INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

KauflandwebCo bude dnes k večeři? To bývá dilema každé domácnosti. Inspiraci může přinést Volba spotřebitelů. Soutěž, která oceňuje nové či inovované produkty. V programu pravidelně bodují privátní značky řetězce Kaufland.

Letos čeští spotřebitelé rozhodli, že mezi nejlepší novinky patří masové konzervy, uzené plátkové ryby, oplatkové kornouty na zmrzlinu a instantní veggie směsi. A jak se říká – hlas lidu, hlas boží, zkuste proto tyto oceněné produkty i vy.

Rychlovka k večeři
Chataře a chalupáře potěší K-Jarmark masové konzervy ve skle. Neobsahují žádné konzervanty, můžete si na nich pochutnat i za studena a seženete je v hovězí, vepřové, uzené i krůtí variantě. Doma je zkuste připravit teplé, třeba s rýží.

Pro lehčí variantu sáhněte po další oceněné novince, K-Classic uzené plátkové ryby. Zauzený losos nebo pstruh potěší chuťové pohárky těch, kteří dbají na zdravý životní styl. Pokud máte rádi vegetariánskou či veganskou stravu, můžete zkusit K-take it veggie instantními směsi. Stejně jako předchozí produkty i tyto směsi bodovaly ve Volbě spotřebitelů. V Kauflandu seženete směs na veggie burger a karbanátky, falafel a instantní mletou směs.

Letní osvěžení
Zmrzlina, synonymum pro slovo léto. A v těchto horkých dnech se vám bude hodit. Posuňte domácí servírování zmrzliny o level výš a vyzkoušejte K-Classic oplatkové kornouty. Křupavé, sladké a českými spotřebiteli oceněné kornouty najdete v Kauflandu za velmi příznivou cenu!

(tz)

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3