INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Pátý ročník této tradiční petrolejářské soutěže v ČR má své vítěze. Nejprestižnější cenu PETROLawards Osobnost roku získal dlouholetý předseda Sdružení čerpacích stanic Ing. Ivan Indráček. V souboji o titul Dallmayr Čerpací stanice roku zvítězila benzínová stanice GOLD Horní Bečva, která jako první dosáhla prémiové úrovně kvality produktů a služeb.

100_9305Vítězné nominace z veřejného hlasování získaly ocenění VOX POPULI ve čtyřech soutěžních kategoriích. V kategorii Produkty získaly nejvíce hlasů nové pohonné hmoty FuelSave společnosti Shell a titul VOX POPULI – Čerpací stanice roku získala čerpací stanice JIMO v Radlíku u Jílového u Prahy nezávislého provozovatele Jiřího Moravce. Bezobslužná čerpací stanice Expres 24 společnosti Benzina ve Vysokém Mýtě nominovaná v kategorii technika a Muzeum naftového dobývání a geologie, založené v roce 2006 Občanským sdružením MNG, nominované v kategorii Odborná a publikační činnost, získaly nejen ocenění VOX POPULI, ale i hlavní ceny PETROLawards. V kategorii Produkty pak odborná komise vybrala novou řadu olejů MOGUL MOTO vyvinutou v pardubické společnosti PARAMO.

Letošním držitelem titulu Dallmayr Čerpací stanice roku, jak již bylo zmíněno, se zcela zaslouženě stala benzínová pumpa GOLD v Horní Bečvě. Dosáhla totiž jako první – podle vyjádření inspektorů jen o vlásek – maximální prémiové úrovně kvality produktů a služeb vyjádřený ziskem pěti zlatých PETROL kapek. Kromě toho si ze slavnostního vyhlášení výsledků odváží nejmodernější multimediální nápojový automat Portofino, který vítězi této kategorie tradičně věnuje hlavní partner PETROLawards, společnost Dallmayr Kaffee. Další místa v soutěži VOX POPULI Čerpací stanice roku obsadily čerpací stanice Agip, R10 – Brodce nad Jizerou provozovatele Eni Česká republika, s.r.o., ORLEN, Velká Dobrá provozovatele BENZINA, s.r.o. a Agip, R4 – Obořiště provozovatele Eni Česká republika, s.r.o.

(ný)

Osobností roku v soutěži PETROLawards se stal Ing. Ivan Indráček, předseda SČS ČR

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3