INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední poskytovatel integrovaných telekomunikačních řešení ve střední a východní Evropě, spouští ve všech zemích, kde působí, novou mediální kampaň. Zároveň představuje nový slogan „GTS. For the Working World.", který odráží zaměření na firemní sektor. Hlavní linkou kampaně jsou služby cloudu, který je v současné době jedním z nejvýznamnějších trendů v oblasti ICT služeb. Všechny informace o certifikovaných službách a cloudu obecně podpoří nově vytvořená microsite. Na kampaň následně naváže i speciální informační materiál, který obchodníkům pomůže provést zákazníky napříč světem cloudu.

„Nová kampaň má zásadní cíl, kterým je představit GTS jako předního poskytovatele cloudových služeb pro oblast B2B. Naši zákazníci si nás až do této doby spojovali především s trhem telekomunikací. Rádi bychom, aby se pozornost upínala také k dalším službám, které poskytujeme, a které jsou pro nás a naše zákazníky v poslední době klíčové," řekla Tereza Vránková, ředitelka marketingové komunikace skupiny GTS. „Kampaň je zaměřena na všechny země regionu a představena bude v příslušných jazykových mutacích. Sdělení o trendové službě cloudu je ústředním tématem kampaně, neboť GTS se drží světových trendů a plní přání a potřeby svých zákazníků," dodává Vránková.

Nová kampaň představuje GTS především jako na operátora poskytujícího služby s vysokou přidanou hodnotou a informační a komunikační technologie. GTS je operátorem zaměřeným na svět podnikání, čemuž také odpovídá nový slogan společnosti „GTS. For the Working World". Kampaň, jejímž ústředním motivem je tematika cloudu a služeb s cloudem spojených, se spouští 26. září, a to napříč všemi zeměmi regionu, kde GTS působí – tedy v České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku.

Součástí kampaně bude také speciální microsite zabývající se problematikou cloudu. Zákazníci si díky ní rozšíří své povědomí o cloudu, získají informace o tom, jak cloud funguje, jaké možnosti se díky němu firmám nabízí i jakým způsobem jsou jejich informace umístěné v cloudu zabezpečeny. Stránka poskytne uživatelům pravidelné novinky z oblasti cloudu a přinese informace o dalších možnostech jeho využití. K dispozici bude ve všech jazykových mutacích zemí regionu.

Součástí kampaně bude také navazující informační materiál, tzv. white paper, určený zejména pro obchodníky, který jim pomůže provést zákazníka světem cloudu. Díky němu budou moci snadněji vysvětlit, co to cloud vlastně je, jakým způsobem funguje i jaké výhody firmám přináší. Pro obchodníky se tak stane velmi užitečnou pomůckou, která jim umožní podpořit jejich prezentaci o cloudu i konkrétními podkladovými materiály.

Kampaň, která má zasáhnout všechny firmy napříč regionem střední a východní Evropy, připravila pro GTS agentura Scholz & Friends. Mediální strategii připravila agentura Mindshare. Kampaň se objeví v tisku, na internetu a OOH nosičích.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3