INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

Zleva Stefan Hoppe Heiko KochNovým generálním ředitelem společnosti Kaufland Česká republika se od 1. října 2023 stane zkušený německý manažer Heiko Koch. Nahradí Stefana Hoppeho, který po čtyřech letech úspěšného působení v České republice přechází do představenstva společnosti Kaufland International.

Heiko Koch přechází do Kauflandu Česká republika po více než 20letém působení v Kauflandu v Německu. Svou dlouholetou kariéru v Kauflandu Německo zahájil jako vedoucí obchodního domu. Poté zastával ve společnosti různé pozice, naposledy byl jako člen vedení společnosti Kaufland zodpovědný za jihovýchodní region v Německu.

Chtěl bych navázat na dosavadní hodnoty Kauflandu jako je důraz na kvalitu, výhodnou cenu, široký sortiment založený na úzké spolupráci s lokálními dodavateli a také dále rozvíjet udržitelné a společensky odpovědné aktivity. Když navíc připočtu tým skvělých zaměstnanců, těším se, jak společně budeme posouvat značku Kaufland v očích zákazníků ještě dál," říká nový CEO Heiko Koch.

Heiko Koch převezme 1. října řízení společnosti Kaufland Česká republika, jež je dlouhodobě oceňována nejen zákazníky, ale také odbornou veřejností či zaměstnanci. V loňském roce mimo jiné obdržela Národní cenu za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj. Kaufland v České republice provozuje celkem 142 prodejen a zaměstnává 27 000 lidí.

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE