INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

 MG 1181 kopiePražský palác Žofín se letos stane místem vyhlášení laureátů prestižní soutěže MANAŽER ROKU a slavnostního vyvrcholení jejího 26. ročníku. Nejvyšší ocenění obdrží manažeři z rukou vyhlašovatelů soutěže, partnerů a podporovatelů 25. dubna 2019.

Při slavnostním galavečeru budou představeni všichni manažeři – finalisté, vítězové deseti kategorií, manažerská TOP 10 a Manažer roku a Manažerka roku. Předávat se bude i speciální cena za Inovace pro udržitelný rozvoj.

Můžeme se těšit na hvězdné obsazení, do soutěže se přihlásilo několik desítek osobností, například generální ředitel Brose CZ Niclas Pfüller, generální ředitel ČEPRO Jan Duspěva, ředitel FN Motol Miloslav Ludvík, zakladatelka a CEO Zásilkovna Simona Kijonková, generální ředitelka Aircraft Industries Ilona Plšková či prof. Vladimír Mařík.
Dlouholetým vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je Česká manažerská asociace (ČMA), která spolupracuje s řadou organizací a institucí. Například pro kategorii Manažer zemědělství je logicky partnerem Zemědělský svaz ČR předsedy Martina Pýchy. Do nominací manažerů ve veřejné správě se pustil Svaz měst a obcí předsedy Františka Lukla. V kategorii Interim manažer je podporovatelem soutěže Česká asociace interim managementu. Silným a dlouhodobým partnerem je Svaz českých a moravských výrobních družstev v čele s Rostislavem Dvořákem, letitým předsedou Národní komise, která držela palec na konečném rozhodnutí o TOP 10 manažerů a hlavních vítězích, tedy Manažerovi roku a Manažerce roku.

Pro letošek usednul v čele Národní komise prof. Zdeněk Souček, nepřehlédnutelná postava v oblasti strategického managementu, který má se soutěží bohaté zkušenosti.
Díky partnerům a široké síti nominačních míst, která zasílala návrhy jmen úspěšných manažerů, je soutěž otevřenou platformou, která díky dvoustupňovému způsobu hodnocení garantuje korektnost výsledků.

Váhu MANAŽERA ROKU vnímají i vrcholoví politici, pro letošek soutěž, či její vybrané kategorie, obdržela záštitu předsedy vlády Andreje Babiše a čtyř jeho ministrů.

O soutěži MANAŽER ROKU

Již čtvrtstoletí soutěž vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší řídící pracovníky, lídry českého managementu. Její jedinečnost spočívá v tom, že vyzdvihuje manažery napříč odvětvími, profesemi a regiony. Je prezentací moderních, úspěšných metod řízení a nových trendů. Do finále se za čtvrtstoletí dostalo 1500 osobností, nejvyšším titulem Manažer/Manažerka roku bylo oceněno 59 z nich. V roce 2018 – příhodně v roce stoletého výročí založení republiky byli oceněni manažeři čtvrtstoletí. Další informace najdete na www.manazerroku.cz

O České manažerské asociaci

Dobrovolné nezávislé sdružení řídících pracovníků – manažerů. Vznikla v roce 1990 a jejím posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů. Přispívá ke zvyšování podnikatelské výkonnosti, konkurenceschopnosti, etiky řízení, kultury vztahů a odpovědného postoje manažerů vůči zákazníkům i společnosti. Ročně pořádá ČMA na 100 akcí, většinou v 15 regionálních a odborných klubech. Je vyhlašovatelem a organizátorem soutěže MANAŽER ROKU. Je spoluzakladatelem české pobočky České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD). Spolupracuje s Evropskou asociací manažerů, která sdružuje přes milion manažerů v celé Evropě.

(tz)

Slovo ke dni

  • Klid nad zlato

    Priority lidí procházejí velkými proměnami. Cení se to, co je vzácné a navýsost potřebné. A tím se stalo nyní ticho a samota. Někdo je marně hledá, jiný z nich udělal business. Soutěže EY Podnikatel roku, která se konala v Monaku, se zúčastnil i finský podnikatel Samu Hällfors. Vymyslel a vyrábí zvukotěsné buňky, do nichž se zaměstnanci mohou skrýt, když jim kolegové lezou na nervy nebo když si potřebují zavolat. Finsko přitom patří k málo zalidněným zemím a řeklo by se, že tam každý může najít samotu a utéct od hluku. V čínských, amerických nebo evropských metropolích bude situace mnohem dramatičtější a poptávka po budkách podstatně vyšší. Zkrátka to, čeho byl dříve nadbytek, se mění v nedostatkové zboží. I voda, vzduch a mezilidské vztahy. Zůstává otázka, zda i ty půjdou koupit.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Získávání technického know-how z patentových databází 27. květen 2019

Databáze průmyslověprávních informací jsou velice užitečným zdrojem znalostí. Jejich prostřednictvím lze získat údaje, které jen s obtížemi naleznete jinde. V některých případech dokonce platí, že tyto informace z jiných zdrojů vůbec získat nelze. Na následujících řádcích se o těchto poněkud nedoceněných pomocnících dozvíte více.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE