INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 22. rokem

Od prosince vede obchodní oddělení skupiny LOGeco bývalá ředitelka investiční platformy Bondster. Jana Mücková posiluje společnost LOGeco, která je jediným investorem revoluční technologie ERVOeco na zpracování odpadu.

Český vynález ERVOeco dokáže zpracovat běžný netříděný komunální odpad stejně jako netříděné plasty, zbytky potravin nebo zdravotní odpad a přeměnit jej na suroviny znovu použitelné pro energetiku, petrochemický průmysl a zemědělství (hnojiva). Tato jedinečná technologie vrací v nekonečném koloběhu použité výrobky znovu do života. Technologie ERVOeco by si dokázala poradit i s tím, co míří na skládky.

„Velmi děkuji společnosti Bondster za velkou příležitost profesně růst a poznat, jaké je vést ve vedoucí pozici mezinárodní tým lidí. Nyní pro mě nastal čas posunout se dál. Využila jsem proto nabídky skupiny LOGeco, která prodává celosvětově unikátní technologii. Dostat se opět do mladé dynamické firmy, kde budu budovat vše od začátku, byla moje hlavní motivace. Nyní budu zastupovat LOGeco po celém světě a těším se na to, že budu mít možnost měnit naši zemi k lepšímu a svět bude mít menší problémy s odpady,“ říká Jana Mücková, obchodní ředitelka LOGeco.

Dvaatřicetiletá Jana Mücková měla v Bondster nejprve na starosti, tak jako nyní v LOGeco, akvizici zahraničních partnerů, ale během několika měsíců se vypracovala na pozici ředitelky společnosti. Před nástupem do Bondster působila několik let v České exportní bance jako zástupkyně ředitele odboru Mezinárodní vztahy a komunikace.

Jana Mücková vystudovala VŠE v Praze se specializací na finance, mezinárodní vztahy a diplomacii. V rámci svého studia absolvovala dvě stáže na předních asijských univerzitách. První zkušenost získala v Hongkongu na Chinese University of Hongkong a následně dokončila roční stipendijní magisterský program na čínské Zhejiang University (Čeťiangská Univerzita). Během svých pobytů v Asii absolvovala také pracovní stáž na šanghajské pobočce české agentury Czech Trade a stala se spoluautorkou knihy Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem. Hovoří plynně anglicky, domluví se francouzsky a čínsky. Její zájmy jsou četba, běh a vysokohorská turistika.

LOGeco je jediným majitelem, výrobcem a zároveň výhradním prodejcem technologie ERVOeco pro celý svět. Jednotka dokáže zpracovat například pleny, roušky, respirátory, staré oblečení, koberce, domácí spotřebiče, pneumatiky, ale i kaly z čistíren odpadních vod, průmyslové odpady, plasty z recyklace automobilů, ropné laguny, odpadní dřevo, bioodpad a desítky dalších druhů odpadu. Z nich dokáže katalytickou depolymerací vytěžit suroviny znovu použitelné pro výrobu obalů, domácích spotřebičů, plastů, pneumatik nebo třeba dětských plen.

(tz)

Slovo ke dni

  • Stát proti soukromé osobě: opět prohrává

    I když vládě Andreje Babiše nelze upřít velkou snahu ochránit Českou republiku před důsledky nákazy koronavirem a co nejméně poškodit ekonomiku, výsledek není uspokojivý. Právnické a fyzické osoby ukazují, že mohou jednat lépe, rychleji, operativněji, účinněji. To jsem si znovu uvědomil, když jsem četl zprávu o webové aplikaci s přehledem volných míst na očkování proti COVID-19. Vytvořil ji programátor Marek Sušický s kolegou poté, co dlouho sledoval nečinnost a nemohoucnost státu. Platforma slouží veřejnosti už měsíc a sklízí zasloužený potlesk. Uvádím jen jeden konkrétní příklad, ale člověk by jich jistě našel víc. Prostě platí, že soukromá iniciativa lidí tvoří obrovskou sílu, kterou by měla naše společnost lépe využívat. Jsem přesvěčen, že méně restrikcí, omezování  a zasahování do běžného života občanů nepředstavuje správou cestu k...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2021

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

EON EG 2017 107  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

karabec 2

Rozhodčí řízení jako efektivní způsob řešení sporů o doménová jména 4. únor 2021

Stálý Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky působí jako nezávislý orgán pro rozhodování sporů nezávislými rozhodci podle předpisů o rozhodčím řízení (dále jen „Rozhodčí soud“). Tento Rozhodčí soud je mimo jiné také sudištěm pro spory o doménová jména .cz, přičemž řešení těchto sporů Rozhodčím soudem probíhá v současné době na základě Pravidel registrace doménových jmen v ccTLD .cz a Pravidel alternativního řešení sporů, která jsou v platnosti od 25. 5. 2018.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE