INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
logo_lukoilNovým generálním ředitelem společnosti LUKOIL pro střední Evropu a Benelux se stal 36letý Bulat Subaev. Ve funkci od 1. října 2011 nahradil Denise Ryupina. Ve své nové pozici bude Bulat Subaev zodpovědný za trhy zemí střední a východní Evropy a Beneluxu.

Bulat Subaev vystudoval Gubkinovu Státní univerzitu nafty a plynu, ruský nejprestižnější vzdělávací institut ropného inženýrství. Po roce práce na Sibiři, kde se věnoval inženýringu ropných polí a získávání praktických zkušeností a kde měl odpovědnost za údržbu 30 vrtných plošin, pracoval v různých obchodních společnostech v Moskvě.

_MG_4320Ve společnosti LUKOIL pracuje od roku 2000. Začínal v oddělení maloobchodu pro ruský trh, od roku 2005 je vedl. Odpovídal přitom za řízení sítě čerpacích stanic. V roce 2005 se Bulat Subaev přestěhoval do USA, kde pracoval jako marketingový konzultant v ConocoPhillips v rámci výměny odborných znalostí se společností Lukoil. V roce 2006 se stal výkonným marketingovým ředitelem společnosti Getty Marketing Petroleum, která obhospodařuje 2000 čerpacích stanic ve 12 státech východního pobřeží a sídlí v New Yorku a New Jersey. Bulat Subaev se zaměřil na rebranding 600 čerpacích stanic z Mobil na LUKOIL, a dále na rozvoj podnikání a optimalizaci sítě. Od poloviny roku 2007 zastával funkci generálního ředitele LUKOIL Belgie, kde byl zodpovědný za provoz všech 157 stanic v Belgii a Lucembursku, za terminál v Neder-nad-Heembeek, atd.

V říjnu 2011 se Bulat Subaev stal generálním ředitelem společnosti LUKOIL pro střední Evropu a Benelux, která má centrálu v Praze.

Bulat Subaev se narodil ve Almetievsku (Tatarstán), což je město vybudované v sousedství ropného pole, které je dnes velmi významné pro ropný průmysl středního Ruska.

(TZ)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3