INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Zleva Stefan Hoppe Heiko KochNovým generálním ředitelem společnosti Kaufland Česká republika se od 1. října 2023 stane zkušený německý manažer Heiko Koch. Nahradí Stefana Hoppeho, který po čtyřech letech úspěšného působení v České republice přechází do představenstva společnosti Kaufland International.

Heiko Koch přechází do Kauflandu Česká republika po více než 20letém působení v Kauflandu v Německu. Svou dlouholetou kariéru v Kauflandu Německo zahájil jako vedoucí obchodního domu. Poté zastával ve společnosti různé pozice, naposledy byl jako člen vedení společnosti Kaufland zodpovědný za jihovýchodní region v Německu.

Chtěl bych navázat na dosavadní hodnoty Kauflandu jako je důraz na kvalitu, výhodnou cenu, široký sortiment založený na úzké spolupráci s lokálními dodavateli a také dále rozvíjet udržitelné a společensky odpovědné aktivity. Když navíc připočtu tým skvělých zaměstnanců, těším se, jak společně budeme posouvat značku Kaufland v očích zákazníků ještě dál," říká nový CEO Heiko Koch.

Heiko Koch převezme 1. října řízení společnosti Kaufland Česká republika, jež je dlouhodobě oceňována nejen zákazníky, ale také odbornou veřejností či zaměstnanci. V loňském roce mimo jiné obdržela Národní cenu za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj. Kaufland v České republice provozuje celkem 142 prodejen a zaměstnává 27 000 lidí.

(tz)

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3