízení úhlu pohledu s pěti režimy si na monitoru Samsung vždy vychutnáte maximální vizuální zážitek s úžasnou ostrostí obrazu bez ohledu na to, z jakého úhlu se díváte. S technologií Samsung Magic Angle můžete sledovat své oblíbené filmy a další multimediální obsah s maximálním pohodlím a bez jakýchkoli omezení.

Pracujte inteligentně s funkcemi ekologické úspory energie a výkonem jediné centrální stanice

Dnes už toho od monitoru můžete požadovat více. Kromě běžného vizuálního zobrazení nyní obrazovky nabízejí možnosti úspory energie, které přinášejí výhody vám i životnímu prostředí. Monitor Samsung Central Station CA750 je vybavený funkcemi automatického vypnutí a zapnutí a ekologické úspory energie, díky čemuž představuje inteligentnější monitor, který je lepší pro každého.

Automatické zapínání a vypínání – inteligentnější a ekologičtější volba

Monitor Samsung Central Station CA750 pomáhá snižovat spotřebu energie, čímž vám snižuje účty za elektřinu a zmírňuje dopad na životní prostředí. Pokud odpojíte počítač od monitoru CA750 nebo se na delší dobu vzdálíte od stolu, monitor se automaticky přepne do speciálního režimu s minimální spotřebou elektrické energie. Po opětovném připojení počítače nebo návratu z přestávky se monitor Central Station CA750 rychle přepne do plnohodnotného režimu, takže můžete okamžitě pokračovat v práci.

Ovládání spotřeby a úspora energie

S technologií ekologické úspory energie je snižování spotřeby energie snadné. Tato technologie upravuje jas monitoru Samsung podle toho, kolik energie chcete ušetřit. Díky možnosti výběru ze tří režimů úspory energie (50%, 25% a vypnutí úspory energie) můžete používání monitoru dokonale přizpůsobit svým vlastním potřebám. Cílem odhodlání společnosti Samsung při úspoře energie je pomoci vám i životnímu prostředí. S úsporou energie až 50% můžete skutečně pozitivně ovlivňovat svou uhlíkovou stopu. Nevynakládejte při snižování spotřeby zbytečné úsilí a začněte používat technologii ekologické úspory energie.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3