INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

 MG 1181 kopiePražský palác Žofín se letos stane místem vyhlášení laureátů prestižní soutěže MANAŽER ROKU a slavnostního vyvrcholení jejího 26. ročníku. Nejvyšší ocenění obdrží manažeři z rukou vyhlašovatelů soutěže, partnerů a podporovatelů 25. dubna 2019.

Při slavnostním galavečeru budou představeni všichni manažeři – finalisté, vítězové deseti kategorií, manažerská TOP 10 a Manažer roku a Manažerka roku. Předávat se bude i speciální cena za Inovace pro udržitelný rozvoj.

Můžeme se těšit na hvězdné obsazení, do soutěže se přihlásilo několik desítek osobností, například generální ředitel Brose CZ Niclas Pfüller, generální ředitel ČEPRO Jan Duspěva, ředitel FN Motol Miloslav Ludvík, zakladatelka a CEO Zásilkovna Simona Kijonková, generální ředitelka Aircraft Industries Ilona Plšková či prof. Vladimír Mařík.
Dlouholetým vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je Česká manažerská asociace (ČMA), která spolupracuje s řadou organizací a institucí. Například pro kategorii Manažer zemědělství je logicky partnerem Zemědělský svaz ČR předsedy Martina Pýchy. Do nominací manažerů ve veřejné správě se pustil Svaz měst a obcí předsedy Františka Lukla. V kategorii Interim manažer je podporovatelem soutěže Česká asociace interim managementu. Silným a dlouhodobým partnerem je Svaz českých a moravských výrobních družstev v čele s Rostislavem Dvořákem, letitým předsedou Národní komise, která držela palec na konečném rozhodnutí o TOP 10 manažerů a hlavních vítězích, tedy Manažerovi roku a Manažerce roku.

Pro letošek usednul v čele Národní komise prof. Zdeněk Souček, nepřehlédnutelná postava v oblasti strategického managementu, který má se soutěží bohaté zkušenosti.
Díky partnerům a široké síti nominačních míst, která zasílala návrhy jmen úspěšných manažerů, je soutěž otevřenou platformou, která díky dvoustupňovému způsobu hodnocení garantuje korektnost výsledků.

Váhu MANAŽERA ROKU vnímají i vrcholoví politici, pro letošek soutěž, či její vybrané kategorie, obdržela záštitu předsedy vlády Andreje Babiše a čtyř jeho ministrů.

O soutěži MANAŽER ROKU

Již čtvrtstoletí soutěž vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší řídící pracovníky, lídry českého managementu. Její jedinečnost spočívá v tom, že vyzdvihuje manažery napříč odvětvími, profesemi a regiony. Je prezentací moderních, úspěšných metod řízení a nových trendů. Do finále se za čtvrtstoletí dostalo 1500 osobností, nejvyšším titulem Manažer/Manažerka roku bylo oceněno 59 z nich. V roce 2018 – příhodně v roce stoletého výročí založení republiky byli oceněni manažeři čtvrtstoletí. Další informace najdete na www.manazerroku.cz

O České manažerské asociaci

Dobrovolné nezávislé sdružení řídících pracovníků – manažerů. Vznikla v roce 1990 a jejím posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů. Přispívá ke zvyšování podnikatelské výkonnosti, konkurenceschopnosti, etiky řízení, kultury vztahů a odpovědného postoje manažerů vůči zákazníkům i společnosti. Ročně pořádá ČMA na 100 akcí, většinou v 15 regionálních a odborných klubech. Je vyhlašovatelem a organizátorem soutěže MANAŽER ROKU. Je spoluzakladatelem české pobočky České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD). Spolupracuje s Evropskou asociací manažerů, která sdružuje přes milion manažerů v celé Evropě.

(tz)

Slovo ke dni

  • Proti neviditelnému nepříteli

    O tom, že na bakterie zabírají antibiotika stále méně, už asi slyšel každý. S vynálezem penicilinu jsme sice porazili mnoho nebezpečných nemocí, ale s jeho stále častějším používáním si vytvořili nový problém. Jmenuje se antibiotická rezistence a hrozí, že brzy vyvolá naprostou katastrofu. Tyto látky nepříjímáme pouze v podobě tablet nebo injekcí, když chceme porazit zánět, ale do těla se dostávají i jídlem. Hospodářská zvířata totiž rovněž přijímají veterinární přípravky s antibiotickými účinky, a to dokonce i preventivně, tedy z důvodu, aby nedostala bakteriální infenci. Zůstanou v mase, mléce, vejcích i jinde v prostředí. V České republice si odborníci uvědomili problém už dávno a dokonce na vládní úrovni s ním začali bojovat. Pro příští léta jsme přijali už druhý akční plán s názvem "Národní antibiotikový program 2019 - 2022....

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

Jak je to dnes s výukou základů ochrany duševního vlastnictví v České republice? 16. duben 2019

Výuka základů ochrany duševního vlastnictví, zejména se zaměřením na ochranu průmyslového vlastnictví, není ve vzdělávacím systému v ČR až na výjimky pevně a systematicky zakotvena. V tomto smyslu je třeba vyzdvihnout iniciativu představitelů škol a vyučujících na všech úrovních, kteří v rámci možností tuto výuku realizují a seznamují žáky, studenty a posluchače se základními principy ochrany duševního vlastnictví. Snahou Úřadu průmyslového vlastnictví je všemi dostupnými prostředky podpořit každou aktivitu v tomto směru formou konzultací, kurzů i výukovými materiály.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300

INZERCE